reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

kara ja chodze dzis zla jak osa wiec nic nie pisalam.brzuch raz boli raz przestaje.tylko jedna piers boli ale juz kilka miesiecy tak mam ze ta jedna boli przed okresem duzo bardziej.dzisiaj mija 14 dni od zastrzyku na pekniecie.ale juz dzis rano przekonana bylam za na milion procent @ w drodze wiec czekam jeszcze jutro.
ciesze sie ze dzielnie trzymasz sie, w koncu sie uda!!!
 
reklama
Yas Witaj w klubie. do mnie dzisiaj "bez kija nie podchodz". Czuje że jestem przed @ bo napięcie nerwowe rośnie i brzuch z lewej strony mnie boli.jak masz 14 dni od zasrzyku to za 2 dni możesz testować. Ja jeszcze mam 6 dni do @ :crazy:
 
aniolkowa :-( mam nadzieje ze to mylne objawy mimo wszystko
u mnie jutro kilka minut po 8am bedzie 15 doba od zastrzyku ale czytalam forum i okres moze sie opoznic - jak ma przyjsc to niech juz przychodzi, @ :-(
smutne nastroje dzis.....
 
aniolkowa :-( mam nadzieje ze to mylne objawy mimo wszystko
u mnie jutro kilka minut po 8am bedzie 15 doba od zastrzyku ale czytalam forum i okres moze sie opoznic - jak ma przyjsc to niech juz przychodzi, @ :-(
smutne nastroje dzis.....

Yas a czemu ty liczysz od zastrzyku a nie iui? Przecież teoretycznie druga faza cyklu zaczyna się w dniu owulacji lub zaraz po. To ja od zastrzyku do @ miałam 16dni.
 
Kara ja mam stymulowany cykl ale staram sie naturalnie. Brzuch mnie strasznie boli i juz @ jest doslownie minuty ode mnie ;-(.liczylam14bo zawsze od testu owulacyjnego dostaealam @rowno 14dni.
 
No i wszystko jasne @ zawitala :-( na dobre.jutro zadzwonie do kliniki co mysla ale mysle o dwu miesiecznej przerwie.mam clo na dwa cykle i jeszcze tak poprobuje.jutro cos postanowie....


Basik a tobie czemu brak humorku dopisuje :-(


Jakis nieudany poczatek tygodnia mamy :-(

Aniolkowa trzymaj sie.do trzech razy sztuka az takiego pecha nie mozemy miec. ;-(
 
Yas nie:no: cholerna @

Basik a ty jak?

Ja dzisiaj wstałam z migreną i mi niedobrze!!!:-( ale to id migreny tak mam zawsze. Wzięłam tabletki-głowa przeszła ale mdli mnie dalej. Brzuch dziś nie boli, ale chyba dlatego że leki podziałaly na głowę i na brzuch. Ale wczoraj mnie już bardzo bolał na @.
 
reklama
Do góry