reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Kara jak po scanie? Ile mają pecherzyki?
U mnie juz drugi cykl, w którym nie czuje owulacji. Nie wiem czy to wina jeszcze stymulacji czy ziółek. Będę w Polsce to zrobię podgląd.

Yas to tak jak ja, też się poddałam i nie mam sił na razie na staranka.czas pomyśleć o sobie a nie tylko o ciąży. Trzymaj się i oby cykl wrócił ci do normy bo wiem jakie to wkurzające.

Patti życzę bliźniaków
 
reklama
aniołkowa - taka przerwa czasem bardzo dobrze robi... wiem, że wcale się tak strasznie długo nie starałam... nie wiem może to i zbieg okoliczności ale zaszłam w pierwszym cyklu po takim właśnie odpoczynku :) i tego Tobie też życzę!
 
Anilokowa.mamo bylam na skanie i wiem ze sa dwa dominujace,tak sie ucieszylam ze nawet nie zapytalam ile maja,ale na monitorze wyraznie sie wyroznialy w piatek mam kolejny podglad bo nie rosna tak expresowo jak przy pierwszym podejsciu ale nie tak ospale jak przy 2 stymulacji,wszystko sie okarze w piatek.
Yas,Anilokowa moj cykl po stymulacji byl dziwny 6dni @ pozniej 3dni sucho a pozniej plamienia do nastepnej @ balam sie ze nie odroznie zaczynajacej sie @ od tych plamien.
Kochane Dziewczynki (staraczki) oby ten rok byl dla nas owocny,Yas,Anilokowa mam nadzieje ze uda wam sie w tej przerwie od lekarzy zebyscie juz tego wiecej nie przechodzily.
Patti ja rowniez zycze ci blizniakow,sama bym chciala i juz miec spokoj,zaspokoic swoje marzenie posiadania 2 dzieciaczkow.
Mar-chew a tobie gratuluje spoznione i chyba nawet wczesniej nie pisalysmy ale szczere i zycze nudnych kolejnych miesiecy ciazy.
 
A więc z 2 pecherzyków, jeden tylko rośnie nadal ma 16,2 endometrium 8,5 jutro mam jeszcze wziąść rano Puregon na wzrost,wieczorem Pregnyl w poniedziałek o 13 iui.
 
LILITH jestem, jestem zaglądam tu od czasu do czasu jak mi czas na to pozwala, bo przy dziecku to czasu brak na wszystko...:sorry: Co tam u Ciebie??
kara trzymam kciuki za poniedziałek&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
patti witaj! za ciebie tez kciuki zaciśnięte, oby ten cykl był szczęśliwy;-)
aniolkowa trochę przerwy dobrze Ci zrobi, zajmij się teraz domkiem i nabieraj sił do dalszej walki, bo wiesz... w końcu się uda;-):tak:
yas Ciebie to samo się tyczy, odpocznij trochę od tego wszystkiego, zajmij się czymś innym, a za jakiś czas trzeba znów próbowac;-)
 
Roxi jak zwykle kochana, zawsze służy dobrym słowem :-)

kara no to pecherzyki masz piękne i edometrium wlasciwe. Kciuki za poniedziałek i potem za bliźniaki :-)
 
Hej dziewczyny!
Dzieki za mile slowa, tez mam nadzieje ze cos sie z tego wykluje. W sumie to pierwszy cykl z clomid wiec wiele sie nie spodziewalam, ale ta wiadomosc ze w obu jajnkach sa duze pecherzyki podniosla mnie na duchu. A dzis mialam kolejny scan I badanie z krwi by sie dowiedziec czy w ogole owulacja byla... no I na scanie wyszlo ze byla.... czyli teraz tylko pozostaje czekac I robic test ciazowy. Trzymajcie kciuki.
I Wam rowniez zycze powodzenia! x
 
Patti trzymamy, trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&;-)
kara jak tam, miałaś wczoraj IUI?? jak się czujesz?
basik jak tam u Ciebie??????????
 
reklama
Hej dziewczynki Roxi dzięki za zainteresowanie miałam IUI wczoraj na 1 pecherzyku. Pogadalam sobie tak od serca z ta moją pielegniarka od planowania bo już 2 raz ona mi robiła zreszta są tylko 2. Powiedziałam jej że właśnie mija 4 lata od kad staramy sie o dziecko. Powiedziala mi że jak teraz się nie uda to musimy zmienić taktykę większe porcje leków żeby więcej jajeczek było mam jeszcze 2 próby IUI a myślałam że tylko 1 a później ivf. Mój M. Zwiększył procent prawidlowych tych najlepszych żołnierzy z z 62% na 75% choć ilość po wyplukaniu była mniejsza niż ostatnio 13mln a teraz 8mln ale to już nie ma znaczenia.
Patti kiedy test przewidujesz?
Mi wyliczyli że 29 stycznia mam zrobić 1 dzień przed urodzinami.
 
Do góry