reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Basik oto moje kciukasy dla Was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&@@&999&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&@&@&@@&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
witam moje drogie staraczki, na wstępie basik moje wielkie, wielkie przogromne gratulacje, jest nareszcie ci się udało :-):-):-)
spokojnych i nudnych miesięcy ciąży

przeczytałam co u was, aniolkowa, yas za was nadal trzymam kciuki i wierzę, że wam się uda, prędzej nie później i tego się trzymajcie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Resztę dziewczyn gorąco pozdrawiam i wam też kibicuje &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Powoli się ogarniam ze wszystkim, chociaż ostatnie dni nie należą do udanych, Kubuś dużo płaczę, wczoraj byliśmy u pediatry i moje maleństwo najprawdopodobniej ma refluks, po obejrzeniu ma przełyk podrażniony cofającym się jedzonkiem z żołądka i widać, że zgaga go męczy :-( Dostał leki i mam nadzieję, że jego samopoczucie się poprawi. Poza tym ma nadal trądzik na policzkach nagietkiem mam mu przemywać i widać, że jeszcze ma sporo moich hormonów w sobie - gruczoł piersiowy ma powiększony, ale mam się tym nie przejmować z czasem to minie...

W sobotę wieczorem mój mężuś wraca do uk, na szczęście tylko na 2,5 tygodnia 12 grudnia będzie z powrotem. Wczoraj kupiłam nam bilety powrotne do Anglii na 7 stycznia...

POzdrawaiam was serdecznie
 
reklama
Basik jaki baladzioch, ja bez soczewek go nawet widzę :-) jak sie cieszę, ze ci sie udało, że chociaż jednej z nas sie udało i nie jest to jakis pechowy wątek. Teraz polecą za Basik fale. Widzisz, 7 to szczęśliwa dla ciebie liczba!! Niech niunia rośnie zdrowo w brzuszku.
Sikaj codziennie to bedziemy porównywać kreski. Jak sie w ogóle czujesz? Czulaś, że to moze być ciąża? Czujesz sie inaczej niz przed @?

agitatka biedny Kubus. Mojej przyjaciółki synek miał refluks i widziałam jak sie męczył. Miał tak kilka miesięcy i dzieki lekom w sumie po jakimś czasie z tego wyszedł. Teraz ma 2 latka i wcina wszystko bez problemów.

yas, kara, Kasia jak u was w tym cyklu idą starania?
 
Do góry