reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
kara no to życzę ci, zeby te urodziny były wyjątkowe i test wyszedł pozytywny. Ja mam w piątek, ale nie liczę na aż taki prezent, bo brzuch mnie boli i @idzie :-(

Basik przyszły ci juz mdłości?


dziewczyny ja jeszcze bede miesiac bez Neta:-( jak mnie ten cały system wkurza, nic sie nie da zrobić. Walczę z wiatrakami ehhh.... Czasem podczytuje, zeby być na bierzaco, ale pisac z tel mi sie nie zawsze chce.
Pozdrawiam was wszystkie
 
kara ja rowniez trzymam kciuki!!!!

u mnie dzis 38dc tam mi sie cykl wydluzyl i wlasnie brzuch pobolewa na @, w koncu bo wrescie bede mogla zaczac 2014.

aniolkowa z gory zycze wszystkiego najlepszego ci!!!!
 
kara: testowac bede w poniedzialek 20go chociaz z kalendarzyka wynika ze okres powinnam miec 22go. Trzymam kciukasy!

W ogole dziwne to wszystko, czyzby clomid spowodowal ze owulacja byla wczesniej? w 13dc mialam usg I duze pechole, tego dnia tez robilam test ovu I wyszedl pozytywny. Dnia nastepnego (14dc) test ovu byl juz negatywny, czyli moge przypuszczac ze owulacja byla w 13 dc? czy ja to dobrze rozumie?
 
dzieki za odpowiedz. teraz nic tylko trzeba czekac do wtorku/srody... ale jakos mam przeczucia ze nic z tego nie bedzie... piersi mnie bola jak na okres... :(
 
no to trzymamy kciuki :) ból piersi jeszcze niczego nie przesądza... jak byłam w ciąży z moja córą to myślałam, że dostanę mega okres... bolało mnie podbrzusze jak przed @, wyskoczyły mi pryszcze... ale @ jeszcze długo u mnie nie zawitała :)
 
mar-chew: jak to mowia, 'nadzieja umiera ostatnia' :) ale juz mi sie wydaje ze podwiadomie wmawiam sobie objawy chociaz tego nie che, bo jakies bole jajnikow czy podbrzusza odczuwalam I mega spiaca chodze... ehh masakra jakas, Tak to jest jak czlowiek bardzo chce...
 
dziewczyny chcialam wam pokazac moj prezent urodzinowy

DSC01018.jpg
 

Załączniki

  • DSC01018.jpg
    DSC01018.jpg
    6,5 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Do góry