reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
Smerfna czekam na Twoją wizyte tak samo jak Ty sama chyba i my wszystkie.Na którą godzinę masz?

ja tak samo się boję ze przyjzie @ i bedzie to oznaczało tylko jedno...ale póki co stworzyłam sobie suwaczek :-)

mnie lekko kuje po prawej stronie na dole ,na @ juz mnie bolał zawsze cały dół brzucha...

Aniołek kiedy idziesz do lekarza?
 
Smerfna czekam na Twoją wizyte tak samo jak Ty sama chyba i my wszystkie.Na którą godzinę masz?

ja tak samo się boję ze przyjzie @ i bedzie to oznaczało tylko jedno...ale póki co stworzyłam sobie suwaczek :-)

mnie lekko kuje po prawej stronie na dole ,na @ juz mnie bolał zawsze cały dół brzucha...

Aniołek kiedy idziesz do lekarza?

Ananaska jak beta jutro będzie ok to dzwonie do lekarza i chce się umówić mniej wiecej na 22-
26 kwiecień tylko nie wiem jak z terminami, bo podobno nawet prywatnie czeka sie ok 3 tyg, a na NFZ czekam od stycznia a wizyta dopiero w maju,
 
Smerfna czekam na Twoją wizyte tak samo jak Ty sama chyba i my wszystkie.Na którą godzinę masz?

ja tak samo się boję ze przyjzie @ i bedzie to oznaczało tylko jedno...ale póki co stworzyłam sobie suwaczek :-)

mnie lekko kuje po prawej stronie na dole ,na @ juz mnie bolał zawsze cały dół brzucha...

Aniołek kiedy idziesz do lekarza?

Nie stresuj się i nie zadręczaj się złymi myślami. Podstawa to myśleć POZYTYWNIE. Będzie dobrze i koniec. Należy się nam to po grudniowych stratach. Pamiętaj siła przyciągania działa więc myśl tylko pozytywnie a tak się zacznie dziać!
 
Hej dziewczynki :)

Gratuluje wszystkim | | dwoch tlustych krech :tak: nie ma chyba nic piekniejszego i bardziej oczekiwanego od "pozytywnego sikanca ":-D
U mnie termin @ byl na 8-go kwietnia, ale z racji owulki w 20dc podejrzewam ze wszystko moglo sie opoznic :-(ginka powiedziala, ze prawdopodobnie @ pojawi sie 15-go kwietnia a jak nie mam testowac.ale testowalam oczywiscie wczesniej - w poniedzialek 20 - jedna krecha, we wtorek 10 i tez jedna tlusta krecha :-( nie mam wiec zbytnich nadziei, choc tempka dziwnie skacze jak nie na @ :| Wczoraj spadla, wiec mowie do Ł. - ooo chyba nadchodzi. A dzis bach i znowu do gory. Nie wiem co o tym sadzic, ale zawirowania okropne.
We wtorek robilam badania, i podstawowe badanka ok - morfologia, OB i TSH w normie, tylko oczywiscie zbyt malo pije i dostalam zrype od lekarza.
Ananaska piekna druga kreseczka :tak:szczerze gratuluje i trzymam mocno za Was kciukaski.
 
No i oczywiście cykl mi się wydłużył. Żebym na pewno sobie dłużej poczekała. Dzisiaj 30 dzień cyklu i jedynym zwiastunem majaczącej gdzieś w przyszłości miesiączki jest to, że mnie wypryszczyło. Nawet piersi mnie nie bolą. Coś się pozmieniało w moim organizmie od pierwszej (straconej) ciąży. PMS-u od tamtego czasu nie uświadczyłam w ogóle... Ech. Moglibyśmy już to mieć za sobą i wyczekiwać kolejnego jajeczka...
 
Ananaska - taką krechę to ja miałam w dniu @! :-) Piękna druga krecha! :)

Agaawa
- dziękuję bardzo :) Jak narazie jest między nam bardzo dobrze, mam nadzieje, że to się nie zmieni :) I trzymam kciuki za to, żebyś w tym cyklu zobaczyła 2 krechy ;-)
Smerfna - jestem ciekawa co już zobaczysz na USG dziś :) Na pewno jest wszystko w porządku przecież! ;-)
 
Ailatan,u mnie ten cykl byłby 35 dniowy. Owulacje miałam ok 21-22. Działałam w 20, 21, 22 dc. U Ciebie blisko, nie zaszkodzi 4 dni pod rząd się pokochać. A śluz możesz mieć zamazany przez plemniczki. Tak więc działaj:-)
Ananaska, gratuluję ciąży, też miałam podobny test przed dniem @:-) U mojej koleżanki w ogóle nie ściemniała 2 krecha, wyobraź sobie i ciążą zdrowa była. Tak więc nie ma co się martwić.:-)
Smerfna, ja wizytę mam jutro na 12.30, ale u mnie to dopiero 4 tydzień z groszem.
Mam bóle jak na okres tylko takie jakby z kłuciem po bokach, i mdłości. Martwię się czy to normalne z bólami brzucha????????????????
Smerfna, Trzymam kciuki za Twoją wizytę, żebyś swoją tyci fasolkę zobaczyła:-) Przynajmniej się uspokoisz po wizycie.

Chyba też suwaczek sobie zrobię. Tylko tu są honorowane cykle 28dniowe? Mój jest 35 dniowy. To muszę napisać, że @ była 14 marca zamiast 7-ego, bo będzie 5tc. Bo u mnie jest 4tc.
 
reklama
Dziewczyny czekam na wizytę do endo i przed chwila Odebrałam wynik. Beata 124,3 - 28 dc, za chwile dostanę zawału! Boli mnie brzuch jak na @. A jeśli przyjdzie? Zapytam czy mnie Moj gin przyjmie. Ja pierdziele!!!
 
Do góry