reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

kara u mnie w drugim cyklu IUI tez organizm zwariował i tez miałam anulowaną inseminacje. Widocznie organizm sie zbuntował i potrzebuje przerwy. Wiem, ze chciałaś juz, teraz i jeszcze w tym roku, ja tez tak chciałam i nie wyszło. Nie mamy na to wplywu, ani my, ani lekarze. Widocznie ciało chce odpocząć i nabrać wiecej siły do walki. Skup sie teraz na np zakupach świątecznych a po nowym roku wracamy do boju.

Roxi fajnie, że do nas zaglądasz ;-)

basik zeby zaciążyć to trzeba sie starać a u nas łóżkowa cisza:sorry:

yas no niestety jak choroba dopada to sie nawet nie chce myśleć o starankach. A ty teraz niczym sie nie stymulujesz? Czyli wszystkie 3 odpuszczamy juz w tym roku i zaczynamy od 2014?

Jejku dziewczyny zastanawiam sie grubo nad tymi ziółkami, S jak spróbował to wypluł od razu. One są naprawdę OKROPNE, nigdy nie pilam czegoś tak niedobrego. Nie wiem czy dam radę. On mi mówił o 4 miesięcznej kuracji :szok: ale ja sobie daje góra 8-10tyg. Zatykam nos, wypijam duszkiem (bo jak sie zatrzymam to zwymiotuje) i szybko zagryzam chlebem. KOSZMAR! Zeby to było coś warte...
 
reklama
Ja rano znow robilam test i znow wyszla mi taka sama bardzo blada kreska na 2 takich samych testach co wczoraj. No ale to bylo jedynie 12h po pierwszych testach i ok. 5h snu. A tak w ogole to owulacje mialam 17 listopada wieczorem chyba:-)

Musze dzisiaj dokupic testy. Moze tak jak Bashi kupie clearblue digital :-) Co polecacie?

Nadal sie boje bardzo mam nadzieje, ze sie udalo.
 
Bashi to udało ci się w pierwszym cyklu starań. Należysz do tych nielicznych szczesciar. Niech fasolka rośnie zdrowo

Avocado kup te clearblue bo będziesz miała czarno na białym że jesteś ciąży
 
Aniolkowa.mama jakby to nie mowic maz wyczul czas staran...akurat zdecydowal sie na dzidzie kiedy bylam 2-3 dni przed ovu ;)
 
reklama
Bashi a jednak!:-) ogromne gratulacje, niech fasolka zdrowo rosnie, a Tobie zycze spokojnej ciązy :-)
Avocado mówiłam że dziś tez zobaczysz dwie kreseczki, kochana jesteś w ciązy!!!!!! wiem ze się boisz, ale myslę że nie ma wątpliwości, jak chcesz to faktycznie kup ten elektroniczny test, ja też nim robiłam, zresztą ja testowałam chyba na wszystkich możliwych testach bo ciężko było uwierzyć:-D ale ten elektroniczny jest super i jest czarno na białym:tak:
aniolkowa jak mogłabym tu nie zaglądać?? ten wątek duuużo dla mnie znaczy, poznałam tu fantastycznych ludzi którzy bardzo mi pomogli przejść przez najtrudniejsze chwile w straniach o dziecko. Nikt nie dał mi tyle wsparcia jak Wy forumowiczki, teraz kiedy już jestem po drugiej stronie czuję się w obowiązku wspierać innych, tych którzy tego potrzebują, wiem jakie to ważne i cieszę się ze mogę komuś dać nadzieję, pomóc, doradzić;-) Pozatym udzielam się tu od 2009 roku to kawał czasu i jakoś tak ciężko byłoby mi się rozstać z tym wątkiem. O ile czas mi będzie na to pozwalał i watek będzie istniał to postaram się tu zaglądać i powspierać innych ;-)
 
Do góry