reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Aniolkowa mama 5lat w sumie kilka podejść do ivf zaczęłam pić zioła i po jakimś czasie miałam kryzys i dalam spokój pojechała do Pl na miesiąc odpocząć psychicznie jak wrocilam robilam badania krwi na hormony i czekalam na wyniki i nie mogli znalesc zła byłam a jak dostała skierowanie to lekarz się śmiał ze może nie potrzeba bo pewnie się uda i jakoś nie dostalam kresu i zrobilam test i szok przez te wszystkie lata zawsze do mnie koleżanki przychodziły bo ja zawsze miałam testy i wszystkie zaszły w ciążę śmiały się ze ja mam jakieś szczęśliwe testy bolaly mnie ciążę znajomych w pracy tez (jestem położna) teraz powiem ze opłacało się czekać bo dostała dwóch lobuzow mam nadzieje ze się teraz szybciej uda
 
reklama
Mama, życzę powodzenia i obyś długo teraz czekać nie musiała. U Nas udało się w końcu naturalnie po 7 latach :tak: tak więc cuda się zdarzają.

Noelka a mały ulewa? u Judi zdecydowanie poprawiło się po nutramigenie, choć on jest obrzydliwy w smaku i nie piła go początkowo chętnie. Gdy wprowadzaliśmy nowe produkty też było nieciekawie, z tym, że to było w pl więc dużó dużo łatwiej no i stale chodziliśmy do dermatologa etc.
Obecnie u małej widzę pogorszenia mocne gdy jest suche powietrze [ więc powinien być nawilżacz, sprawdza się u nas od małego ] lub gdy zjada za dużo jogurtów czy innego nabiału. Z cytrusami podobnie ale właśnie zależy od pory roku. Zauważyłam, że zamiast sterydek świetnie radzi sobie z plamami bephanten, czasem choć śmiesznie to brzmi bo mocniej przesusza tormentiol. A te kremy i balsamy z e45 stosowałaś? Do kąpieli może też zwykły krochmal?
trzymam kciuki by w końcu udało się to choć troszkę wyeliminować, wiem, że dla dzieciątka może to być strasznie uporczywe.
Za dziecka miałam wszystkie ręce i nogi w bandażach :-D za to mój wujek ma łuszczycę, to dopiero przykre. Bali się bardzo, jak córa im się urodziła, że może być alergiczka bo tak ma cała rodzina a tu dzieciątko zdrowe :-D
 
noelka a może zacznij go kąpać w siemieniu lnianym, to bardzo poprawia kondycje skóry. Ja raz w tygodniu kąpie Filipa w takim kisielu, bo ma straszną skórę, aż mu pęka z przesuszenia mimo codziennego balsamowania i pomaga..

aniolkowa ale z tego gp palant, wyjeżdża z jakimiś statystykami...oni niczego nie umieją załatwić, poradzić i wyleczyć, wszystko tłumaczą, bo tak jest czy tak musi być...:wściekła/y: Ale powiem ci, jesteś po usg z Polski wszystko z maleństwem jest w porządku, także tego się trzymajmy :tak: A jak to cię uspokoi, to może faktycznie umów się prywatnie, to fakt abed ma racje w Polsce są tylko 3 usg no chyba, że coś jest nie tak, to więcej. ja teraz z Kubą miałam 3 i to razem z wizytą prywatną
 
Litilith ja bym bardzo chciała mieć jeszcze jedno dziecko (juz mam czworke:-)) ale ty razem cisnienia nie mam co do egzemy to moge napisac spokojnie ksiazke:eek: pomagaja ubrania dermasil i tubifast gp powinien spokojnie przepisac cisnac na skierowanie do szpitala do dermatologa moja znajoma daje np kozie mleko i kapie w nim dziecko ja uzywam mydla z mleka koziego ja sterydow nie stosuje bo np zaden lekarz nie umie mi odp na pytanie co bedzie za 10lat jak ich sie uzywa nie ma nawet takich badan ja wole kremy bardziej tluste bo zostawiaja warstewke na skorze uzywam tez jonizatora powietrza i nawlzacza temat rzeka:baffled:
 
ja dzisiaj byłam na usg połówkowym... dzidzia zdrowa:-) ale pani technik nie była wstanie stwierdzić kto w tym brzuszku mieszka... powiedziała mi, że widzi jądra ale nie widzi siusiaka więc równie dobrze mogą to być spuchnięte wargi...
 
Hej
Ja jakos nie wiedziec czemu mam przeczucie ze to dziewczynka bedzie... moze dlatego ze wiekszosc liczy na chlopca...
 
marchew ale fajnie, że z dzidzia wszystko dobrze. ja z jednej strony chciałabym wiedzieć ale z drugiej to taka potem mniesamowita niespodzianka!!!ojjj jak ja bym juz chciała być w połowie ciąży...

mama a pozostała dwójka naturalnie czy też mieliście problemy?podziwiam, że chcesz mieć jeszcze jedno, ale w sumie jak te strasze już duże to pomogą. No i bliźniaki juz tez masz samodzielne to tylko trzymac kciuki za szybkie zajście.

agitatka narazie nic się nie dzieje i jestem spokojna, wiec czekam cierpliwie na scan. Jak mnie cos najdzie to zawsze moge isc prywatnie. a ten gp to o kant d..y rozbić, palant jeden!
 
Aniolkowa pierwszy syn to wpadka z córka skończyło się na ivf po kilku poronieniach dwóch ciazach pozamacicznych w wieku 23 ogólnie to lekarze kazali mu czekać i tak pewnie bym czekała w nieskończoność teraz to przyznam ze nie mam po prostu siły na ivf moglabym mieć dzieci nawet z dziesięcioro ale ja jestem juz po 3 cieciach i wiem ze teraz to będzie juz ostatni raz
 
Mama dziękuję za tą informację o kozim mleku. A wiesz, nie pomyślałam, sama używam czasem kozie mleko z ziajki ahaha i o dziwo tylko trochę buzie podparzy :-D

Aniołkowa, ja byłam już 2 razy prywatnie. Nie żałuję. Może tanio nie jest, choć często są różne promocję. Na 1 usg szłam w 9tc i płaciłam 40f, babeczka przynajmniej wszystko posprawdzała, czy krwiaków nie ma, żadnych krwawień wewnętrzych etc. Miałam też wczesny scan w szpitalu, dokłądnie 31.12 :-D taki prezent mi zrobili. To trwało 2 minuty, ale jak mnie to uspokoiło!
Kolejny prywatny scan miałam w 13 po usg ze szpitala - prenatalnym, który był po prostu żenujący! Babka zamiast mi pokazywać dzidzi to ona uczyła jakąś inną, która stron nie odróżniała. Później szybko pomierzyła i papa :szok:
Więc, że byłam niezadowolona poszłam znowu prywatnie, tam gdzie wcześniej. Miałam mieć zwykłe usg 3d/4d w promocji tym razem za 50f ale była też inna promocja na hd plus pełna płyta zdjęć [ my dostaliśmy akurat 53 zdjęcia ] za 60f. Znowu wszystko posprawdzali, usg trwało 15-20 minut, mogliśmy dokładnie poobserwować, nikt nas nie poganiał, tylko opowiadał, gdzie co, czy organy zdrowe, na miejscu etc. Jaka ulga..
teraz idę bardziej dla zachcianki mojej i córki, by poznać płeć 19 lutego.
Ta ciąża to taki cud, że chcę korzystać, i ani kwota ani ilość usg mnie nie zniechęcą :-D
 
reklama
Do góry