reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

reklama
Tili wygooglaj sobie to jest projektor o nazwie watch over me dream station, wyglada on komicznie jakby z trzema uszami kroliczymi, przyczepia sie go do łóżeczka i miga gra melodyjki gwiazdki wyświetla, jest 5 faz, zaciekawienie, usypianie, czuwanie i wybudzanie, rewelka.

akuku super autko, zdolniacho Ty.
 
Tili super fotki, ale masz fajna fryzurke, a dzidiz usmiechnieta, superancko.

Boze dziewczyny padam na ryj, az mi się w glowie kreci, małemu Limonka kupila przypinany do lozeczka usypiacz, wyciszać, w każdym razie jest bombowy, gra spokojne melodyjki i w zaleznosci od ruchow malca dostosowuje meladie i miganie swiatelkami, zarabisty prezent, no nic spadam, bo padne, buzki.


promieniej nam ta tili

Hej ja na sekundke..nie odpisze bo padam na twarz.. emis spi a ja robilam f1 na tort dla m...tzn f1 bedzie stala na torcie...jutro bede konczyc a tu zdjecie jak mi wyszlo..jeszcze kilka detali... dobra zmykam buziaki.

Dziekuje ;)

Tu juz skonczony tort.

super Ci wyszedł ten tort,ekstra :-)


Ja też nico więcej nie piszę bo padnięta jestem,posprzątałam,położyłam się,przespałam chwilę,wstałam połamana hehe bolą mnie wszystkie kości w miednicy i w .... ;-) mała uciska mi całe krocze
 
Anabelko no wkroczylas najgorszy stan ja tak w styczniu sie czulam ,ale jeszcze trochę.



pogoda pod psem, wichura w górach grad, siedzimy u moich rodzicow.
 
no wieje,pada...brzydko ale podobno na kilka dni tak się pogorszyło,ale wczoraj i dzisiaj na chwilę wyszło słoneczko

kasoku mam nadzieję że jakoś mi ten czas teraz zleci,mój za tydzień wraca,potem w środę mam usg,tydzień później kolejna wizyta u lekarza,chyba by się ugadać co do ewentualnego cc lub ostatnia wizyta przed porodem,bo przy Kubie ostatnią wizytę miałam po usg w ponad 37tc
czas zleci albo będzie się ciągnął
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki której odszedł czop ? jak to wygląda,musi być krew ?
od wczoraj wylatują mi gluty,jak narazie 4 glutki i nie wiem co to,kiedyś kasoku​ pisała że takie glutki mogą być od grzybka...no fakt mam go i nie wiem czy to czop czy nie,jest gęste bardzo i mętnego koloru
 
anabelko mi za kazdym razem odchodzil ;-) najlepiej jakbysz wpisala w google czop sluzowy albo mucus plug (najwieceij sie po angielsku) i obejrzyj :)

Kasoku - niezla ta zabawka :tak:
 
reklama
Do góry