reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

czesć dziewczyny :-)
ja tylko na chwilke wpadłam sie pożegnac przed wyjazdem:tak: nie bedzie mnie ponad 2 tyg ale jak bede mieć chwilke to wpadne do was może w następnym tyg jak bede u rodziców w domu dowiedziec sie co tam u was i czy jakies fasoleczki sie pojawiły :-)
buziaczki i pozdrowionka dla wszystkich :-):-)

Baw się dobrze Kochana...Miłego urlopu, relaksu i wielu wspaniałych upojnych chwil...może one zaowocują fasolką....
icon7.gif
icon7.gif
icon7.gif
 
reklama
hej kobietki ja juz jestem po kolejnym usg wiec na prawym janiku sa 2 pecherzyki ale tylko jeden dominujacy 16mmm
na lewym tez 3:szok: tak po ok 7mm
endometrium 6mm i to mnie martwi
kazano mi sie przytulac dzis , jutro i pojutrze w czwartek kolejne usg
a teraz pytanie:-D
Co to jest test pct albo ptc??
Sandrahaha dostalas juz list ze szpitala??
Jak sie wogole czujesz kochan mam nadzieje ze juz lepiej
 
o ja glupia aa od czego jest google
Test po stosunku (PCT – post coital test)Metoda:
Mikroskopia świetlna Materiał:
Śluz szyjkowyPobranie:
Śluz szyjkowy pobrać w dniu owulacji 8 godzin po stosunku płciowym. Owulacja powinna zostać potwierdzona badaniem USG lub badaniami hormonalnymi.Wartości referencyjne:

Czas oczekiwania
na wynik:
1 dzieńWskazania
i interpretacja wyniku
PC test stosowany jest do oceny aktywności plemników w śluzie szyjkowym w pewnym odstępie czasowym po odbytym stosunku (8 godzin). Test powinien być poprzedzony badaniem nasienia partnera. Pobrany śluz szyjkowy jest badany pod mikroskopem. Ocenia się liczbę oraz ruchliwość plemników. Test jest nieprawidłowy, jeśli w śluzie nie ma plemników lub plemniki są nieruchliwe. Stwierdzenie obecność prawidłowej liczby ale nieruchomych plemników może świadczyć o przyczynie immunologicznej.

 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny po długiej przerwie ale byłam odcięta od netu:)

Mam pytanie czy któraś z was miała kiedyś problem z pajączkami na nogach lub twarzy?jeśli tak to do jakiego lekarza się kierowałyście,ile kosztuje wizyta i może orientujecie się jak wygląda zabieg laserowy w celu usunięcia tych pajączków?

pozdrawiam i 3 mam kciukasy za wszystkie staraczki na wyspach:)nie długo sama dołączam do staraczek także mam nadzieję że będę mogła liczyć na wasze wsparcie?
 
u mnie przyszla wstreciucha, plakac mi sie chce...

jak narazie nie mam sily na dobry humor, plakac mi sie tylko chce i wymiotowac...ahhh :wściekła/y::no::wściekła/y:

zaczynam staranka 3 miesiac

powiedzcie kochane o tym wisiolku jaka nazwa po angieslku w tym cyklu zaczne to pic...
ale zapomnialam jak sie nazywa:cool:

zapraszam pod moj wykres nowy niestety na 28dni.pl na FF rezugnuje
 
Tush!!!!

Głowa do góry!!!! Grunt to się nie załamywać i negatywnie nakręcać!!!! To napewno nie pomoga w staraniu się o fasolkę!!!! Ja od kilku dni staram się pozytywnie nastawiać i dobrze mi z tym!!!
A co do wiesiołka to on się nazywa EVENING PRIMROSE OIL!!! Ja go stosowałam w tym cyklu, zobaczymy czy pomógł...Hehehe
icon7.gif
..Tylko pamiętaj, żeby zacząć go brać w pierszych dniach cyklu aż do owulacji...NIE DŁUŻEJ!!!! Pozdrawiam:biggrin2:
 
hej kochane ;-) jak obiecalam tak pisze... dostalam dzsiaj list ze szpitala i za tydzien mam pierwsze usg :tak::tak: juppppiiiiiii :-) ciesze sie bardzo :tak: w ogole rano mam o 9:10 spotkanie z midwife czyli pobranie krwi, mocz, papierki no i serducho bede sluchac a o 13:30 do szpitala na usg :tak:w ogole w koncu powiem rodzicom bo bede wiedziec co i jak :tak: troche sie boje ich reakcji ale co zrobic :tak: dziecka sie nie ukryje :-D:-D:-D hihiiihih moze troszke bedzie szok a pozniej ok bedzie-mam nadzieje :tak::tak::tak:
 
Agi78 dzieki serdecznie, moj maz mnie zaczyna pocieszac wiec moze jutro bede miala lepszy humor, dzisiaj sie czuje jak wywloka...

te evening primrose oil to sa w tabletkach czy ziolka?
dzisiaj polece je kupic, myslicie ze w bootsie bedzie czy do aprteki jakiejs leciec...

sandrahaha ale masz fajnie juz bedziesz slyszec bicie serduszka.... arodzice pewnie beda sie cieszyc zostana dzidkami, moi to by chyba z radosci nie wiem co zrobili jakby sie dowiedzieli
 
te evening primrose oil to sa w tabletkach czy ziolka?
dzisiaj polece je kupic, myslicie ze w bootsie bedzie czy do aprteki jakiejs leciec...

sandrahaha ale masz fajnie juz bedziesz slyszec bicie serduszka.... arodzice pewnie beda sie cieszyc zostana dzidkami, moi to by chyba z radosci nie wiem co zrobili jakby sie dowiedzieli

wiesiolek mozesz kupic w tesco... ja kupilam 3 opakowania bo w promocji bylo ze 2 kupujesz a jedno gratis i mi zostaly cholera prawie 3 opakowania :-):-D
widze wlasnie ze w tesco znowu ta sama promocja... 3 w cenie 2...

30tabletek po 1000mg-£1.45
90 tab po 1000mg-£4.32



w sainsburys masz ale 500mg 30tab za £0.71


w boots sa srozsze... najlepiej w tesco... ja tez z tesco kupowalam... nie roznia sie niczym innym tylko opakowaniem... no i cena...





a propo rodzicow to nie wiem... boje sie stroche bo oni jeszcez nie sa dziadkami a mam brata starszego... w sumie wydaje mi sie ze mysleli o tym bo przeciez mieszkam z facetem od prawie 2 lat... dobrze wiedza ze spimy razem-no chyba logiczne :-):-) no i chyba nie mysla ze my w lozku to rozaniec odmawiamy... wiec pewnie maja mysli ze moze stac sie cos takiego ale napewno beda w szkolu no bo my bez slubu, ja mam 21 lat... wiec moga troche ,,posapac'' na poczatku, wcale sie nie zdziwie... ale mam nadzieje ze bedzie ok i im przejdzie... wydaje mi sie ze mama boi sie starosci... a przeciez slowo babcia to ja postarzeje... moja babcia sie zawsze smieje z mojej mamy i mowi-a jak ja bylam w twoim wieku to mnie babka zrobilas :-):-D:-D wiec podteksty sa... :-D:-D:-D:-D sie domagaja :-D:-D:-D babcia prababcia bedzie... i dziadzius tez :tak::tak: a drugi dziadzius juz pradziatkiem jest od kwietnia wiec bedzie po raz drugi :tak::tak::tak:
 
reklama
no to wiec dzisiaj lece do tesco po pracy.

dzieki sandrus... wiec teraz w sumie mozecie oswiadczyc rodzicom, mamo, tato mamy dobra wiadmosc hehe... napewno zrozumieja. pewnie beda przezywac iz jestescie daleko itp. ale zrozumieja
 
Do góry