reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

proszę dla każdej z osobna

aniolkowa ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

basik
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

yas
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


I dla wszystkich na raz :tak: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
dzięki dziewczyny :-)

yas mam stresa przed poniedziałkiem ale tylko dlatego że zostawię małego na 9 godzin :-(

Aniolkowa
w końcu i wam się uda... zobaczysz :-) miej Roxii za przykład :-) ile przeszła a jeszcze chwilka i będzie się bać porodu ;-)
 
abed dzięki że stawiasz mnie jako przykład ale musze wstawić poprawkę ja się porodu nie boję:-p nie wiem czemu jakoś mnie to nie przeraża dla mnie to coś normalnego i naturalnego jakoś przeżyję:-D a może powinnam zacząć się bać...:confused::baffled:
basik badanie HSG to podstawa to bardzo ważne badanie, bo jeśli jajowody są niedrożne to można się starać do usranej śmierci i nic z tego nie będzie, co prawda jest to rzadka przypadłość, ale się zdarza i zawsze trzeba to sprawdzić:tak: To nic strasznego badanie jak każde inne, trochę boli ale tylko przez chwilkę i jest do wytrzymania dasz radę, twarda baka jesteś!!!;-)
yas czemu masz stresa przed poniedziałkiem??? co takiego ma się wydarzyć bo coś nie kojarzę :zawstydzona/y:

I dla wszystkich staraczek porcja świeżych fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
 
Basik teraz spojrzałam na twój wykres...ty jesteś dopiero 10 dni po owu, jeszcze nic nie jest przesądzone. Dopóki nie ma @ jest nadzieja

Abed Powodzenia w poniedziałek. Wszystko będzie dobrze a Szymon na pewno sobie świetnie poradzi.
 
Roxii nie chcial isc bo postawilam go przed faktym dokonanym - wczesniej wogole nie rozmawialismy na ten temat bo w klinice nic nie mowili tym razem i zadzwonili do mnie w ostatniej chwili ze dobrze byloby zrobic.powiedzialam mu ze rano jedziemy do kliniki i tyle a potem rzucilam mu pojemniczkiem i powiedzialam ze ma 5min na wyprodukowanie czegos;-). po ochloniencu stwierdzam ze zachowalam sie jak furiatka ;-). z doswiadczenia 5lat temu wiem ze ciezko mu bylo zrobic te badania, nie daje rade na zawolanie...no zobaczymy jak bedzie teraz na razie nie rozmawiam z nim.te proby chyba nas oddalaja :-(
a nie stresuje sie tylko pytalam abed czy ona sie stresuje poniedzialkowa praca ;-)

basik przegapilam ze ty juz w klinice jestes zarejestrowana - to dobrze a to badanie na droznosc moze tylko pomoc.potem moze dostaniesz clomid-powodzenia

aniolkowa tez wiem co masz na mysli ze starankami wlasnie w tych dniach ;-( tobie tez powodzenia
 
reklama
Yas nas tez te starania bardzo oddaliły i od kilku miesięcy próbujemy to naprawić. Nie jest łatwo bo oboje bardzo chcemy dziecka, ale nie zamierzamy więcej mieć ciśnienia na seks w te dni. Po tylu latach wiemy że i tak są marne szanse. A tylko sie stresujemy i nie mamy z tego żadnej przyjemności.
A z tym badaniem to głupio wyszło. Z facetami trzeba delikatnie w tej kwestii, bo to drazliwy dla nich temat. Może przepros i powiedz ze ciebie tez ta cała sytuacja stresuje i cie poniosło. Na pewno zrozumie. Mój robił juz 3-4 razy to badanie i wiem że nie było mu łatwo, ale też widzi ile ja muszę przejść, żeby nam się udało.
 
Do góry