reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Aniołkowa właśnie weszłam złożyć ci życzenia :-) a tu taki prezent :-) wszystkiego naj kochana :-) żeby najbliższe 8 miesięcy upłynęły w spokoju radości :-) rozumiem że to w naturalny sposób się udało?
 
Aniolkowa gratuluje! super masz ten present....

A ja za to z nia na dzien coraz gorsze przeczucia, I w ogole humour nie mam od paru dni... az w pracy sie czepiaja... no I czeka mnie rozmowa w przyszlym tyg, a dzis mialam takie nerwy ze chcialam z dnia na dzien to rzucic! TYlko tak sobie pomyslalam ze jak cos na bezrobotnym w ciazy to mi ciezko bedzie... :( masakra jakas....
 
aniolkowa WOW!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE KOCHANA!!! W KOŃCU!!!:-):-):-) No lepszego prezentu wymarzyć sobie nie można! tak się ciesze!!!!!:-D Czyli co ziółka od chińczyka jednak pomogły?????
Pisz nam tu szybko jak to się stało;-) Sciskam Cie mocno, dbaj o siebie i zycze spokojnej, zdrowej ciąży!!!:-)
 
Roxii ty nie wiesz jak to się stało :-D:-D:-D nie pamiętasz ze szkoły:-)mówiłam, nowy dom zajęci remontem i sex w między czasie :-D moje rozwiązanie się sprawdzilo :-)

Aniołkowa udanego wieczoru i konieczne napisz reakcję męża :-) ale to on ma ci dac prezent a nie ty jemu ;-)
 
aniolkowa noo to mąż będzie miał niespodziankę:tak::-) ohhh tak bardzo się cieszę, wczoraj z koleżanką która kiedyś tu się udzielała i tez Cię pamięta rozmawiałam o Tobie, mówiłam że tak bardzo bym chciała żeby Tobie się udało, bo już tyle czekasz i jesteś jedną ze starszych staraczek tutaj. A dziś taka niespodzianka, jakbym mogła to bym Cie wyściskała:-D Udanej kolacji życzę, daj znać później;-)
abed noo wiadomo jak się stało:-p ale ja myślę ze to chyba te ziółka od chińczyka, które miały niby coś tam odblokować... no nic czekamy na relacje aniolokowej;-)
 
reklama
miałam tak beznadziejny dzień w pracy - wchodzę na forum i od razu mi się wisielczy humor poprawił... cieszę się jakby dowiedziała się o własnej ciąży :-) Aniołkowa - gratuluję z całego serca! Też od razu pomyślałam, że jednak ziółka zadziałały :tak: abyś znosiła ciążę tak świetnia jak ja obecną :-) i jeszcze pełnych 8 miesiący spokoju :tak:
 
Do góry