reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

patti - super, że jest serduszko :) bardzo się cieszę...
póki co na nic się jeszcze nie umówiłam... czekam na wyniki krwi... strasznie się stresuję moją tarczycą... to co przeczytałam w internecie mnie przeraża... mam nadzieję, że niedługo przyjdzie list...
 
reklama
Mar-chew kochana mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i blagam cie nie denerwuj sie tak i nie analizuj wszystkiego, musisz troche odpuscic i zrelaksowac sie bo raczej napewno to ci nie sluzy.

Patti86 bardzo sie ciesze ze u was wszystko okej i to serduszko ja nie moge sie doczekac kiedy mnie to wkoncu spotka

Anilkowa.Mamo co tam u ciebie jak sie czujesz?

A kochane u mnie jest juz po 3 iui,dokladnie wczoraj,byla to najdziwniejsza iui jaka mialam i myslalam ze juz jej nie bedzie bo:
pierwsza "siostra" Mary zlamala prawa reke jak szla do pracy i na ostatnim skanie juz jej nie bylo ze mna, byla za to Sara tez jest fajna bardzo pozytywna osoba,nawet sie ucieszylam bo 2 iui robila mi Mary z minuoswym wynikiem.
Rano przed iui moj M. mial dostarczyc probke nasienia,zbieralismy sie juz zeby ja zawiesc a on mnie wola, nie zgadniecie co sie stalo, zawartosc kubeczka wyladowala na dywanie.Zalamalam sie plakalam w drodze.Ale pojechalismy do kliniki powiedzieli ze sie zdarza i nie przepuszcza cyklu i zaprosili M. do pokoju.M. byl chory ostatnio i myslalam ze ta probka bedzie na nic,znowu ryczalam.
Wrocilismy na 13 na iui okazalo sie ze "siostra" Sara jest chora i jej nie bedzie,sciagneli jakas inna,nigdy jej nie widzialam w klinice.
Probka okazala sie super 6,6mln wyplukanych i dobrych tylko 1milion mniej niz tamtym razem a ruchliwosc lepsza niz ostatnim razem 77% nie moglam w to uwierzyc.
Pecherzykow na ostatnim skanie bylo 2 wieksze, a jeden z nich nawet super bo mial prawie 17mm drugi 14,cos tam i trzeci ktory moze udalo mu sie dorosnac mial13 cos tam
 
Hej dziewczyny. Z mezem zaczelismy sie starac o dzidziusia dzis wykonalam test ale nie wiem jak go zinterpretowac:/ jeden z nich zrobilam wczoraj dopiero po paru godzinach wyklarowaly sie dwie kreski a ten z dzis wyszedl bardzo jasny plusik( inna firma) o_O
 
Prosze o pomoc . ImageUploadedByForum BabyBoom1392113766.212323.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1392113781.447657.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1392113766.212323.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1392113766.212323.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 28
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1392113781.447657.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1392113781.447657.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Do góry