reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

aniolkowa wiem ze musisz byc bardzo rozczarowana i ze to boli:-( mam nadzieje ze tym razem bedzie dobrze, trzymamy wszystkie mocno kciuki. a stymulacje pytalam bo to ma byc u mnie nastepny krok i szczegolow nie znam jak to ma wygladac ale mysle ze cos podobnego tylko naturalne starania no i o skanach tez co dwa dni mowili.
glowa do gory i mysl pozytywnie.

basik tobie tez powodzenia zycze i fajnie ze sie odezwalas do nas ;-)
 
reklama
yas ja byłam przerażona jak mi kazali robić zastrzyki i to w brzuch, ale jak zrobiłam raz to potem juz sie nie mogłam doczekać kolejnych, bo byłam coraz bliżej mojego celu. Teraz tez tak mam- jutro zaczynam kolejną serie zastrzyków (ja mam 1 codziennie i 1 co drugi dzień a potem 1 na pęknięcie pecherzyków) i wiem, że dzieki temu mam szanse na zapłodnienie. Nie jest to straszne tylko te scany mnie dobijają. Wiem, ze to dla mojego dobra, zeby mnie nie przestymulowali, ale jest to uciążliwe takie jeżdzenie co 2 dni.
Kiedy ty masz ta wizytę odnośnie stymulacji?

jedyny plus dzisiejszej sytuacji to taki, że wypiłam piwo z sokiem. Nie pilam przez cały cykl ze względu na duża dawkę hormonów, ale dzisiaj juz z nerwów sobie pozwoliłam. Od jutra znowu abstynecja.
 
Magdalena Markiewicz jak patrzę na co przeszliście to na prawdę musiało wam przynieś ulgę jak wyrzuciliście do kosza leki... mam nadzieje że adopcja pójdzie szybko i otoczycie miłością jakieś szczęśliwe dziecko :-) a w jakim wiek chcielibyście dziecko ?

Aniołowa tak bardzo mi przykro :-( ja wierzę że Twoje starania zostaną wynagrodzone :-) kiedyś się doczekasz i dwóch kresek i szczęśliwego rozwiązania :-) &&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby teraz było lepiej :-)
 
aniolkowa, wizyta 11wrzesnia, dzis 1dc i od 3dc mam jeszcze clo no i na wrzesnien tez clo mam.na wizycie sie dowiem czy zacze od razu po okres dostane 13 wrzesnia czy po kolejnym 11 pazdziernika.
mnie tez ostrzegali ze moge miec problem z donoszeniem a udalo sie do samego konca, musze przyznac ze bardzo uwazalam bo tak walkowali od poczatku ze moze byc problem.teraz przy tej stymulacji boje sie blizniakow jak ognia i to mnie przeraza chyba najbardziej bo wiem ze z donozeniem byloby bardzo ciezko albo nawet nie mozliwe.
aniolkowa powodzenia jeszcze raz...
 
yas ja tez ostatnio poszłam 22 lipca na wizytę i od razu zamowili mi leki, bo tego samego dnia dostałam @. Leki przyszły szybko i od 3 dc zaczęłam brać zastrzyki (zaraz po scanie). A tak w ogóle to wiedziałaś, że jak dostaniesz @ po 12 w południe to oni liczą 1 dc od następnego dnia??

ja juz po scanie, od jutra zaczynam kłucia :-/
 
a ja myślę że to przez lato... mi jakoś czasu brakuje na komputer... tak fajnie jest na zewnątrz że trzeba korzystać :-) przyjdzie zima to i forum ożyje :-)

Aniołkowa jak znosisz zastrzyki?
 
reklama
Wita nowa staraczka spod Manchesteru

w uk juz 9 lat, z ek o dziecko staralismy sie 3 lata i nic 'szczesliwie' z jego winy. z obecnym partnerem staramy sie od ok roku poki co nic. badania mieslimy cuda nie wida wszystko ok.

tak wiec czekamy na 2 kreski.

w tym miesiacu juz 2 dni po owulacji mam dziwne bole podbrzusza, takie uczucie plenosci jakbym mialam zaraz okres dostac. Czuje sie zmeczona, raz prawie zemdalalm, mam metaliczny posmak w ustach po kawie.... nigdy wczesniej sie tak nie czulam :/ @ ma przysc 27/28 sierpnia

juz tyle sie staramy wiec jesli te wszystkie dziewne 'uczucia w brzuchu itp' to nie ciaza to chyba do jakiegos psychologa bede musiala sie wybrac.

prosze o fluidki moze sie w koncu uda

pozdrawiam
Aga
 
Do góry