reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Yas moze warto sprobowac w grudniu-przeciez to magiczny miesiac i napewno sie uda-zobaczysz:tak:
odnosnie mojego hsg to czekam na "@i pierwszego dnia miesiaczki mam zadzwonic do szpitala i sie umowic,wiec cierpliwie czekam :rofl2:
 
reklama
Basik @ sie spodziewam 18 w poniedziałek. Chyba wcześniej nie bede sikanca robić, bo mi S zakazał. Kusi mnie, ale postaram sie wytrzymać. Ale ja zawsze po cyckach poznawałam, że jestem w ciazy a właściwie po bolących sutkach i po ogromnym zmeczeniu. A póki co objawy bardziej przypominają zbliżającą sie małpę:-(

kara dobrze, że podjełas kolejną próbę. Póki masz sile to podchodz do IUI, bo czasem jest tak, ze psychika prosi o przerwę. Wykorzystaj czas, ze jesteś bojowo nastawiona do walki.

yas nie wiem co ci doradzić, bo sama jestem w podobnej sytuacji. Jesli teraz nie wyjdzie to chyba tez poczekam do nowego roku. A to, że cie potraktowali chłodno...dla nich jestesmy tylko kolejnym numerkiem i cyframi na koncie. Przykre to, a,e tak jest. Ja tez na ostatnim IUI poczułam sie zawiedziona ich podejściem a ja przecież płace im za to. Powinni być mili aż do bólu mimo, ze maja zły dzien. Przemyśl co bedzie dla ciebie najlepsze i nie zmuszaj sie do niczego, bo na dobre to nie wyjdzie.
 
Ostatnia edycja:
Czesc Dziewczynki

Witam nowe i juz mi dobrze znane kolezanki.

Roxi wielkie gratulacje z okazji narodzin malej ksiezniczki....lezka wzruszenia i szczescia poplynela po policzku. Duze buziaki

Basik bardzo sie ciesze ze wynik posiewy wyszedl...czysciutki. 3mam mocno kciuki za ciebie, temp jest ok tak wiec.....&&&&&&.....jestem pewna ze HSG jest ci nie potrzebne.

Marchew brawo....jest serduszko. Zycze wszystkiego dobrego przez kolejne m-ce. Buziak

Kara tule cie mocno i podaje chusteczke, teraz bardzo mocno bede zaciskala kciuki 22 listopada. Uda sie, zobaczysz.....xxxx

Yas slonce mocno cie tule, przykro mi....mialam nadzieje ze uda sie ....walcz....xxxx

Aniolkowa 3mam mocno kciuki i nie puszczam....mam nadzieje ze 18 listopada bedzie dniem bardzo szczesliwym dla ciebie i dla nas. Przestan pisac ze dolaczysz do reszty kolezanek z @, przeciez nikt cie nie chce w grupie z @ a malo tego to my wszsytkie dolaczymy do ciebie i bedzie suuuper. xxx

Przepraszam, ze nie pisze do kazdej, ale o kazdej pamietam.

Dziewczyny dziekuje wam za opis jak bedzie przebiegalo badanie itp. Mialam je, i faktycznie bez bolu, pielegniarka wziela wymaz i mam juz wyniki....wszsytko jest w normie. Tak wiec banan na ustach jest i jedno z listy odpadlo. W poniedzialek mialam pobranie krwi na sprawdzenie czy pecherzyki pekaja, tak wiec zobacze co dalej. Dzis bylam w przychodni aby dostac sie do lekarza w nastepnym tygodniu i.....szlak mnie trafil.....po wielkiej walce udalo sie. Mam wizyte dopiero 26 listopada. Mam nadzieje ze cos mi powie. Najgorsze, ze za kazdym razem mam innego lekarza, bo mojego juz nie ma w naszej przychodni...no i jak tutaj do nich podchodzic normalnie??? Jak oni maja mi pomoc jak za kazdym razem tlumacze i za kazdym razem inne badania...#

Dziewczynki 3mam kciuki za kazda i za ....siebie tez Hahahaha

 
Ostatnia edycja:
postanowilam - nic nie robie - wracam do kliniki po nowym roku....teraz mam duzo na glowie i zaczne w koncu cwiczyc wiecej zeby karnet w pelni wykorzystac ;-)

powodzenia wszystkim, mam nadzieje ze jeszcze w starym roku ktores z was sie uda zaciazyc

aniolkowa trzymaj sie mocno juz niedlugo bedzie wszystko jasne i mam nadzieje ze bedzie co swietowac


p.s. bylam wczoraj w pracy i kolezanka w 22tc chodzila co kilka minut na fajke a na pytanie co cie sklonilo do kolejnej ciazy odpowiedziala ze wpadka - i gdzie tu sprawiedliwosc ;-(
 
Kontra to trzymam kciuki!

Ja WIEM, CZUJE TO że @ się zbliża. Zawsze kilka dni przed mam takie "mrowienie" tam na dole i po tym poznaje że idzie. Ni wiec dzisiaj odczuwam to samo. Mam tak od lat i zawsze się sprawdza :-(
 
jakies fatum na naszym wátku?????kurka gdzie te nasze fasolki???Yas,aniolkowa....u mnie tez zero objawow i przeczucie ze znowu sie nie udalo:no::no:
Kontra w Tobie cala nadzieja!!!
 
ja się nie udzielam ostatnio ale cały czas was czytam i trzymam mocno kciuki za każdą &&&&&&&&&&&&

Aniolkowa ja z tobą czekam na ten cud i trzymam mocno kciuki póki.... no właśnie nie będę pisać... ja nie tracę nadziei i ty też nie trać czekamy na 18 &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Do góry