reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Ailatan - tak kochaliśmy się co dwa dni, moim zdaniem codziennie nie ma sensu po 1. słyszałam że to osłabia nasienie a po 2. plemniki jak mają dobre warunki czyt. dobry śluz potrafią żyć nawet do 7 dni, ja na to patrzę z przymróżeniem oka ale takie 3-4 dni moim zdaniem na pewno przetrwają :-):-):-):-):-):-):-):-):-) Ja się bałam, że będe miała problemy z zajściem ze względu na Towarzyszący mi stres po pierwsze praca a po drugie niemiłe wspomnienia z przeszłości, co przyczyniło się do tego, że musiałam się troszkę podleczyć u psychiatry i psychologa, no ale jak widać jakoś poszło, może Pan Bóg chce mi wynagrodzić moje cierpienia.

Ja tez działałam pod silnym stresem, miałam nerwówkę w pracy, do tego mieliśmy seks na wczoraj, bo gin powiedził, zę możemy się spóźnić z plemniczkami bo pęcherzyk widać, że niedługo pęknie. Więc wszystko takie taki mechaniczne było i bez romantyzmu, byłam pewna, ze na pewno nic nie wyjdzie. A tu proszę, stres czy nie, jak ma być ciążą to będzie.
AniołkuBB, teraz to będziesz miała tylko dobry i pozytywny nastrój:-)
P.S. Sorrki, Miał być cytat wypowiedzi Aniołka. A wyszło jak wyszło.:)
 
reklama
Ailatan - Gratulacje z Okazji zaręczyn:) Mój też mi się oświadczył w moje urodziny ale 3 lata temu i miałam wtedy 23 lata bo ja twój rocznik jestem :) MY może jakoś długo przed ślubem nie byliśmy bo 4 lata, ale mieszkalismy ze sobą od dwóch i zrobilismy sobie weselna na 50 osób, nie chciałam całej rodziny bo by 150 wyszło, wolałam skromnie w gronie najbliższych z przewagą znajomych :) a jakie masz długie cykle, ja głównie opierałam się na obserwacji śluzu ale również patrzac na kalendarzyk, jeśli masz telefon z androidem polecam CI Aplikacje Womanlog - dla mnie jest ona świetna też pokazuje Ci dni płodne możesz zaznaczać temperature zmiany nastroju, objawy itp,
U nas seks też była na zasadzie, że bardzo chciałam wstrzelić się te dni i mówiłam mężowi że np dzisiaj działamy, ale starałam się do tego podchodzić z przyjemnoscią i miłością a nie presją, dlatego też u nas tylko 3 stosunki, ale wierzcie u nas 3 w miesiacu to i tak dużo :-):-):-):-)

Aka Ja się nawet wyspałam, ale niesamowicie od kilku dni ciśnie mnie na pęcherz:) no i strasznie mnie dzisiaj kuje podbrzusze. póki co mdłości nie mam teraz pije słabą kawke z mlekiem juz sama nie wiem czy wolno czy nie..., jutro rano powtarzam test i lecę na betkę :) Szykuje się do pracy miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam wesele na 70 osób, to i tak skromne, bo rodzina męża bardzo liczna i mogłoby z tego być 140. Wszystko fajnie się udało, bardzo miło wspominam. Choć przygotowania przed były nerwowe, ja się nakręcałam, szukałam dodatków i wszystko chciałam mieć na tip top itp. Ale mimo tej bieganiny warto było się tak nachapać, bo piękne święto.
Smerfna, Ananaska jak samopoczucie ciążowe:-)?
No, ale te forum to mi szczęście przyniosło. W ogóle dużo dziewczyn tu szybko zachodzi i na pewno dobre tu krążą fluidy, taka pozytywna energia:-).
AniołekBB, ja mam lekkie mdłości, ale znikają, potem co jakiś czas się pojawiają, szczególnie w nocy lub nad ranem. Brzuch też co jakiś czas kuje lub pobolewa, nie umiem opisać tego bólu, niby jak na @, ale trochę inny. No i cycki jak je dotknę, lub mąż rękę połozy podczas snu bolą.
Dziewczyny, z t ą betą to konieczność jest? Ja chyba odpuszczę w tym tygodniu, wczoraj miałam ochotę, aby dziś lub jutro iść, ale jak to ciąża to będzie ok i bez bety, czas pokaże. Zobaczę co powie jutro lekarka. Jak będzie kazała to pójdę w pn i powtórzę we środę.
Ja to testowy świrusek jestem, od 9-ego kwietnia zrobiłam ogólnie 9 testów, rożnych firm:-) No wszystkie pozytywy, ale dziś już odpuszczam i zero sikania na test, jutro z rana zrobię. A 8.04.13 miałam urodziny, no fajny prezent dostałam:-)
Wczoraj robiłam pierwszy raz test strumieniowy, ale jaja były. Na początku źle go osikałam, potem urwałam niechcący tę końcówkę, długo nic nie dochodziło, nie było przez minutę żadnej kreski ale i tak wyszły dwie kreski, tylko jedna blada. Kto zielony jak ja w testowaniu, nie polecam testów z końcóweczką.
AniołekBB, mamy termin porodu na grudzień. Mnie wychodzi ok 21-29. Ale wiadomo, to lekarz ustali. A jak Tobie:-)?
Moniqqa, jeszcze parę dni i testujesz:-)
Już mi się udzielają emocje i czekam na kolejne ciężaróweczki:-)
 
Aka - Ja na razie zrobiłam dwa testu, jutro zrobi.e kolejny ale juz innej firmy, termin według OM wychodzi mi na 16.12, sciągłam sobie na telefon aplikacje Asystent ciażowy i wpisałam date ostatniej @ i wszystko fajnie wylicza tydzień ciąży, termin porodu, nawet sa opisy i zdjęcia jak wygląda dzidzia w danym tyg. :) Powiedziałas o tych mdłościach i też mnie zaczeło mdlić zwłaszcza jak jechałam samochodem. Ok biorę się do pracy bo stos papierów czeka.
 
Hejka, Hejka witam się z Wami!

Ailatan - MEGA GRATULACJE z okazji zaręczyn! No to teraz się zacznie:tak: Wybieranie i przygotowywanie wszystkiego, aby było na cacy;-)

Aka85 ja w sumie czuje się bardzo dobrze, drobne dolegliwości to pryszcz, oby tak dalej;-) Dzisiaj idę na pierwszą wizytę i nie powiem bo mam stresa powoli, pewnie za dużo widać nie będzie bo to dopiero 5tc ale może lekarz mnie uspokoi że wszystko jest w porząsiu.
Ty Kochana widzę, iż też dziś masz wizytę, prawda? Co do wiadomości z testów to ja tez dokładnie w swoje urodziny (2 kwietnia) zrobiłam pierwszy test i wyszły II kreseczki, jedna słaba bo słaba ale była.

AniolekBB ja mam bardzo zbliżony termin do Twojego bo na 15 grudnia ;-)
 
Ostatnia edycja:
Smerfna - daj znać jak po wizycie, jestem ciekawa czy coś bedzie widać, ja planuje sie zapisać na koniec kwietnia i sie zastanawiam czy to dobry termin wychodziłby 6-7 tydzień.
Anna - Ciesze się, że samopoczucie lepsze, życzę owocnych starań i trzymam kciuki żeby tym razem było dobrze, ja tez sie boje ciąży biochemicznej ale jestem dobrej myśli.
 
Dzięki dziewczyny :biggrin2: Pierścioneczek baaardzo ładny ;) Moi rodzice zadowoleni, J mama dzwoniła i mi gratulowała, żartowałam, że się nie zgodziłam to się śmiała :-D A co do wesela, to w sumie nie wiem czemu nie chcemy. Najbardziej to bym chciała wziąć cichy ślub, tylko dla nas, nie dla gości ;-) Bo to ma być dla nas, a nie na pokaz. Mój J ma baaardzo dużą rodzinę. Jego mama miała 8 rodzeństwa, tata też coś koło tego, więc zaprosić wszystkie siostry, braci jego rodziców + dzieci i już wnuki to byłoby z 300 osób spokojnie :-D Mój J mówi, że większości to on nawet nie zna, bo w dzieciństwie się wyprowadzili z tamtej miejscowości i on w sumie tam rzadko bywał. I nawet nie chce takiego wesela, co nie będzie znał na nim połowy osób :p Szczerze mówiąc ja też nie chcę ;) Zrobimy pewnie tak, że tylko rodzice, dziadkowie, (akurat jego nie żyją już, u mnie tylko jedna babcia tylko żyje) rodzeństwo z dziećmi, chrześni z rodziną (moja chrzesna ma synów w wieku 17 i 16 lat, dziewczyny mają, to trzeba zaprosić z osobami towarzyszącymi! :p ) I wyjdzie pewnie ok 40 osób! Ale planujemy dosłownie jakiś obiad i tyle. Ja to będę tylko wyczekiwała, żeby to się skończyło jak najszybciej :p Może jestem jakaś dziwna, bo koleżanka moja to chce duuże wesele, a ja nie chce tej całej otoczki ;-)


Aka, Aniołek - Od zabiegu miałam 4 okresy. Pierwszy dostałam dopiero po 44 dniach, drugi po 27, trzeci po 29, a czwarty po 28. Ogólnie zawsze mam tak co 28-29. To jest u mnie drugi cykl jak mierze tempkę. Wczoraj sobie zobaczyłam, że mam śluz taki lepki, nieciągnący lekko kremowy. Dziś rano były boboseksy, jeszcze z tymi plemniczkami spałam ponad 2h i dopiero jak wstałam to wszystko ze mnie wyleciało (sorry, że tak dosadnie piszę) i wzięłam prysznic ;) Wiem, że dziś dopiero 11 dc, ale pisałaś, że w 10 dc już działaliście :-D Myślę, że teraz dopiero w sobotę rano, albo w piątek wieczorem...
 
Ostatnia edycja:
Ailata skoro masz cylke 28-29 dni to dobrze, że zaczeliście działać od 11 dc ja zaczełam od 13 dc a cykle mam 3 dni dłuższe a wiadomo że nieraz owulka lubi się przesunąć, trzymam kciuki, jutro lub w sobotę powtórzcie :)
 
reklama
jupi juz w koncu jest ta moja owu ....
DSCN0833.jpgtylko nie bedzie za pozno jak dopiero beda przytulanki po 18 albo 19????
 

Załączniki

  • DSCN0833.jpg
    DSCN0833.jpg
    10 KB · Wyświetleń: 23
Do góry