reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

najpierw chcialam napisac, ze ogromnie sie ciesze, ze moj test przywial tutaj wszystkie byłe staraczki :-) super

S chcial zamowic wino do kolacji, ale powiedzialam, ze nie wolno mi pic wina w moim stanie. patrzyl na mnie i nie wierzyl, zreszta caly czas powtarza, ze nie wierzy i oczy ma mokre. Trudno w to uwierzyc, bo tak naprawde seksik byl tylko raz, bo nie dosc, ze stres, zmeczenie i rodzinka za sciana to jeszcze tego dnia sie poklocilismy i sex byl tak dla formalnosci, bo byly te dni i zeby nie miec wyrzutow sumienia, ze zaprzepascilismy nasza szanse.

jestem w 100% pewna, ze zasluga sa ziółka i akupunktura!! bylam u Chinczyka na konsultacji we wtorek i powiedzial, ze nie mam juz tego "heat in my body" i ze zmieniamy ziolka na takie zebym byla mniej nerwowa. Dzisiaj dzwonilam do niego czy mam je dalej brac a on ze tak, bo to sa ziółka na podtrzymanie ciaży!!!on wiedzial przede mna! troche sie boje, zeby nie zaszkodzic dziecku, ale wiem, ze to dzieki niemu zaszlam i moze dzieki niemu donosze. Chce mu zaufac.

w ogóle nie mam zadnych objawow ciaży. cycki miękkie jak na @ jedynym objawem jest brak plamien i @. Brzuch mnie boli, ale nie przybiera na sile jak zawsze przed @ i to mnie zastanowilo.Chcialam zrobic test juz we wtorek, ale ktoś mi powiedział, że prezenty otwierane przed urodzinami przynoszą pecha, wiec stwierdziłam, że dam rade wytrzymac i albo schrzanię sobie urodziny, albo dostane najlepszy prezent w życiu :-)
 
reklama
aniolkowa to prawda ze forum od razu odzylo - ja mysle ze wszystkie dziewczyny wraz ze mna razem z toba czekalysmy na ten moment :-)




u mnie41dc i okresu brak ale rowniez zero objawow jak bol piersi ale mam przeczucie ze to bo stymulacji mam tak poprzewracane wszystko bo nawet staranek nie bylo w "tych" dniach wiec cierpliwie czekam na @ i rozpoczecie nowego roku pelna para.


basik a u ciebie jak leci- napisz nam cos,jak sie macie?mialas juz skan pierwszy?
 
Ostatnia edycja:
yas moze siknij, ja tez nie mam objawów a moze akurat. Starania były u ciebie przed czy po owu? Jak przed to moze być szansa.

w zeszły Sylwester postanowiłam, że wyjadę w 2013 na wakacje, że kupimy dom i że zajdę w ciąże. Wszystko mi sie udało, bo zaszlam 3 dni przed 2014 :-)
 
Aniolkowa obiecalam sobie ze nie bede miec zadnych testow w domu.juz czasem zakladam podpaske przed wyjsciem bo mysle ze @ nadchodzi.jutro kupie jak nie przyjdzie.staranek nie bylo tylko jakis jeden numerek od niechcenia w10dc a potem cos kolo20dc.nie pamietam nawet.
Jednak ten2013byl magiczny jak roxii pisala juz;-) super ze wszystko co zaplonowalas zrealizowalas. P.s. Jak co bede musiala poszukac jakiegos chinczyka i ziolek ;-)
 
Aniolkowa obiecalam sobie ze nie bede miec zadnych testow w domu.juz czasem zakladam podpaske przed wyjsciem bo mysle ze @ nadchodzi.jutro kupie jak nie przyjdzie.staranek nie bylo tylko jakis jeden numerek od niechcenia w10dc a potem cos kolo20dc.nie pamietam nawet.
Jednak ten2013byl magiczny jak roxii pisala juz;-) super ze wszystko co zaplonowalas zrealizowalas. P.s. Jak co bede musiala poszukac jakiegos chinczyka i ziolek ;-)
 
aniolkowa, tak bardzo się cieszę że wam się udało. Nie mogę się napatrzeć na twój test :-)Lepszego prezentu nie mogłaś sobie wymarzyć. Kochana WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DUŻO DUŻO ZDRÓWKA DLA CIEBIE I FASOLECZKI :tak::tak::tak::tak:
 
Aniołkowa nawet jak to było tylko dla formalności to widać że to był Was czas :-) pięknie nam się zaczyna Nowy Rok :-) za raz posypią się kolejne testy &&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Do góry