reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Hey dziewczyny.....:-( Mogłybyście mnie oświecić w sprawie mierzenia temperatury...?:-( Z tego co się orientuję,to pomiary robi się z samego rana.tak? Jaki termometr kupić? Możecie coś polecić?
Coś mi się okres rozlegulował.....chyba z tego stresu.....:-( Już się cieszyłam,że spóźnia się tydzień.....a tu co....? Test pokazał 1 kreske...:-(
 
reklama
Paula temperaturę musisz mierzyć zawsze o tej samej porze po conajmniej 3 godzinach snu. Trzeba mierzyć zanim wstaniesz z łóżka, jesli wstajesz w nocy na siku (ja wstaje) to nie powinnaś wstawać te 3 godz przed mierzeniem. Termometr najlepiej miec digital, bo mierzy w kilka sekund. ja kupiłam specjalny do mierzenia owu, z dwoma miejscami po przecinku, ale jest badziewny, bo nie zapamietuje ostatnich pomiarów, a czasem mierzysz jak jesteś zaspana i nie zawsze zapamiętasz. Dlatego polecam taki, który zapamietuje dwa ostatnie pomiary. Temperaturę mierzysz w ustach lub pochwie (druga opcja bardziej wiarygodna)
tu masz przykład takiego termometra Flexible Tip Digital Thermometer 60 Secound Response Beeper Memory Auto Shut Off | eBay
 
u mnie np nic nie zmieniało wstawanie na siku... zawsze mierzyłam nim wstałam i o tej 6 rano i z dodawaniem 0,1 co godzinę dawało mi dokładnie taki sam pomiar...
 
Paula witaj !!! odnosnie termometru ja mam elektryczny z dwoma cyferkami po przecinku,mam go przy lozku i mierze ,,zazwyczaj,,o stalej porze 7.15.pozdrawiam
 
Aniolkowa siknelam jest bladziszek ale czekam jeszcze 2 dni do terminu @ , wiec jeszcze sie nie napalm . Prosze o kciuki
 
reklama
dziewczyny przepraszam,ze się tu wtryniam Wam, ale ja tylko do Basika 77-trzymam kciuki i zaraz nam się zamelduj na staraczkach listopadowych, czekamy na Ciebie. Pozdrawiam wszystkie kobitki .
 
Do góry