reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

[
Karola, po tabletkach zawsze organizm musi dojść do siebie. Pewnie masz owulacje, tylko Tobie się wydaję, że nie albo, ze rzadko sa. Ja tez tak myślałam, dopiero usg pokazało, że są. A moje cykle nieregularne i to nieraz bardzo. Pewnie po dzieciach nam się trochę wyregulują.

Nie mam owulacji bo chodzę na usg więc mam pewność. Owulacja była w poprzednim cyklu na 99% ale wtedy akurat nie byłam na usg i jest ten 1% niepewności, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na owulkę, (testy, śluz, skok temperatury i @ ok 14 dni po owulce).
 
reklama
Marcela! Kochana! Gratulacje! Ale sie cieszę!

to i ja może sie powinnam pozytywnie nastawic , ze zawsze jakieś szanse sa, co? Skoro ten kwiecień taki szczęśliwy:)) no to dalej która jeszcze:))
 
JUPIIIIII Marcela Moje gratulacje.... bólami jak na @ się nie przejmuj, mnie dzisiaj tak podbrzusze i jajniki dały poalić że non stop latam do wc czy aby na pewno @ nie przyszła, ale tam tylko dużo dziwnego białego sluzu, dla upewnienia się zrobiła test po pracy no i dzisiejsza krecha już cieszy oko :)
Zobacz załącznik 551639

doszłam też do wniosku, że na bede jutro nie ide, jak ma być dzidzia zdrowa i dobrze umiejscowiona to niech tak bedzie a beta przecież i tak nic nie zmienia a ciaża moim zdaniem ewidentnie jest, dzwonie jutro rano umówić się na koniec kwietnia do lekarza:)


Dalej w to nie wierze.... Trzymam za reszte dziewczyn mocno kciuki
Miłego popołudnia.

AniołekBB. Mogę Ci podać rękę. Jak wracałam z pracy, to takie kłucia jajników miałam w aucie-raz lewy raz prawy, a potem ból typowy na @. Przerwa i znowu. Jak wróciłam do domu, sprawdzałam majtki, czy aby @ nie ma. Ale się bałam. Uf!!!! Bo czułam jakby wilgoć-ale to tylko śluz. Ja dużo białego śluzu nie mam, ale trochę go jest. Też mam taką kreskę na taniochu( jak go nazywam:-)), tylko ja wczoraj robiłam,. Koleżanka z tego forum BB mówiła, że one już bardziej nie ściemnieją, więc ok jest:-)
Też uważam, ze na betę po co? Jest teścior pozytywny, i to nie jeden:-). Jak ciążą zdrowa to się ładnie utrzyma i beta nie ma tu znaczenia. Ja chyba nienormalna jestem, bo swoje testy, wszystkie 9 schowałam do pudełeczka na pamiątkę:tak:.
jutro ostatni raz testuję.
Marcela, jeszcze poczekaj, za parę maksymalnie dni jak zaczną się mdłości to dopiero jazda będzie. Ja mam wrażliwy żołądek i już je mam, na zmianę z głodem. No, ale brzuch to boli, jutro się dowiem u tej lekarki czy to w porządku i dam Wam znać. O co jeszcze można ginekolog spytać w początkach? Muszę sobie na kartce zapisać, bo pewnie stres mnie zeżre
Agaawa, ja miałam podobnie jak Ty, dowiedziałam się, ze jest owulacja,były działania i efekt jest. Tak więc tylko czekać te 2 tygodnie, pewnie będą dwie krechy:):):)!!!!!!!!!
 
Aka- Ja też jutro testuje ostatni raz z tym że już nie będe robiła tego testu Pepino tylko mam jeszcze Pink test płytkowy, i też mam zamiar schować wszystkie na pamiątke, a potem będe tam wrzucać zdjęcia z USG itp :)
 
marce_la GRATULUJĘ superancko!!!! Boże jak się cieszę że tu takie dobre fluidy na tym wątku mamy. Już niedługo kolejne dziewczyny więc się szykujcie :tak:


Ja jestem po wizycie. I już melduję wszystko ok, pęcherzyk jest, małe - tyci tyci "ktoś" w środku też :tak: Zmienił mi lekarz duphaston na luteinę podjęzykową i kazał przyjść za 5-6 tygodni, gdyż stwierdził że lepiej by w moim niepewnym czasie tj. 5-7 tydzień (wówczas poroniłam) nikt dośrodkowo nie ingerował bo to może zaszkodzić. Nom i mamy zakaz sex-u do kolejnej wizyty, z czego mężuś zadowolony nie jest. Ale dla naszego Smerfika oczywiście zrobimy wszystko.

Dziekuję za trzymanie kciukasków - pomogły !!! :tak:
 
Dziewczyny przesuńcie mój termin testowania na 16.04 (wtorek).
Będę nieobecna przez kilka dni ale będę was podczytywać we Włoszech. Doczekałam się po 13 latach wyjazdu na Naszą Rocznicę:-)
Ściskam Was kochane.
Do usłyszenia w poniedziałek wieczorkiem
 
Żabucha, w takim razie udanego wyjazdu :tak: Zazdroszczę, może na 13 rocznice też się doczekam, albo sama wykupię :-D

Aniołek ja też chcę takie testy... No nic, na razie mam inne :sad: Ale jak nie w tym cyklu to na pewno w następnym (będę optymistką) :happy2:

Patanka jakbyś jutro testowała to trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Oczywiście trzymam też kciuki za wszystkie testujące &&&&&&&&&&&&&&&



Miłych snów Kobietki :biggrin2:




02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg = 296
04.04.2013 - Australijka - @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kasiol - @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -;
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
10.04.2013 - Aka85
- są dwie kreski :)
10.04.2013 - AniołekBB - są dwie kreski :)
12.04.2013 - Marce_la - wynik pozytywny :) hcg 11.04 = 1 24.3

13.04.2013 - Katherinne (09.04 hcg <0,1 mlU/ml, czekamy na @)
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
(09.04 jest bladzioch)
15.04.2013 - Moniqaa
(10.04. - sikaniec negatywny, czułość 10)
15.04.2013 - Nuuuśka
16.04.2013 - Zabucha
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
reklama
Dziewczyny, baaaaaardzo Wam wszystkim dziękuje, za wsparcie i wiarę, bo mi już tego zabrakło. Przepraszam, ze tak smecilam ;) z wrażenia chyba dostałam gorączki.
Endo zwiększył mi leki na tarczyce i dał wit D3 (bo mam niedobór) gin kazał mi przyjść za dwa tyg na wizytę i usg. W sobotęam powtórzyć bete, ale chyba w pon tez sobie zrobię.
Najgorsze jest to, ze boje sie cieszyć. W duchu umieram ze szczęścia ale ciagle tak bardzo sie boimy z M. Staram sie o tym nie myśleć i postanowiłam, ze będę zaliczać kolejne etapy. Pierwszy był dzisiaj ;) - udało sie ;) - drugi w sobotę, sprawdzimy wynik, kolejny 25.04 wizyta i usg.
Udany mamy ten kwiecień :) dobrej nocki kochane!
 
Do góry