reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Ja mam brac tylko te zastrzyki a staranka naturalne.klinika sobie przypomniala ze maz dawno nie robil badania i kazali go jeszcze sprawdzic przed wiec moze roznie byc:-(.

Aniolkowa w mojej ulotce pisze ze powinno sie zaczynac miedzy 5-7dc.samych zastrzykow sie nie boje tylko mam stresa jak wszystko bedzie roslo.w moim przypadku jest dodatkowe utrudnienie bo jajeczko musi urosnac po odpowiedniej stronie :-(.w ktorym dc zaczynalas i ile zaszczykow bralas a w ktorym dniu dostalas zastrzyk na pekniecie?

Basik ja mialam tez to badanie az3razy.pierwszym razem troche bolalo ale dalo sie wytrzymac.od razu po do pracy szlam.warto zrobic bo to podstawa zeby wiedziec czy jajowody sa drozne.

Dziekuje wszystkim za kciuki...

Mam nadzieje ze nasza tiluchna sie trzyma...ciagle zagladam czy cos napisala...

Noelka jeszcze raz zdrowka dla maluszka i zeby operacja przebiegla pomyslnie.powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
yas ja zaczynałam Gonal w 3dc i brałam go co dwa dni w dawce 50mg. Po jakis 3 zastrzykach miałam jajeczka gotowe do pęknięcia, to byl 9-10dc. W tym samym dniu dostałam Ovitrelle (masz go tez wziac?) na pęknięcie i po tym zastrzyku proponuje sie starać, bo do 36h bedzie owulacja. Pamiętaj, że najlepsze nasienie jest po 3 dniach abstynencji. Dobrze ze twój zrobi jeszcze badanie przed, zawsze dobrze sprawdzić czy tam wszystko ok. Trzymam kciuki. Mi organizm produkował masową produkcje jajeczek z obu jajników, ale ja jeszcze brałam Buserelin na zatrzymanie naturalnej owu.
 
Witam z kawusiá
Aniolkowa ,Yas cos czuje ze pojde w Wasze slady...tabletki,zastrzyki,stymulacje,IUI..........
u mnie negatyw ,zreszta jak co miesiac:no:
 
basik77 nie myśl o o tym... albo myśl ;-) bo ja jak zaczęłam o tym myśleć, interesować się jakie są procedury, jak to wygląda to się udało :-) więc ci tego życzę...

Aniołkowa le oczywiście próbujecie w tym naturalnym cyklu? a co z Waszym domkiem? wyjaśniło się coś?

yas09 kochana postaraj się nie denerwować... ja mam nadziej że te trzy próby nie będą ci potrzebne :) &&&&&&

a ja trochę z innej beczki :-) dziś mija 5 lat od naszego ślubu :-) kiedy to zleciało :-)
 
abed wszystkiego najlepszego z okazji drewnianej rocznicy:tak: kolejnych 55 życzę
Ja juz nie wiem czy próbować dalej. Jesteśmy juz oboje strasznie zmęczeni tym seksem na zawołanie i teraz odkąd mamy w planach IUI oddychnelismy, że juz nie musimy tego przechodzić, ze możemy sie kochać kiedy chcemy a nie kiedy musimy. Seks w "te" dni jest dla nas katorgą. Po drugie trochę sie obawiam, bo napewno mi te 4 pecherzyki nie pękły w tamtym cyklu, bo @ dostałam za szybko, więc pewnie one teraz sobie bedą pękać + nie wiem ile mam swoich nowych z tego cyklu...no i wiem, że i tak nic z tego nie bedzie, bo skoro tyle lat sie nie udaje to dlaczego akurat teraz by sie mialo udac. nie mam juz siły sie starać. Nawet nie chce mi sie juz myśleć o ciaży i wszystkim z tym związanym. Jestem kompletnie wypruta psychicznie
Noelka
doczytalam z domem. Przykro mi :-( Napewno znajdziecie coś fajnego, macie większe możliwości niz my.
U nas pomału zaczyna ruszać do przodu. Drugi bank wycenił dom na kwotę, którą obie strony chcieliśmy (da sie?), więc teraz idziemy dalej. Oby juz nic po drodze sie nie schrzanilo.

Basik
przykro mi, że małpa znowu przylazła:-( znam to uczucie. Ja juz nawet nie wiem ile razy byłam tak rozczarowana -straciłam rachubę. Uczucie koszmarne i wtedy juz myślisz, że nigdy sie nie uda. Zobaczymy jak tam ci wyjdzie HSG, moze akurat po tym sie uda. Duzo osób po tym badaniu zaszło w ciąże, bo "przetkali" im jajowody.
 
dziekuje wszystkim :-)

aniolkowa to rzeczywiscie szybko ci podali - przykre to ale ja czasem mam wrazenie ze te prywatne kliniki troche oszukuja zeby zarobic jak najwiecej na czyims nieszczesciu :-( .ja na razie wiem ze jakis zastrzyk na pekniecie dostane ale nie wiem jak sie nazywa bo nie podali mi wszystkich info tylko krok po kroku.ale o zadnych dodatkowych lekach nie mowili.tylko moj profesor powiedzial zebym sie spieszyla bo nhs jeszcze refunduje ta stymulacje ale maja zamiar przestac.

dzis probowalam meza wyciagnac na badanie - nie udalo sie - okropnie poklocilismy sie - wlasciwie to ja krzyczalam zeby sie wyprowadzal i rozwod biore - smutne to do jakiego stanu to wszystko doprowadza :-(. on mi mowi ze przyszlym tyg zrobi, cholera a mi do srody kazali zrobic badanie.
tak sie wykurzylam ze zadzwonilam do kliniki i powiedzialam ze dali nam za krotki czas na to badanie i do srody sie nie uda i ze chce przeniesc na nastepny miesiac.powiedzieli ze pomimo wszystko mam zaczynac stymulacje a to badanie miedzy czasie zrobic.

basik rob badania,zapisz sie do kliniki a miedzy czasie sie staraj - ja bylam zapisana na ivf, robilismy badania, wizyty w klinice i nagle okazalo sie ze w ciazy jestem. mialam cicha nadzieje ze tym razem bedzie podobnie ;-(

kurcze dziewczyny spieszmy sie bo reszta powoli bedzie sie rozpakowywac;-)

tiluchna super ze w domu trzymajcie sie jak najdluzej

abed a jak tam, masz stresa przed poniedzialkiem ;-)

pozdrawiam wszyskie was :-)

acha a jesli chodzi o rocznice slubu to wlasnie zdalam sobie sprawe ze w poniedzialek minela nam 9ta i ani ja ani maz nie pamietalismy-ogolnie nie przywiazujemy wagi do urodzin,rocznic itp.maz za kilka dni ma urodziny i zdazalo mi sie ze zapomnialam ale moze w tym roku jakos go zadziwie ;-).odpokutuje swoje krzyki,zlosci itp
 
Ostatnia edycja:
basik ja nie miałam do HSG żadnego znieczulenia nie kazali mi brać tez zadnych środków przeciwbólowych przed, ale warto coś wziąć bo mnie bolało, fakt że trwało to krótko ale ból był dość silny, ale nie martw się na zapas jest to do przeżycia pozatym niektóre dziewczyny mówiły że je nie bolało więc pewnie to sprawa indywidualna:tak: Dasz radę!! A badanie warto zrobić bo przynajmniej będziesz wiedziała czy jajowody są drożne no i tak jak aniolkowa napisała dużo jest przypadków że po tym badaniu dziewczyny zachodzą w ciąże bo jajowody się przeczyszają.
aniolkowa a no to jeszcze troszkę do wizyty, ale szybko zleci, dobrze ze zaraz po będzie @ i będziecie mogli zaczać kolejna procedurę ciekawe tylko jaką... Wiem ze wolelibyście próbować jeszcze IUI bo w sumie mieliście tylko jedna próbę, ale powiem Ci że ja gdybym miała wybierać wybrałabym in vitro, wiem ze to dużo bardziej skomplikowany zabieg, ale ma dużo większą skuteczność niż IUI, no ale rozumiem że chcecie dac jeszcze sobie szanse i próbować IUI, oby poszło po Waszej myśli i żeby oczywiście się udało:tak: Co do naturalnych staranek to doskonale cię rozumiem, ja jak już czekałam na ivf to całkiem odpuściłam z naturalnymi strankami i od razu lepiej się poczułam bez tej presji i seksu na zawołanie, bo ile można zwariować od tego idzie... Przetłumaczyłam sobie że naturalnie nie mamy szans i naszą jedyną nadzieją jest ivf i żyłam tak od jednej próby do drugiej, ale przynajmniej nie przeżywałam już tak nadejścia @ każdego miesiąca. Kochana wiem ze jest ciężko i że psychicznie masz już dość kto jak kto ale ja naprawdę to rozumiem, ale w końcu się uda i nie można tracić nadzieji, trzeba walczyć!!!!!!!!!!
yas będzie dobrze, będziemy trzymam kciuki żeby pęcherzyk był po właściwej stronie i żeby cie nie przestymulowali, :tak: kurcze troche nie fajny numer ci wywinął twój M, dlaczego nie chciał iść na to badanie???
abed najlepszego z okazji rocznicy ślubu, życzę Wam kolejnych lat w miłości,szacunku i zrozumieniu:-)
 
reklama
abed wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!
Dziekuje Dziewczyny za rady,oczywiscie poddam sie badaniu HSG-czekam tylko na wredote i zadzwonie pierwszego dnia miesiaczki i umowie sie na badanie. od kiedy trafilam do kliniki nieplodnosci pierwsze badania jakie mi zlecili to hormony+hsg+usg+badania meza,wszystko porobione oprocz hsg:no::no::no:ciagle ludzilam sie ze moze uda sie bez tego inwazyjnego badania ale juz wiem ,ze nie!!!ok juz nie marudze;-)
ciesze sie ze wátek ozyl:tak::tak::tak:
Mamuski prosimy o fluidki ciazowe:zawstydzona/y:
 
Do góry