reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
ailatan gratulacje! :-)
Aka byłam dzisiaj na becie - wynik wieczorem. Chociaż i tak nie wiem po co ja robiłam, bo brzuch mnie boli, mdli mnie już chyba trzeci dzień, a zawsze tak mam przed @. jak nic dzisiaj przyjdzie. Ale, że z rana jej nie było to zrobiłam. Nie robiłam sikańca, bo u mnie chyba nei działają. Niby wszystko wskazuje na to, że lada chwila pojawi się @ ale ciągle ta głupia nadzieja jest...
aniu witamy na spowrotem na pokładzie :)
 
tygryseczek--> może być trochę za późno, bo pozytywny test owu informuje, że owulacja nastąpi w ciągu 24-36 h, a komórka jajowa żyje dość krótko i w związku z tym jest tylko chwila na jej zapłodnienie. Dlatego bardziej pewnie jest współżyć chwilę przed owu i zaraz po owu -wtedy są największe szanse.
Najważniejsze, że test pozytywny :-)
 
ailatan gratulacje! :-)
Aka byłam dzisiaj na becie - wynik wieczorem. Chociaż i tak nie wiem po co ja robiłam, bo brzuch mnie boli, mdli mnie już chyba trzeci dzień, a zawsze tak mam przed @. jak nic dzisiaj przyjdzie. Ale, że z rana jej nie było to zrobiłam. Nie robiłam sikańca, bo u mnie chyba nei działają. Niby wszystko wskazuje na to, że lada chwila pojawi się @ ale ciągle ta głupia nadzieja jest...
aniu witamy na spowrotem na pokładzie :)
marce_la--> we wczesnej ciąży są objawy podobne do tych na @, bo przecież organizm musi mieć chwilę, żeby się zorientować, że jest w ciąży i że @ nie będzie. Tak więc spokojnie czekaj na wynik bety:-)
Trzymam kciuki:-)
 
Ale jak poprzednio byłam w ciąży, to nie miałam żadnych objawów oprócz notorycznej senności. Nic mnie nie bolało, brzucha nawet nie czułam - dlatego się nie nastawiam.
 
Ale jak poprzednio byłam w ciąży, to nie miałam żadnych objawów oprócz notorycznej senności. Nic mnie nie bolało, brzucha nawet nie czułam - dlatego się nie nastawiam.

Ale ta ciąża nie jest tamtą ciążą, a, jak wiadomo, każda ciąża jest inna. Ja jestem dobrej myśli i myślę, że przekażesz nam dobre wieści:tak:
 
Smerfna - daj znać jak po wizycie, jestem ciekawa czy coś bedzie widać, ja planuje sie zapisać na koniec kwietnia i sie zastanawiam czy to dobry termin wychodziłby 6-7 tydzień.
.

Sama poszłabym do lekarza tak ok. 7 tygodnia, ale do dziś włącznie wystarczy mi duphaston-u dlatego też idę po kolejna receptę. Oczywiście dam znać co i jak ale zbyt dużo pewnie się dziś nie dowiem.


anna2101 bardzo się cieszę że wracasz do formy, z każdym dnie będzie lepiej. Swoją siłą dajesz nam wszystkim ochotę do walki.
 
tygryseczek - ale chodzi o godzinę 18:00 i 19:00 czy 18 i 19 kwietnia? :D Bo jak ok 18:00 dziś to jak najbardziej działajcie ;-)

Smerfna
- to dziś do lekarza się wybierasz?

ananaska
- nie martw się!! Jest wszystko dobrze i dzidzia rośnie! ;)

marce_la
- daj znać jak betka wyszła ;) Trzymam kciuki!!!
 
reklama
Do góry