reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Kobitki dziekuje za slowa otuchy. No nic pozostaje mi czekac :) a powiedzcie mi jeszcze oprocz kwasu foliowego co jeszcze polecacie? Na chwile obecna jestem tylko na kwasie .
 
reklama
mama290 - chyba przez przypadek tak znalazałam... u mnie usg też nie jest tanie... z drugiej strony nie sprawdzałam innych klinik niż polskie...
 
znalazłam usg za 40 funtów - takie na którym mi powiedzą tylko jaka płeć jest dziecka, sprawdzą szybko czy z dzidzią ok i do tego zdjęcia... nie najgorzej... mają sporo klinik więc nie muszę się telepać Bóg wie gdzie :-D możlie, że się skuszę... nawet cany z 4d mają jakieś do przeżycia... jednak wczesne usg mają za 100 funtów to już chyba wolałabym do ginekologa pojechać i zapłacić tyle samo... wrzucę stronke...
Private Scans: Ultrasound Scan for Pregnancy, Women & Men’s Health - Ultrasound-Direct.com
 
Ja mam Polskiego gina w mieście 150 z usg I wszytsko szybko szybko bo jemu sie wiecznie spieszy w ostaniej ciazy miałam tyle scanów :szok: nawet tuz przd cc na sali operacyjnej I nawet miałam 4d w szpitalu gdzie mam pare fotek :-) nie poszłam nawet na jeden prywatnie wszytsko miałam przez nhs
 
Mama daj znać jak załatwić takie scany.jestesmy z tego samego miasta. A co do pl gina to właśnie dlatego nie chcę iść bo nie dość że drogi to wszystko szybko szybko!

U mnie nawet nie zrobili testu z moczu żeby potwierdzić ciążę. Zapytał tylko czy robiłam test i kiedy ostatia @.

Magdalenka ja też biorę tylko kwas foliowy. Nie polecam witamin - staraj sie jeść zdrowo bo witaminy wcale nie są takue dobre. Codziennie zjedz cos zielonego. Ja mam fajne stronki z jadlospisem na każdy trymestr. Tam sa ciekawe dania. Ja jeszcze biorę lacibios femina zapobiegawczo bo często łapałam infekcje a wiem że tutaj olewaja sprawę i wolę sie zabezpieczyć.
 
Aniolkowa mama a moglabys wstawic link z tymi jadlopisami? Bylabym ci wdzieczna :) ja ogolnie jem wiecej salatek ale tetaz musze zaczac jesc wiecej swiezych owocow bo przewaznie robilam jakies koktajle( czasem z zamrozonych owocow a te niestety juz takich wlasciowsci witaminowych nie maja)
 
150 funtów to faktycznie sporo... ja szukałam endykrynologa i znalazłam za 160 funtów - też ładnie... ja do fajnego tutaj chodziłam, tylko zawsze jest zagadką ile na koniec zapłacę ;P chętnie bym do niego poszła bo taki rzeczowy był... ale jak mam zapłacić 40 funtów a 100 to raczej jest różnca - bo teraz to już tylko o płeć mi chodzi...
 
reklama
Zeby miec tyle scanów to trzeba mieć dwa łobuzy w brzuchu:-) co do 4d to prawie przewaznie każde usg w szpitalu ma tylko im sie poprostu nie chce przy takim przemiale kobiet nademna tak skakkali bo jeden z blizniakow byl w ciezszym stanie I zebym psychicznie nie wysiadla to mnie tk czesto sprawdzali dostawałam tez duzo zdjęć z tego powodu ze gdyby cos sie stało to żeby była jakaś pamiątka miałam też przez cała ciąże psychologa a żeby mieć scan wcześniej niż przed 12 tyg to najlepiej powiedziec ze sie krwawi żywą krwia muszą wtedy potw ciąże najleppiej isc odrazu na poloznictwo albo na pogotowie I wtedy na bank musza umowic scan badz zrobic na miejscu e to mysle ze jest ostateczność co do wit to bralam jakis zestaw bralam tez duze dawki magnezu np przestalam wogole solic i mialam mega niskie cisnienie od tego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry