reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Avocado super wieści:-) po cichutku gratuluję i trzymam mocno kciuki za jutrzejszy teścior &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&;-)
Aniolkowa cieszę się że odwiedziłaś chińczyka, domyślam się ze te ziółka najlepsze w smaku nie są, ale bądź dzielna i grzecznie je pij:tak: jak długo trwa ta kuracja?? jak długo musisz je pić żeby był efekt???? trzymam kciuki żeby zadziały &&&&&&&&&&&&&&&&
Bashi a testa robiłaś????????????

Dzięki dziewczynki za słowa otuchy, jakoś daję, nie ma co narzekac, w końcu sama tego chciałam :-D:-p
 
reklama
Roxii zrobilam w poniedzialek popoludniu oczywiscie pokazalo ze nie jestem w ciazy, ale @ powinnam miec planowo we wtorek. Dzisiaj jest sroda a tu nadal nic...chyba jutro rano zrobie tesciora :D
 
Dziewczyny dziekuje bardzo za wsparcie. Boje sie jeszcze cieszyc. Zrobilam dzisiaj 2 testy po pracy, bo jak na pierwszym, takim za funta, zobaczylam slabiutka 2 kreske, to jak w transie, cala trzesaca sie, polecialam do apteki po first response early test... I zrobilam go po jakiejs godzinie od pierwszego i tam tez wyszla cieniutenieczka druga kreseczka... Maz drzemal akurat - mamy teraz poranna zmiane i zmeczony byl. Wiec zamknelam sie w lazience i testowalam. On jeszcze nic nic wie - musze najpierw upewnic sie, ze to nie sen. Gdyz on ostatnio juz chyba tracil powolutku nadzieje... I nie chce, by cierpial pozniej... Jutro z samego rana zrobie test - trzymajcie prosze kciuki.

A wczoraj prosilam moja siostre, by kupila mi te ziolka na allegro - druga siostra przywiozlaby mi je wtedy po swietach...

Za niecale 2 tyg mam 31 urodziny i fasolka bylaby wymarzonym prezentem...

Ostatnie kilka czulam sie tak jak zawsze na okres - bol brzucha, bol glowy, zmeczenie i wzmozony apetyt. Dzisiaj zauwazylam, ze moje piersi sa pelniejsze...

Tysiace mysli przelatuje mi teraz przez glowe... Bardzo sie boje kolejnego testowania...

We wtorek mam wizyte w klinice leczenia nieplodnosci...

Jestescie wspaniale dziewczyny, a ten watek naprawde czyni cuda.
 
avocado spokojnie, zrobisz rano test i zobaczysz że to nie sen. Rano powinna być juz mocna kreska. A ziółka odsprzedasz innej potrzebującej:tak:

A z drugiej strony to ciekawe...u Basik wyszła podwyższona prolaktyna (czyli szanse na ciąże małe) a u ciebie za wysokie TSH (czyli tez szanse na ciąże małe), Basik sie szykowala do HSG, ty do wizyty w klinice i picia ziółek...chyba dzieją sie znowu cuda na tym wątku. Kto następny, bo 9 miesięcy temu tez była tu fala ciążowych testów :-)
 
Avocado wiem co czujesz, ja tez jak pierwszy raz zobaczyłam tą drugą bladziutką kreseczkę to trzęsłam się i bałam się że to sen, bałam się cieszyć żeby za szybko się nie napalić a potem znów cierpieć. Ale spokojnie wszystko będzie dobrze, na pewno jutro ujrzysz znów dwie kreseczki na teście, być może ta druga będzie już ciut mocniejsza :tak: Trzymam mocno kciuki żebyś miała cudowny prezent urodzinowy;-)
Aniolkowa bo cuda się zdarzają i ja dziś w to wierzę, ciągle to powtarzam i powtórzę znów, wszystkim prędzej czy później się uda, Tobie również, ja to wiem!;-)
Bashi koniecznie powtórz jutro rano test, kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&;-)
 
avokado a wiec trzymam kciuki

Ja niestety musze odpuscic moje pechole nie reaguja na zastrzyki z Puregonu mam przepuscic nastepny cykl i zaczniemy od nowa w przyszlym roku, super a chcialam raz za razem przechodzic iui oczywiscie nie wyszlo bo niby czemu mialo by byc tak prosto.
Lekarka powiedziala ze nie zna odpowiedzi dlaczego tak sie stalo,moj organizm odmowil posluszenstwa widocznie ma wlasny plan (nie zachodzic w ciaze).Przeprosila mnie za to jak by bylo to jej wina i powiedziala ze moze cos trzeba zmienic agresywniej stymulowac lub inne leki podac.
 
Aniolkowa.mama, Kara, Bashi - glowy do gory dziewczyny. Na pewno wkrotce Wam sie uda. Trzymam mocno kciuki za Was dziewczyny. Ten watek czyni cuda :-) !!! Same widzicie, ze czasami wysokie wyniki prolaktyny czy tsh nie przekreslaja szans na dziecko. Trzeba wierzyc i nie poddawac sie.

My staramy sie rowne 20 miesiecy i mam nadzieje, ze ten cykl jest tym szczesliwym.
 
Kara przykro mi że tak wyszło :-( wiem ze to czekanie jest najgorsze, ale czasem tak jest że musimy się uzbroić w cierpliwość i czekac... Mam nadzieję ze następna stymulacja zakończy się sukcesem:tak: Trzymaj się i uszy do góry;-)
 
reklama
avocado gratulacje :-) swietne wiesci, moze mi ziolka odsprzedasz bo tez zaczelam trzytac o nich ;-)


kara ja tez w drugim cyklu musialam byc stymulowana dluzej niz w pierwszym,niestety nasze cialo jest nieobliczalne,przykro mi ze tak wyszlo ale nie poddawaj sie- gdzie twoj duch walki ;-) bedzie ok, wszystkim sie nam uda


aniolkowa,fajnie ze sie zdecydowalas na chinczyka,zaszkodzic nie powinne a moze jednak zdzialaja cuda


roxii mam nadzieje ze malutkiej kolki przejda szybko - pozniej pamieta sie tylko te wspaniale chwile a o tych nieprzespanych nocach nie pamietamy ;-)


bashi trzymak kciuki za dwie kreski


basik no wlasnie jakies objawy juz?jaka meza reakcje na taka swietna nowine?;-)


kontra miala sie testem poprawic ale gdzies nam zginela ;-)



ja w tym miesiacu nie bardzo mam okazje na staranka bo najpierw meza rozlozylo chorubsko a teraz mnie i ogolnie nic nie robimy i nie wiem czy wykorzystam cykl stymulowany po nowym roku bo jakos odechcialo mi sie i zaczynam miec podejscie co ma byc to bedzie.
to prawda ze cos sie ruszylo na tym naszym watku i to nastawia pozytywnie i daje nadzieje :-)
 
Do góry