reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Podgladam od czasu do czasu- zmienilam prace z pol na pelny etat, do tego studia wiec buy busy busy :) tak mi lepiej

19/10 mam dostac @- czuje cos ze przyjdzie bo tak sobie bimbalismy ostatnie miesiace- ale i tak licze na cud a co :p

Pogodzilam sie ze nie uda nam sie w ciagu 12 miesiecy wiec czekam do grudnia i witam GP
Trzymam kciui !!!
A masz jaies objawy??
 
reklama
no a my przytulanka ostro i nie wiem czy sie uda wiec....ja ostatnio strasznue pesymistycznue jestem, moj maz cos nadwyrezyl kregoslup ja chce dziiedzie on tez a tutaj ciezko w jego stanie...ehhh zalamka czasmi mysle ze miedzy nami iz jest za duza roznica wieku ( 16 lat) i ciagle obwiniam jego iz to sie nam nie udaje co chyba nie powinnam....kochane dostaje joba doslownie:cool::no:
 
no a my przytulanka ostro i nie wiem czy sie uda wiec....ja ostatnio strasznue pesymistycznue jestem, moj maz cos nadwyrezyl kregoslup ja chce dziiedzie on tez a tutaj ciezko w jego stanie...ehhh zalamka czasmi mysle ze miedzy nami iz jest za duza roznica wieku ( 16 lat) i ciagle obwiniam jego iz to sie nam nie udaje co chyba nie powinnam....kochane dostaje joba doslownie:cool::no:

Uda sie i Wam- jestescie na poczatku staran :) glowa do góry
 
no a my przytulanka ostro i nie wiem czy sie uda wiec....ja ostatnio strasznue pesymistycznue jestem, moj maz cos nadwyrezyl kregoslup ja chce dziiedzie on tez a tutaj ciezko w jego stanie...ehhh zalamka czasmi mysle ze miedzy nami iz jest za duza roznica wieku ( 16 lat) i ciagle obwiniam jego iz to sie nam nie udaje co chyba nie powinnam....kochane dostaje joba doslownie:cool::no:
kochana facet moze cale zycie hehehe wiec wiek tu nie bardzo ma znaczenie
ja za ciebie trzymam kciuki ktorej z nas napewno sie uda:tak:
a u mnie nic nowego jaa ja sie zrobilam wrazliwa rycze z byle powodu, siusiam nonstop ale tego nie biore pod uwage zawsze w drugiej fazie tak mam
a ja dzis sobie dla jaj zrobilam test owu (nudzilam sie) i wyszla mi druga reska ale taka bardzo bardzo slaba hehehe
 
wiesz co ja chyba popadam w ta sama paranoje ehhh nie chce nie chce ehhhh:zawstydzona/y:

Ostatnie 10 miesiecy mnie nauczylo- zadnego szukania objawów- robic co ma sie zrobic i ostatnie 2 tyg po owulce czekac i byc czyms zajetym zeby nie myslec. Wiem ze pewnie pomyslisz latwo sie mowi- ale uwierz mi ZNAM TO BARDZO DOBRZE- moja historia jest dlugaaaaaa i bolesna- ciaze naokolo kolezanek co dopiero zaczely sia starac albo wyskoki jednego skonczenia w srodku- ze tak to ujme- a mnie tylko ... strzelal- jednego czego sie obawialam to zeby nie dobic do 12 miesiecy staran- a tu popatrz ten cykl jest 10tym, wiec robi mi sie podwójnie przykro
raz- ze sie jeszcze nie udalo
dwa- ze bedzie potrzebna interwencja lekarza- czuje sie jak jakas do dupy laska ze nie moge zajsc po ludzku po paru miesiacach
 
kochana facet moze cale zycie hehehe wiec wiek tu nie bardzo ma znaczenie
ja za ciebie trzymam kciuki ktorej z nas napewno sie uda:tak:
a u mnie nic nowego jaa ja sie zrobilam wrazliwa rycze z byle powodu, siusiam nonstop ale tego nie biore pod uwage zawsze w drugiej fazie tak mam
a ja dzis sobie dla jaj zrobilam test owu (nudzilam sie) i wyszla mi druga reska ale taka bardzo bardzo slaba hehehe

chyba czasmi jestem za surowa dla niego bo moje checi i staranie w szczesgulnosci iz on jest anglikiem spreawiaja iz jestem zla i wyladowuje sie a to nie dobrze nam sluzy wiem o tym....mowie sobie iz zrelaksuje sie itp ale przychodzi kolejny dzien ja widze po tescie jest owulka a ten nic dab i ma blokade....ciezko jest strasznie bo wiem jak on przezywa iz nie mozemy miec dziecka mimo iz zaczynamy staranka pomalzenskie
 
reklama
Ostatnie 10 miesiecy mnie nauczylo- zadnego szukania objawów- robic co ma sie zrobic i ostatnie 2 tyg po owulce czekac i byc czyms zajetym zeby nie myslec. Wiem ze pewnie pomyslisz latwo sie mowi- ale uwierz mi ZNAM TO BARDZO DOBRZE- moja historia jest dlugaaaaaa i bolesna- ciaze naokolo kolezanek co dopiero zaczely sia starac albo wyskoki jednego skonczenia w srodku- ze tak to ujme- a mnie tylko ... strzelal- jednego czego sie obawialam to zeby nie dobic do 12 miesiecy staran- a tu popatrz ten cykl jest 10tym, wiec robi mi sie podwójnie przykro
raz- ze sie jeszcze nie udalo
dwa- ze bedzie potrzebna interwencja lekarza- czuje sie jak jakas do dupy laska ze nie moge zajsc po ludzku po paru miesiacach
ja ochana tez sie tak czuje moj W ma rewelacyjne wyniki a ja:-(
czuje sie wybrakowana ,inna
 
Do góry