reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

aniolkowa kurcze szkoda ze wizyty nie można przesunąć bo jeszcze trochę czasu do niej:sorry2:no ale jak trzeba czekac, to trzeba... Ciekawe co Wam powiedzą i zaproponują, oby później było już z goreczki;-)
basik witaj jak tam u Ciebie???
Agitatka no jeszcze troooche, do macierzyńskiego mi zostało ponad 5 tygodni:baffled: nie wiem kto za mnie tyle czasu będzie pracowal, naprawdę już jest mi ciężko:-( ja nie wiem kto wymyślił żeby kobieta w 7 i 8 miesiącu ciąży pracowała i to fizycznie, ja to zawsze musze mieć pod górkę, co za porąbany kraj:crazy:


A tak z innej beczki to właśnie dzisiaj dostarczyliśmy naszej agencji wypowiedzenie mieszkania, za ok 2 miesiące czeka nas niezły Meksyk-przeprowadzka:-D tylko najpierw trzeba znaleźć jakies fajne mieszkanko:tak:
 
reklama
aniolkowa mozesz napisac mi czy zastrzyki nazywaly sie gonal-f? ja zaczynam w srode najprawdopodobniej.maja mi zrobic skan,pobrac krew i zaczynam.to bedzie7dc.jak jajeczek bedzie wiecej niz jedno to nic z tego wiec stres jest.max 3cykle no chyba ze owulacja bedzie ze zlej strony to 4 cykle a jak nie wyjdzie to poddaje sie.
a u ciebie jaki plan-wiem ze czekasz na wizyte jeszcze ale moze cos wstepnie ci wspominali jak dzialaja?
 
Yas tak ja byłam stymulowana gonal-f. Z tego co trochę poczytalam na innych wątkach juz wiem, ze powinno się go brac ok 7-9dc a nie 3dc jak ja brałam, bo to za wcześnie. Do ivf owszem jak najwcześniej ale nie do naturalnego poczęcia czy iui. Chodzi o to żeby organizm sam wyprodukował jajeczka a gonal ma je tylko wspomóc. Wiesz ze Przy gonalu musisz mieć scany co 2 dni żeby obserwować jajeczka. Ten zastrzyk jest bardzo łatwy w użyciu ale na pierwszy raz obejrzyj sobie na YouTube albo ściągnij app jak go zrobić krok po kroku.
Ja póki co czekam na to spotkanie i przechodzę cykl naturalny bo mi się wszystko pochrzanilo po tych stymulacjach.

Basik ja miałam, ale u mnie się to nazywalo hycosy. Podobno to to samo
 
Basik jak też miałam hsg robione tu w Uk, będą ci robić????
Yas fajnie że zaczynacie IUI będziemy trzymać kciuki:tak: potwierdzam zastrzyki z Gonalu są bardzo łatwe w użyciu i prawie bezbolesne, nic strasznego;-)
aniolkowa kiedy dokładnie masz tą wizytę?? bo zapomniałam :zawstydzona/y:
 
aniolkowa,Roxi zdecydowalam sie na hsg w nastepnym cyklu ,teraz czekam na wredote:-(czy was to badanie bolalo?czy dostalyscie jakies srodki przeciobolowe?czy po zabiegu mialyscie jakies komplikacje?
Roxi -przeprowadzka za 2 miesiace??? oj to bedzie goracy okres:tak:,zycze Wam zebyscie znalezli fajná chatke
yas trzymam kciuki za IUI
 
reklama
Roxi spotkanie mam dokładnie za 2 tyg 25.09 a 3 dni pózniej powinna przyleźć @. Wtedy podejdziemy do czegoś, ale jeszcze nie wiem czego. Wolałabym jeszcze próbować IUI, bo póki co tylko jedną próbę mieliśmy.

Basik oni ci zalecą wziąć ze 2 parecatamole pól godz przed zabiegiem. Podobno trochę boli, coś jak na @. Mnie bolało okropnie, bo ja miałam scisnietą szyjkę i lekarz nie mógł sie przedostać do środka. Musielismy odpuscic i zrobic laparoskopie. Dobrze że ci zrobią to badanie, bo to bardzo ważne sprawdzić drożność jajowodow. Zabieg nie jest skomplikowany i raczej nie powinno sie nic stać. Oni tylko taką wąską rureczką wpuszczą ci płyn i na monitorze zobaczą czy przechodzi przez jajowody. Uczucie nieprzyjemne, ale nie jakieś bardzo bolesne. Przeżyjesz:tak:
 
Do góry