reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Aniolkowa ,Tiluchna,Agitatka,Yas,Kasia uk,Kogasica-Dziekuje Wam bardzo:tak:

Aniolkowa czuje sie normalnie tzn,poza dziwnie tkliwymi brodawkami i pobolewaniem brzucha tak nad wzgorkiem lonowym
to Nic.....mam nadzieje ze odczarowalam nasz watek i teraz Wszystkie staraczki zaciazá.Przepraszam nasze staraczki ale wszystkie moje swiezutkie fluidki wysylam Aniolowej:tak::tak::tak:Prosze przyjmij je ode mnie.&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


 
reklama
Basik - jaki piękny bladzioch! super, gratuluję i niech krecha pięknie ciemnieje i beta pięknie przyrasta!

Ja dzisiaj byłam w szpitalu na pobraniu krwi, widziałam się z położną... usg mam już za tydzień w piątek... i tak mi nie zrobią przezierności karkowej (bo albo będzie za wcześnie - albo za późno - lece do Polski 1 grudnia na miesiąc)... ale umówiłam się w Polsce u ginekologa w 12tc... boję się trochę tego lotu samolotem - było nie było to I trymestr :confused:
 
basik ja też dołączam się z gratulacjami :-)

Aniołkowa jaki pechowy wątek ???? przecież ile właśnie jest na końcówce... basik przejęła po Roxiii i mamy jeszcze trzy dziewczyny w najbliższym czasie więc dziewczyny starać się starać nie marnować czasu ;-) a tak na poważnie to uważam że na każdą przyjdzie czas i mam nadzieje że to będzie szybciej niż dalej

za każdą z osobna i wszystkie razem &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Basik gratuluję

A ja miałam podglad pecholi w 10 dc i niestety nie zareagowalam na leki tak jak m-ac temu więc Puregon z 50j podnieśli mi na 75j i podglad jutro choć nie czuję tej stymulacji tak jak w tamtym cyklu. Trochę się wkurzylam że wszystko się przesunie bo miałam nadzieję że 3 iui zrobię do końca roku i w nowym już invitro no nie idzie nic po mojej myśli przeklęty ten listopad dla mnie same nie powodzenia.
 
Basik gratulacje...
co prawda malo sie udzielam na tym watku ale uwaznie sledze :)
Zazdroszcze Basik I sama nie moge sie doczekac mojego testowanka ;)
Pozdrawiam
 
basik GRATULACJE KOCHANA!!!! bardzo się cieszę że są kolejne dwie kreseczki na naszym wątku:-D teraz zarażaj kolejne dziewczynki;-) życze spokojnej ciąży :tak:
 
Basik dzieki za fluidki, jeszcze ciepłe :-)

abed no właśnie o to mi chodzi, ze od bardzo dawna nie było wsród nas II kresek, ciężarówki juz na wylocie a zastępstwa brak. Fajnie by było, zeby zawsze tu była "ciągłość ciążowa". Ja wiem, że na każdą przyjdzie czas, tylko żal mi strasznie tych 4 lat starań, bo w tym czasie mogłabym miec juz dwoje dzieci i cieszyć sie juz szczęściem rodzinnym a tak to brniemy dalej w nieznane i nie wiadomo ile jeszcze nam z tym zejdzie. Gdybym wiedziała, że to tyle bedzie trwało to juz z 2 lata temu zdecydowałabym sie na IVF.

kara ile mają pecherzyki?

bashi a ty kiedy testujesz?

marchew dlaczego masz tak wcześnie scan? Czy mimo wszystko bedziesz miała i tak w 13tc? Dobrze że lecisz, bo porobiasz wszystkie badania, których tutaj nie robią.

yas ty na jakim etapie jesteś? Probujecie naturalnie w tym cyklu?
 
reklama
Czesc dziewczynki

Aniolkowa
dziekuje ze pytasz....hmmm..... u mnie wykres kilka dni zapowiadal sie dosc obiecujaco ale dzis tempka spadla w dol tak wiec @ juz sie zbliza. sama juz nie wiem co jest nie tak....
Masz racje co do czasu staran....ja staralam sie 3 lata....udalo sie ale poronilam I teraz znowu proby I znowu co m-c to samo....porazka, ktora mocno boli....:(

Dziewczyny zobaczcie na moj wykres I doradzcie cos....prosze.....
Tutaj na zadne tabletki nie mam co liczyc I tak sie zastanawiam czy moze w nastepnym cyklu sama na wlasna reke lykac duphaston....a moze mam poprosic GP o jakies konkretne tabletki....co myslicie?
Obserwacja cyklu - enpr.pl

Pozdrowionka dla kazdej z was I 3mam mocno za kazda.....mam nadzieje ze magiczny czas zblizajacych sie swiat bedzie dla kazdej z nas radosny a pod choinka znajda sie malutkie buciczki.....
 
Do góry