reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Aniolkowa a ja Ci mowie ze Ci sie udalo:tak::tak::tak:
u mnie cisza,nic nie boli-ani brzuch ani piersiaczki wiec pewnie po raz kolejny doooopa:wściekła/y:
 
Kontra u mnie termin wredoty za 9-10 dni ,roznie to u mnie bywa czasmi moja faza lutealna wynosi 10 dn a czasmi 14:szok:.
Aniolkowa!!!!!!!!! ty lobuzie!!! piersi Cie bolá-to dobry znak a w ciazy tez progesteron wysoki jest ,wiec ja Ci tu mowie wskakuj na Roxi miejscowke i nawet nie poobuj marudzic!:happy::happy::happy: kedy sikanca robisz????
 
aniolkowa ja tez z calego serca zycze ci zeby udalo sie....

basik a ty masz termin na droznosc - aby nie byl potrzebny.....

kara gotowa do dalszej walki....

kontra a u ciebie jaki plan?....


rowniez powodzenia pozostalym staraczkom.....

ja dzwonilam do kliniki i potraktowali mnie bez zero emocji, zero wsparcia i rady - wszystko zalezy od ciebie, jak chcesz rob przerwe jak nie to przyjdz we wtorek - w grudniu zastoj wiec i tak nic nie zrobia a jak mam dwa cykle to mysle ze zostawie je na styczen i luty zeby ciag byl a teraz dzialam na wlasna reke..bije sie z myslami jeszcze.do jutro decyzja musi byc podjeta....
 
Byłam dzisiaj w klinice usg zrobione wszystko okej nie ma torbieli. A więc podejście do iui nr2 w następna środę podglad pecherzykow i jaj będzie okej to iui w piątek 22 listopada
 
Yas ja jestem gotowa do walki, czuje się jak czołg nie zatrzymam się pułki nie będę miała tego co chcę. A czemu w grudniu zastój? Kurcze ja w sumie nie zapytałam o grudzień.
 
reklama
Do góry