reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Magdalenka9191 dla mnie te testy też są pozytywne, zrób bete bo lekarz w tak wczesnej ciąży może nie zobaczyć. co prawda nie powinnas się sugerować wczorajszym testem bo w ulotce jest pewnie napisane po jakim czasie test jest nie ważny ale ten dzisiejszy to raczej ciazowy. Powodzenia.
 
reklama
Kara86 wczorajszy test mi tez pokazal dwie kreseczki ale bardziej wyrazne zrobily sie po paru godzinach wczesniej byly jakby lekko rozlane, rozmazane. Ale poczekam na wizyte u lekarza zeby nie bylo pozniej rozczarowania. Ale dzieki kobitki za slowa otuchy xxx
 
Pojde rano do lekarza. Chociaz martwie dir bo coraz mocniej mnie brzuch boli. I naczytalam sie na forum ze tu w uk lekarze podchodza olewcza na poczatku ciazy . Zobaczymy jutro co mi powiedza. Ale test jeszcze powtorze. Dziekuje :)
 
marchew masz tak jak ja, tez sie naczytałam o tym cukrze a oni mi tu sprawe olewają. Ach ta angielksa służba zdrowia, nie ma na nią siły :-( mam nadzieję, ze cie z tym tak nie zostawią!

patti gratuluje serduszka!! jak samopoczucie?

kara no po takich przygodach to chyba bedziecie waszemu dzieciątku opowiadac jaką droge przeszliscie zeby było na swiecie! Trzymam kciuki, zeby 2 tyg zleciały szybciutko!

basik co u Ciebie kochana???

magdalenka to mi tez wyglada na ciążę, a że brzuch Cie boli na @ to normalne, organizm dopiero się przestawia na ciązę i jeszcze możesz kilka dni czuć takie bóle. Ja tak miałam cały 4 i 5 tydzień.

A u mnie ok. Czasem coś mnie "pociągnie: w dole brzucha, ale staram sie traktowac to jako rozciąganie macicy. Mdłości mam bardzo radko, chyba że jestem głodna. Martwie sie tylko tym cukrem, bo ja jem wszystko i pije słodzoną herbatę (innej nie wypiję). W ciągu 2 tyg powinna sie ze mną skontaktowac położna to napewno ten temat poruszę.
 
aniolkowa u mnie w miare ok,mdlosci minimalne choc trwaja cala dobe raz na 5-6 dni hafcik sie trafi :wściekła/y: poza tym wreszczie po 3 miesiacach wrocilam do pracy.mialam juz pierwsza wizyte w szpitalu(wywiad z polozna,badanie krwi i moczu )sprawdzali mi rowniez dlugosc szyjki macicy poniewaz wspomniallam ze przy pierwszym porodzie powaznie mi pekla:-(,sprawdzili dlugosc 3,5 cm skomentowali ze w porzadku ja jednak im nie do konca ufam i wybieram sie w sobote do polskiego gina,moze podejrzymy kto mieszka w moim brzuszku;-).zapomnialam jeszcze wspomniec ze mam infekcje nerki i dostalam antybiotyk,ehhh....
ciesze sie ze Tobie mdlosci nie dokuczaja i zycze ci nudnej ciazy:tak:
 
Aniolkowa: u mnie ok, lekkie mdlosci, bole brzucha I glowy codziennie. I spac sie chce non stop. Dzis do pracy nie poszlam bo nie dalam rady wstac. Tak sie zle czulam...
 
reklama
Aniolkowa, pytalas jak sie czuje po clo.... No coz, czuje sie bardzo dobrze, w zasadzie nie widze zadnej roznicy jak nie bralam go czy jak biore. Teraz jestem w trakcie 3 cyklu z clo. Nie mam zadnego monitoringu...Tabletki przepisala mi moja lekarka w pl i biore je troche na wlasna reke :/
Ciesze sie ze u Ciebie wszystko dobrze i pozdrawiam cieplo :)
 
Do góry