reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
Hey Dziewczyny, ale naskrobałyście od wczoraj :tak:


Marce_la trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&



Mi już tempka leci w dół, coś czuję, że @ jednak po 26 dniach przyjdzie, ale to może i lepiej, bo jak wyliczyło mi kiedy bym miała rodzić to nie powiem, ale nie było mi do śmiechu (24.12) :szok: Każde pocieszenie dobre :-p




02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg = 296
04.04.2013 - Australijka - @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kasiol - @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -;
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
10.04.2013 - Aka85
- są dwie kreski :)
10.04.2013 - AniołekBB - są dwie kreski :)
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
(09.04 hcg
<0,1 mlU/ml, czekamy na @)
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
(09.04 jest bladzioch)
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Moniqaa
(10.04. - sikaniec negatywny, czułość 10)
15.04.2013 - Nuuuśka
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
Moniqa mi wychodzi własnie na 22-23 grudnia:-D ale bedzie wczesniej;-)synka tez urodziłam 10 dni przed terminem

kiedy miałąm zabieg własnie w nocy w wigilie urodziłą dziewczyna i dla mnie osobiscie to były dla niej najpiekniejsze świeta i prezent na świecie...a jak było słychac tego maluszka...zaraz sie rozbecze
 
Heloł!

piekny dzień dziś mamy, słoneczko i 10 stopni na dworze. Wyciagnelam juz szpilki dla poprawy chumoru. I torebkę nowa, która juz leżała 2 miesiące nie używana, bo mi do butów zimowych okropnych nie pasowała:))

marcela - czekam na dobre wieści, bo jak widzę forum nam daje moc w kwietniu:)) &&&&

aniu - witaj znowu. Trzymamy kciuki, żeby teraz wszystko było ok i żeby sie szybciutko udało.

a ja właśnie wyszłam od gina - pecherzyki oba pięknie pękły. Ja jestem pewna , ze pękły we wtorek, bo we środę rano juz sie sluz kręgowych ńieplodny pojawił z rana. No im bardziej sie obserwuje, tym lepiej sie poznaje, dokładnie wiedziałam ze we wtorek pekńiecie w tym cyklu. Dlatego jest pewna nadzieja, ze sie udało, bo w niedziele ok. 1 w nocy były bobosexy. Ale za bardzo sie nie nastawiam, bo musze sie ogarnąć i zając myśli czymś innym.

chcialam Wam jeszcze raz podziękować, ze mogłam wczoraj w moim depresyjnym dniu sie tutaj wypisać i wypłakac. Ja wczoraj z mężem rozmawiałam, troche zesmy sobie wyjaśnili sytuacje, on sie wypalił, ze przecież próbował, staraliśmy sie, ale mimo, ze chcial, to sie nie dało. No dobra, juz mi złość przeszła, trzeba myśleć na przyszłość. A złość niczego nie załatwi. Więc go musze przytulić. Doktor powiedział, ze to psychika, żadnych środków na odblokowanie niestety nie ma. Jak sie bedzie powtarzała sytuacja, to polecił iść do seksuologa albo psychologa. Ale tez powiedział, ze to musi ta osoba chcieć rozmawiać, a mój T. Nawet ze mną niezbyt często gada, taki milczek jest, cieżko z niego cokolwiek wydusic. Ale znowu mi chumor wrócił. Może maj bedzie szczęśliwy, a nawet napewno:))

milego dnia dziewczynki.
 
teraz fotke pstryknełam z rana jak zrobiłam co o tym sądzicie?
P4110001.jpg
 

Załączniki

  • P4110001.jpg
    P4110001.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 38
Agaawa widzisz, po każdym pochmurnym dniu przychodzi slońce :) będzie dobrze :) wychodzi na to, że twój M. też o tym mysli, tez się stara tylko na swój sposób. Maj będzie piękny :)
ananaska jak dla mnie to oznacza jedno! :-)
 
Ananaska - teraz na 100% gratuluje!

Ailatan, Kochana, ja Ci chyba życzeń nie zLozylam z powodu tej mojej wczorajszej nerwowki. Więc- sto lat życia w szczęściu, radości, miłości i cudownego uśmiechu na buzi każdego dnia. Gratuluje Ci zareczyn. Cudowne uczucie. Milych przygotowań do przyjęcia slubnego. Świetny czas przed Tobą.
 
reklama
Ananaska ciąża jak nic więc gratulacje, jak ma termin @ na dziś lub jutro, a na razie jej nie widać i oby nie przyszła :) Ja bym chciała urodzić przynajmniej na tydzień przed świetami żeby być już w domku na spokojnie :)
 
Do góry