reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Czesc dziewczynki

Kontra 3mam mocno kciuki

Basiu wykres cudowny, aby tak dalej......

Aniolkowa przestan szukac objawow @....bedzie dobrze....


.....ja tez czekam na @, tak czytam i faktycznie fatum....mam nadzieje ze bedzie wsrod nas ta jedyna ktora to fatum przerwie a pozniej to tylko...solidarnosc jajnikow i same dobre wiadomosci sie tutaj posypia.

Buziaczki dziewczynki
 
Czesc dziewczynki

....pobudka.....:-)

Ja sie witam z
c060.gif
, wczoraj dzien zaliczony na 5+, bylismy na imprezie andrzejkowej dla dzieci. Pojawilismy sie nasza ekipa, tak wiec tatusiowie bar a mamusie z dziecmi na parkiet. Byly tance, wrozby i konkursy dla dziec i rodzicow....a dzis nogi bola....

Basik nie trac nadzieji.....prosze xxx
Kontra co sie z toba dzieje, dlaczego sie nie oddzywasz....my tu wszsytkie
a115.gif

Aniolkowa mama juz jutro jest 18, tak wiec trzymam mocno
a115.gif


U mnie tempka spada, tak wiec.....@ znowu zapuka do drzwi.....:no:

Dziewczynki zycze milej niedzieli xxx
 
Cześć dziewczynki

4 listopada miał być tym szczęśliwym - urodziny mojego męża + Roxi córeczka przyszła wtedy na świat...niestety Bóg nie jest sentymentalny :no::-(

Nie udało sie:-:)-:)-(
 
Aniolowa mama tule mocno i podaje chusteczke. Trzymaj sie slonce i nie trac nadzieji, przeciez tak nie moze byc. Po burzy zawsze wychodzi sloneczko, czy ty juz testowalas???? Buziaczki i mocne przytulaski
 
reklama
Do góry