reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Avocado super ze suplementy zakupione:tak:,zobaczysz po nich duza poprawe a ja z calego serca zycze Ci upragnionego malenstwa! poranna dawka fluidkow ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Avokado31 robi się wywar z 1 małej łyżeczki która średnio mieści 5 gram a więc na 3 m-ce to będzie 420gram a że zióła lekkie to chyba 400 gram powinno starczyć tak na moja głowę o ile dobrze policzylam.
 
Witam o poranku:-),

Kara86 - dzieki za podanie ile g jest w porcji. Z tego wynika, ze dla mnie na 3-miesiace potrzeba troche ponad 200g skoro pije sie je tylko do owulacji, a mam ja okolo 14-15 dc.

Dziewczyny, a kiedy dokladnie przestac pic te ziolka przed owulacja? Jak w danym dniu test owulacyjny wyjdzie pozytywny to mam juz przestac i nie pic od tego momentu?
 
Avocado ja piłam do owulki bo mierząc temperaturę wiedziałam kiedy mam, ponieważ przy moich nieregularnych cyklach było by cieżko , testy owulacyjne tez nie zawsze pokazywały mi grubasne jednakowe kreski.
 
Basik - Ja uzywam testy clearblue - te z usmiechem, wiec latwo z nich odczutuje wzrost LH. Czasami kupuje tez te najnowsze dual hormone- na estrogen i LH i rzeczywiscie wychodzi mi "usmiech" przez 4-5 dni, a przy normalnych mam usmiech przez 2 dni. To mysle, ze jak pojawi sie usmiech na wzrost LH to od tego dnia nie bede juz pila ziolek.
 
reklama
Do góry