reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Nuska tak jjuz chyba mam ze sie martwie..hehe
Mooj m na tym cierpi bo ja mimo szczerych checi boje sie posexic nooo...boje sie przedwczesnego porodu...aaa
Nienormalna jestem.
No mozna zassa, mi sie to nie raz zdarzylo. Teraz nic tylko trzymac mocno kciuki.

Obiadu nie mam zrobionego, leze w lozku jak taki len ehh.
Wypadalo by Victorka na spacer zabrac, aj
A ja dzis do niezyjacych sie zaliczam. Nawet nie wiem co na ten obiad zjemy...hehe
M po pizze wysle, albo gotowa lasagne , albo innego gotowca.
Znowu prasowanie mnie czeka, ale tu jutro jak dzieci beda w szkole i przedszkolu. Swoja droga znowu weekend mija, zaraz kolejny tc minie... strasznie szybko ten czas leci.

Glodna jestem hehe a co tu zrobic... jutro musze zakupy zrobuc ahh
 
reklama
Kiedy ja bylam w ciazy z Olka, nie balam sie niczego a tu hop i wyladowalam na podtrzymaniu ciazy w 34 tygodniu, lozysko mi sie obnizalo i nie potrafili sobie z tym poradzic, dwa tygodnie lezalam na patologii ciazy, potem wypuscili mnie do domu i szczesliwie dwa tygodnie pozniej w 38tc przyszla na swiat Olusia.
Wiem jednak, ze dbanie o siebie nie zawsze pomaga, bo w ciazy dbalam za troje albo i czworo, ale co sie ma stac i tak sie stanie i nie zawsze mamy na to wplyw niestety. Tobie nic sie nie dzieje, wiec nie panikuj, nie stresuj sie tylko odpoczywaj.
Masz dzis lenia ? Mozesz miec, w koncu jest Was dwoje tak ? wiec przywilejow masz wiecej i wykorzystuj to poki sie da, bo jak maluszek pojawi sie na swiecie pewnie nie bedziesz wiedziala w co rece wlozyc :-)

A skad wiesz w takich momentach ze zassalas wszystko a nie np byl to orgazm bez wytrysku ? :rofl2: pytam bo moze przyda mi sie to na przyszlosc i nie bedzie sie trzeba zastanawiac czemu nic nie wyplywa :wściekła/y:
 
Nuska facet poczuje jak orgazm slaby, akbi pusty, tak mi sie wydaje. Powiem Ci ze naawet sie zastnawialam czy to ze ze mnie nie wyplywa czy to nie bylo powodem ze w ciaze zjasc nie moglam...ale nie bo ja tak mialam przy niemal kazdej owu.
Ale mozesz sobie sprawdzic czy masz szyjke otwarta.
 
akuku ja juz Was kiedys pytalam jak Wy ja dokladnie badacie, bo naczytalam sie jak sie to robi, ale dalej do konca nie wiem co mam wymacac a czego nie i przede wszystkim kiedy jest nisko, kiedy wysoko i jak wyczuwa sie zamknieta a jak otwarta. Ciemna masa jestem jeszcze niestety w niektorych tematach :zawstydzona/y:
 
Nuska szyjke zaczyna sie badac od 1 dc. Wtedy szyjka jest nisko i latwiej ja wyczuc, ale ja ze 2 cykle sie uczylam.
W 1 dc jest otwarta czyli wyczuwasz zaglebienie a wyczuc ja mozna jakbys czula czubek nosa... w trakcie owu jest wysoko i otwarta, po owu sie zamyka i nadal jest wysoko a przed@ schodzi nisko i sie otwiera. Zeby sie tego nauczyc trzeba to robic. Ja np. Nie umialam sie zbadac na kucajaco, tylko jak siedzialam na sedesie. Staralam sie napinac miesnie kegla i wtedy bylo mi latwiej ja wyczuc...a czy miekka twarda i kiedy nie pamietam i ogolnie ciezko mi to bylo okreslic, jak dla mnie najwazniejsza byla wysokosc a jeszcze wazniejsza otwartosc... kojarzy mi sie cos ze jak sie otwiera w trakcie owu to jest miekka i wlansie wtedy sie w niej zatapiasz a pozniej twardnieje...ale namieszalam juz. Ale nie wiem czybchcesz sie zaczac badac... to jest kolejna rzecz o ktorej sie mysli.
 
hej:)
akuku brzusio piękny:) oj przeszłabym sie na twój ryneczek:)
nuśska mam nadzieje ,ze to spóźniona ovu:) u mnie tez juz dziś lub sie zbilża bo wzrost o 1,8 czyli prawie 2:)no ciekawe:)
natka jak masz wątpliwości to zrób test:) ja miałam przez czas starania raz taki okres co był raczej plamieniem;/ ale kolejny byl za to mocniejszy;/

dziś chrzciny Staśka , było sympatycznie:) od dziś mam synka chrześniaczka :):)
 
hej dziewczynki.

kasiol watpie zeby to byla owulka, bo pierwszy raz od poczatku pomiarow temp. w teoretycznie 2 dniu po spadla a nie wzrosla jak zawsze. Boze niech ten cykl sie juz skonczy bo jest tak do bani ze patrzec sie nie da kurde ! :no:
A u Ciebie dzis spadek :happy2:
 
Nuska to byla owu, tylko ta wczorajsza wzrosla duzo przez przeziebienie, wiec prosze tu nie marudzic ;);) . Zreszta tempka w 2 dniu cyklu wcale nie musi wzrastac, powiedz mi bierzesz juz lutke ?

A j nie wyspana, mam syndrom niespokojnych nog i w nocy to soac nie daje...maluch mnie kopie juz w kazdej pozycji, nie da spac... no tak w dzien sie wyspina w nocy buszuje. Zwariuje .
 
hej:)
nuśśka raczej ovu była u Ciebie:) kiedy masz usg??
u mnie dziwnie ,ze spadek i to spory;/ czyli ovu przedemną... dziś lub jutro;/
zdjecia wrzesien 127.jpg a oto moja żółte lustro pomalowane rękami mojego zdolnego m.:)

wiecie znieśliśmy w sobote część mebli na dół, podłączyliśmy Kali tv, i tak nam było dobrze tam na kanapach ,ze wstać sie nie chciało:) śpimy jescze na górze, bo dół jeszcze do końca nie gotowy... ale nareszcie poczułam sie jak w domu:)
 

Załączniki

  • zdjecia wrzesien 127.jpg
    zdjecia wrzesien 127.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Do góry