reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Wow...co tu sie wyrabia:szok::szok::szok::szok::szok::szok: nastepna fasoleczka:-D:-D


Bashi ogromnie sie cieszé i oczywiscie gratuluje;)))
Avocado,Bashi jak sie czujecie czy macie jakies ciazowe objawy????
Roxi piekne to co piszesz ,oczywiscie chcemy Cie tu ...zagladaj do nas jak tylko bedziesz mogla,Dziekujemy!!!!
Aniolkowa jak picie ziolek??? a przytulanka sa??? ktory dzien cyklu u Ciebie??/
 
Ja juz od kilku dniu jem caly czas nawet w nocy wstaje...czuje ze serce mi bije szybciej (gdzies czytalam ze w trakcie ciazy nasze serducho bije 15 razy wiecej w kazdej minucie)...podbrzusze jest twarde tj przed okresem...spie w ciagu dnia co 3-4h...bol w dole plecow, poducha za plecami musi byc :D
 
Digital test przed chwila pokazal 1-2 PREGNANT !!!!!!!!!!!!! Kazalam mezowi zawiezc mnie do naszej ulubionej restauracji, zapakowalam test w spioszki i torebke na prezenty i jedziemy wlasnie... Zaraz dojedziemy na miejsce.... aaaaaa Tak sie ciesze.... Zrobie mu niespodzianke :-)

Dziewczyny nie poddajcie sie. Walczcie do konca kochane !!!!!!!!!!!

Miliony pozytywnych fluidkow dla Was ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
avocado super niespodzianka dla męża. Tez coś takiego zrobiłam jak pierwszy raz zaszlam w ciąże. Daj koniecznie znać jak mąż zareagował!

basik a jak ty sie czujesz? U mnie niestety porażka na całej lini:-( wróciłam od polskiego gina (od kosztów które Zapłaciłam rozbolała mnie głowa a od informacji, które mi przekazał serce). Jestem w 10dc i owu ani widu ani slychu. Kazał mi przez dwa cykle brać duphaston a potem zaczynam stymulację clo. Sprawdził czystość pochwy i nie mam żadnych oznak grzybicy, więc nie wie skąd ten ból i pieczenie. przepisał mi lek na bakterie i pierwotniaki. Zrobił cytologie z hormonami i wyniki bede miec za tydzień. Ogólnie jestem zbita z tropu, bo przecież zawsze miałam owulacje, czyli coś mi sie znowu rozregulowało przez te stymulację:-(ehhh...
 
Do góry