reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Hej dziewczyny! Jestem nowa na tym watku, od ponad roku staramy sie z chlopakiem o dziecko. W tym m-cy zaczelam terapie z clomid. Dzis jest 12 dc I zrobilam test owulacyjny, wyszedl pozytywny... wiecie moze cos wiecej na temat tych testow? czy to znaczy ze owulacja bedzie dzis czy w ciagu nastepnych paru dni? a moze w ogole jej nie bedzie? pierwszy raz biore clomid, jutro mam monitorning cyklu. Wiecie moze jakie sa statystyki zajscia w ciaze w pierwszym mcu stosowania clomid? Wszystkie badania jakie robilam wyszly w normie, czyli teoretycznie nic mi nie dolega.
Pozdrawiam
 
reklama
Witam po dlugiej nie obecnosci :-)
Obecnie jestem w 7dc stymuluje sie do 2iui 6dzien,ale cos mi sie wydaje ze bedzie powtorka z rozrywki bo nie odczuwam za bardzo stymulacji,oczywiscie porownuje to do 1stymulacji,ktora byla dobra.
Aniolkowa.mamo jestes tu jeszcze podchodzisz do iui w styczniu?
 
Dziewczynki ja nadal bez internetu i jestem tylko z doskoku.
kara ja tez nie odczuwalne nic przy stymulacji a na usg wychodziło, ze wszystko idzie w dobrym kierunku. Kiedy masz scan?
ja teraz nie podchodzę do IUI, nie mam czasu i szkoda mi kasy, bo wszystko idzie w dom. Jadę do Pl za 3 tyg i podejde do gin po poradę co dalej robić. Narazie bierzemy z S. witaminy i pije ziółka, dałam sobie 3 miesiace takiej przerwy i potem pomyśle co dalej.

Wiecie co...w ciagu ostatnich 2 tyg dowiedziałam sie, ze 6 moich znajomych jest w ciazy!!! Kilka nawet niechcianych wpadek. Cieszę sie ich szczęściem, ale nie rozumiem dlaczego ja nie moge być jedną z nich??

Roxi jak Vikusia?
Basik buziaki
marchew ty juz 15tyg?? Przesuwasz ten suwaczek do przodu czy co??
yas jak u Ciebie sytuacja?
 
Aniolkowa.mamo a jak pijesz te ziolka to czujesz ze masz owu,faktycznie cos daja,robisz testy owu?
Ja kochana skan mam jutro tak sie boje ze nie umiem o niczym innym myslec,mam nadzieje ze rosna,bo to wydluzanie w czasie strasznie mnie meczy psychicznie.
zapomnialam o Yas gdzie ty sie podziewasz?
 
hej dziewczyny! jak tam u was starania? Ja scan mialam w poniedzialek I sie okazalo ze oba jajniki maja duze pechole wiec istnieje ryzyko ciazy mnogiej... cieszylabym sie tak czy inaczej, ale jak to beda trojaczki to nie wiem jak sobie poradze. Robilam testy owulacyjne I wczoraj byly pozytywne.... ciekawa jestem jakie sa szanse na te blizniaki... I czy w ogole sie uda w tym cyklu....
 
reklama
dzieki dziewczyny ze pytacie - nic nie pisze bo na razie sie poddaje.cykle mam rozregulowane znow - po stymulacji pierwszy przyszedl za wczesnie a teraz znow spoznia sie ale nie ciazowo po staranek praktycznie nie bylo - i czekam.do kliniki nie bede dzwonic na razie chyba ze do kwietnia cos sie zmieni ale na razie mam dosc tylko tyje przez to wszystko i stres wiec postanowilam ze czas zabrac sie za siebie a co bedzie dalej to czas pokaze wiec nie planuje.

wam kochane staraczki zycze wszystkiego najlepszego na ten nowy rok - przedewszystkich tego jednego wymarzonego szczescia.powodzenia dla wszystkich.
 
Do góry