reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
jakby to było plamienie implantacyjne to by Ci testy ciążowe jeszcze nie wychodziły... pewnie usg robili Ci przez brzuch a nie dopochwowo - chyba wtedy ciężej jest wypatarzeć co kolwiek na tym etapie przez brzuch...
 
Powtorza w niedziele rano. I na tej wizycie poinformuja mnie dalej. Ale ja mam cykle 30 dniowe wiec podejrzewam ze dzien plodny musial byc przesuniety u mnie. Tak sobie staram to tlumaczyc na ta chwile ;)
 
Czesc wszystkim Jestem obecnie w 9dpt :) invitro mialam w Londynie, gdzie mieszkam od 4 lat prawie. za kilka dni robie test (niedziela) i denerwuje sie co do wyniku ale mam nadzieje ze beda II kreski. Od poczatku boli mnie brzuch.raz mocniej raz slabiej. I mam nadzieje ze to dobry objaw :)
 
reklama
Do góry