reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Hej.

Mysle ze nadrobilam zaleglosci w czytaniu. W pracy tylko podgladam forum, niestety nic nie moge pisac bo zioraja mi na monitor.

Tygrysek rzeczywiscie zmien lekarza, bo tarczyce masz chora. Ja przy TSH 2 mialam zbijanie wieksza dawka Euthyroxu. Biore teraz 50. Slyszalam ze przy Hashimoto ciezej w ciaze zajsc i mozna jej nie utrzymac, wiec kontrola badan musi byc co chwile robiona i odpowiednie dawki lekow dawane.

Monia zrob badanka tak jak dziewczyny radza. Zobaczysz jak cos bedzie nie w normie to wezmiesz lekii sie uregulujesz. A moze jednak teraz beda dwie krechy:-)

Agaawa pogadaj z mezem. Czasami tak jest w malzenstwie ze kryzys dopada. Ty jestes zestresowana bo chcesz bardzo dziecko, a maz sie stresuje pewnie bo widzi ze Ty sie stresujesz i nie daje rady, takie bledne kolo.

Ailatan sto lat, sto lat:-) Spelnienia wszystkich marzen......


Ale jaja z Costa. Ja sie tez nie zorientowalam co jest grane. Wydawala mi sie obcykana w tych wykresach, fazach, temperaturach a tu masz.


U mnie dalej pms na calego. Sprobuje zatestowac w piatek rano, zobaczymy co bedzie bo z piatku na sobote bede spac u rodzicow i glupio mi tak czaic sie z tym testem:-)
 
reklama
Aka, Aniołek - myślicie, że jutro jak mam 11 dc to nie ma sensu się kochać? Kurde, my wczoraj się kochaliśmy :/ Może zacząć dopiero od 12dc? Sama nie wiem... Zacznę chyba obserwować śluz. Z jednej strony wiem, że lepiej co 2 dni, ale wtedy będę myślała jak się nie uda, że to przez to, że codziennie nie było boboseksów. A jak codziennie to wtedy sobie pomyślę, że plemniki może nie było takie wytrzymałe :crazy: I tak źle i tak niedobrze!

Muszę się pochwalić
:-) Oświadczył mi się mój J!!!! Mam piękny pierścionek! I wybaczcie, ale sobie winko pijemy, carlo rossi różowe :happy: Jeszcze dostałam 26 pięknych wielkich czerwonych róż!!!
 
ailatan

Wszystkiego najlepszego i gratualacje:)

Sama pamietam ten dzien kiedy mi sie moj Łukasz oswiadczal. 6 wrzesnia 2008 rok goraco jak cholera bylismy na zakupach w centrum handlowym i juz wracalismy do domu,na prakingu przy aucie mi sei oswaidczal,bukiet duzych czerwonych roz pierscionek i pelno ludzi na parkingu a on mnie sie pyta czy bede chciala mu prac gotowac sprzatac i opatrywac rany:) W szoku bylam. Zgodzilam sie a on mnie wtedy przytulil a ludzie na parkingu brawo nam bili.

Najpiekniejszy dzien. Nie liczac slubu oczywiscie:)
 
ananaska - a jakie masz cykle??? Patrzyłam teraz na swój śluz i nie jest ciągnący i bezbarwny jak białko jajka, raczej taki troszkę biały :)

Dzięki dziewczyny :-) U mnie w domu, ale ja taka dziś wkurzona wróciłam, bo klienci mnie dziś wkurzali i w ogóle głowa mnie bolała :crazy: I aż współczuję mojemu J jak się zachowywałam :D A on taki zestresowany był jak się mnie spytał czy wyjdę za niego! :)
 
Ostatnia edycja:
Karola - To mówicie, że po anty teraz trudniej zajść? Ja właśnie zawsze tak myślałam, ale znam kilka dziewczyn, które odstawiły i od razu zaszły nawet w 1 czy 2 cyklu! Moja siostra brała anty chyba z 6 czy 7 lat i nie może zajść już długo. Teraz w ogóle nie wiem czy się starają czy nie.

ja tabletki anty brałam 8 lat :baffled: odstawilam pod koniec sierpnia, do tej pory moje jajniki jeszcze nie zatrybily jak mają pracować, owulki nie ma (chociaz w sumie raz chyba była), cykle w cały świat, no ale przed braniem tabsów też miałam nieregularne cykle ale to u młodych dziewczyn dość częste...
 
karola - 8 lat? :szok: ja się przyznam, że nigdy nie brałam anty :zawstydzona/y: Jak już to zabezpieczałam się tylko gumką... Odkąd jestem z J, nigdy się nie zabezpieczaliśmy, no chyba, że stosunek przerywany i na początku to zawsze tak było :happy: Teraz nie jest i chcemy już bardzo dzidzię :) Teraz o ślubie rozmawialiśmy, ale chyba tylko cywilny weźmiemy w przyszłym roku i obiad dla najbliższej rodziny :) Uwielbiam wesela, ale chodzić na czyjeś ;) Ja nie chcę tej całej szopki i mój J myśli identycznie :-)
 
Ailatan1987 gratuluję :tak:
Hmm.. my tez nie chcieliśmy szopki, a po bardzo długim okresie narzeczeństwa zmieniliśmy zdanie :-p
Zrobiliśmy małe ale(nieskromnie napiszę) świetne wesele, przynajmniej do dziś wszyscy tak mówią. Więc wiesz, nigdy nie wiadomo czy Wam się nie odmieni :-p

Patu$ka super z tymi brawami :tak: Mój to się oświadczył tak od niechcenia w samochodzie jak gdzieś byliśmy - cały on :-p Zero romantyzmu :-p Najbardziej byłby zadowolony gdybym to ja mu się oświadczyła :-)





02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg = 296
04.04.2013 - Australijka - @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kasiol - @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -;
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
10.04.2013 - Aka85
- są dwie kreski :)
10.04.2013 - AniołekBB - są dwie kreski :)
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
(09.04 hcg
<0,1 mlU/ml, czekamy na @)
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
(09.04 jest bladzioch)
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Moniqaa
(10.04. - sikaniec negatywny, czułość 10)
15.04.2013 - Nuuuśka
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
reklama
Ailatan, przede wszystkim ogromne gratulację:-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I wszystkiego najlepszego, dużo radości miłości na co dzień, spełnienia marzeń i ujrzenia dwóch kresek:-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A jak długie masz cykle? Wyraźnie widać, że okres płodny Ci się dopiero będzie zaczynał. Ja jak u siebie śluz zaobserwowałam to zaczęło się wieczorem dużo go, potem rano i znowu wieczorem, I wtedy po 2 dniach takiego białka jajka zaczęłam działać przez 3 dni bo na usg wyszło jajko na pęknięciu. Gdyby nie ta wizyta, nie te usg to bym nie zaszła, bo mieliśmy odpuścić i miałam nie mieć owulacji po tym zapaleniu. Nawet śluzu nie skojarzyłam, myślałam że może to po zapaleniu coś się oczyszcza, przecież owulacji nie będzie:-) Jeszcze Costa mnie nastraszyła zrostami, długim leczeniem i w ogóle.
Tak więc na Twoim miejscu bym czekała na typowy śluz. Ja temperatury nie mierzyłam, może przed skokiem i 3 di po i dałam na luz. To jest stresujące jednak i jakoś nie odpowiada mi takie szukanie lub potwierdzenie owulacji. Ale jak masz cykle 28dniowe to powoli zaczynają się dni płodne. U mnie cykle nieregularne i loteria trafić w owu.
Też nie brałam anty, zawsze gumki albo przerywaniec, jedynie duphaston, który działał na mnie jak antykoncepcja, ale to wina niekompetentnego ginekologa i na szczęście po dostawieniu owulacje wróciły starym rytmem czyli ok 20-25dc( bo tak najczęściej mam). A duphka brałam sztywno od 16dc do 25, bez monitoringu u niej. Twierdziła, że to mnie nauczy regularności i że późna owulacja jest niewartościowa. Na szczęście już zmieniłam lekarza.
Róbcie z weselem jak jak Wam się tylko podoba:-) To ma być Wasz dzień. A jaki miesiąc planujesz?
Karola, po tabletkach zawsze organizm musi dojść do siebie. Pewnie masz owulacje, tylko Tobie się wydaję, że nie albo, ze rzadko sa. Ja tez tak myślałam, dopiero usg pokazało, że są. A moje cykle nieregularne i to nieraz bardzo. Pewnie po dzieciach nam się trochę wyregulują.
AniołekBB, jak samopoczucie? Mnie z rana mdłości nawiedziły.
Moniqaa, mój też za grosz romantyzmu we łbie nie ma. Oświadczył mi się w domu i zwyczajnie.
Ja już na nogach, wyspałam się szybko mimo że wczorajsza cała noc nie przespana z emocji.
Marcela i jak test????????????????????????????
Miciurka, dzięki za odwiedziny. To prawda, te testy wszystkie z siecówek albo z neta dają jasne drugie kreski, a z aptek już ciemniejsze.
 
Do góry