reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Ailatan1987 bo tutaj posty w zaskakującym tempie przyrastają :tak: ale to dobrze :tak:


Fuma_Foch ja już tak mam. Zawsze wszystko widzę w czarnych kolorach i zawsze jest źle (nawet jak jest dobrze). Już się uspokoiłam, badania zrobię i wtedy najwyżej będę działać dalej :tak: Szkoda tylko gdyby co, tak jak piszesz, tego czasu. Jednak gdyby nie Wy to mogłabym kilka lat szukać znając polskich lekarzy :crazy:



02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg = 296
04.04.2013 - Australijka - @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kasiol - @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -;
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
10.04.2013 - Aka85
- są dwie kreski :)
10.04.2013 - AniołekBB - są dwie kreski :)
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
(09.04 hcg
<0,1 mlU/ml, czekamy na @)
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
(09.04 jest bladzioch)
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Moniqaa
(10.04. - sikaniec negatywny, czułość 10)
15.04.2013 - Nuuuśka
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
reklama
Marce_la z tymi lekarzami to akurat dobry pomysł, bo widzę po laryngologach jak to fajnie działa.
Od grudnia męczę się z bólem ucha i jakoś żaden nic nie potrafi poradzić - szkoda słów.
Gin mam chyba dobrego, przynajmniej nie znalazłam złego słowa na tą panią w necie (a też długo szukałam) tyle, że kobieta przyjmuje prywatnie, a jeśli chodzi o badania to nie ukrywam, że skoro odciągają mi co miesiąc spora sumkę z wypłaty to i NFZ mogłoby się wykazać :tak:
Ale taka nasza szara rzeczywistość...

Marce_la, a Ty twardo czekasz z testowaniem do jutra? Kurczę podziwiam :tak:


No nic zmykam do domu, zanim przebiję się przez całe miasto to jeszcze trochę czasu. Nikogo w dziale już nie ma, więc chyba się nie pogniewają jak ucieknę przed 17 :-p
 
Monia czekam, bo cóż mi zostało? ;) ale już ten czas szybko zleci, zaraz do domu, tam wiadomo obiad, te sprawy, zaraz nocka i rano lecę na betę - chyba, że dostanę z samego rana @, a jesli nie to będe siedziała jutro jak na szpilkach w oczekiwaniu na wynik - ale raczej się nie nastawiam.
 
Marcela, z jednej str Cię rozumiem, dlatego ja na przekór, zrobiłam na wieczór, aby rano nie robić:-) Trzymam kciuki, mam przeczucie, że będzie pozytyw.
Moniqaa, TSH to nie tragedia, jedynie może to zrób, bo rozumiem gdybyś rok się starała, to wiadomo, lepiej komplet, a tu jedynie te TSH lub prolaktynę jako dodatek. I starczy. Po co się nakręcać i denerwować. A z takim TSh można zajść. A nuż jesteś w ciąży i problem badań Ci odpadnie. Mnie tez od owulacji cycki bolały i bolą dalej.
 
Fuma a Ty kiedy testujesz, bo wykresik obiecujący :)

Mam plan w przyszłym tygodniu ale specjalnie na sukces teraz nie liczę.


Ailatan- wszystkiego najlepszego ,spełnienia marzeń i jak najszybciej II

Monia -ja mam podobnie też się lubię martwić na zapas ale raczej optymistką jestem.Nie musisz tracić kolejnego cyklu jak masz dobrego gina.Wydrukuj sobie swój wykres i jeżeli się na tym zna (słyszałam ,ze teraz dużo ginów ma dodatkowe szkolenia z tego) to popatrzy i będzie wiedział o co lotto.Ja dzisiaj u mojej byłam.
Akurat teoria mojej ginki jest taka, że jak jest ładny,duży,widoczny skok to progesteronu jest w sam raz.Jak zobaczyła mój wykres z poprzedniego cyklu to powiedziała :"o jaki ładniusi,książkowy".Ja na to ,że niby ładniusi a ciąży nie ma.Ale ona stwierdziła ,ze wszystko działa jak trzeba. Nawet mi zrobiła usg i okazało się ,ze owulka była i teraz mam czekać na efekty.
 
Ailatan, a ja się codziennie przez 3 dni się kochałam. Zresztą lekarz mi tak powiedział, że najpierw tydzień wstrzemięźliwości i potem np, 5 dni płodnych - wtedy seks codziennie. może być. Grunt, aby przerwa przed była. U nas była prawie dwutygodniowa.
Agaawa, dokładnie. I Ty się dziwisz, ze nie zaszłaś tak się kochając?! Niestety, musisz liczyć dni płodniaki lub robić testy owu, lub monitoring cyklu:-) Jeszcze tabletki rzucałaś, przecież one maskują śluz płodny i to przez dłuższy czas po odstawieniu. A teraz to najlepiej po śluzie też dodatkowo patrzeć, jak tylko płodny, to męzucha gwałcić. Nieważne czy on chce, ważne, że Ty chcesz swego małego bebika, to choćby siłą.:-) Ja to nawet jak czułam, że mój wyczuł postęp to produkowałam się, robiłam mu seksi masaż pleców, byle tylko doszło do finału, haha:-) Czasami trzeba się poświęcić:-). I nie martw się, że mąż nie myśli o Tobie, też ma pewnie sporo stresów na głowie, trochę już ze sobą jesteście, więc nie oczekuj fajerwerków. Na pewno Ciebie kocha i tyle, i nie bierz do głowy innych myśli.
I tylko się cieszyć, że masz owulacje, swoje naturalne, kto wie, trochę działaliście, więc może być fasolka z tego. No bardzo Ci w każdym razie jej życzę:-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ailatan - tak kochaliśmy się co dwa dni, moim zdaniem codziennie nie ma sensu po 1. słyszałam że to osłabia nasienie a po 2. plemniki jak mają dobre warunki czyt. dobry śluz potrafią żyć nawet do 7 dni, ja na to patrzę z przymróżeniem oka ale takie 3-4 dni moim zdaniem na pewno przetrwają :-):-):-):-):-):-):-):-):-) Ja się bałam, że będe miała problemy z zajściem ze względu na Towarzyszący mi stres po pierwsze praca a po drugie niemiłe wspomnienia z przeszłości, co przyczyniło się do tego, że musiałam się troszkę podleczyć u psychiatry i psychologa, no ale jak widać jakoś poszło, może Pan Bóg chce mi wynagrodzić moje cierpienia.


Wklejam jeszcze zdjęcie z dzisiejszym i wczorajszym testem dla porównania :)Zobacz załącznik 551351


Pozdrawiam i miłego popołudnia, ja odpoczywam :)
 
reklama
Aka kochana ciężko było cię znaleźć bo juz nie pamietalam na jakim wątku dokladnie jesteś, ale dotarłam :D! Piękne tesciki gratuluje !!!!!!! Ale jaja hihi a juz się szykowalas na następny cykl a tu proszę :)) super! Rosnijcie zdrowo

No i gratuluje wszystkim innym nowym ciezaroweczka, &,życzę powodzenia dla starających się! :)

Aniolek - super tescik, z nich juz o wiele ciemniejszej kreski nie uzyskasz, też takimi kiedyś robilam i się martwilam że nie ciemnieje a potem kupiłam z tesco zwykly na pamiątkę żeby mieć i dwie gruube krechy od razu, a będziesz powtarzać innym testem

Edit: a w ogóle wpadlam bez przedstawienia się ;)), ja że staraczek listopadowych przylecialam min :)), Aka powiedziala że test pozytywny i musiałam przylecieć hah - pozdrawiam ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry