reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Anabelka- raczej to nie czop ;-). Bo chyba rodzę od początku ciązy, Taki śluz miałam też z Jaśkiem. A mój wyglądał jakby zgrudkowany był i do tego doszła krew. A czy zawsze jest z krwią to nie wiem. No ale może się mylę ;-);-)
 
reklama
Anabelko moze to byc poczatek czopa ..albo poprstu gesty sluz.. mi przy Vikim odszedl czop taki dlugi... a przy emilku dopieor w szpitalu dlugi ale bardziej plynny...
 
Anabelko mi tez parę razy takie cos wylatywalo a poród byl ho ho, potem na dwa trzy tyg przed porodem byl czop podbarwiony glut krwia.
 
w sprawie czopów niestety nie pomogę bo jest mi to jeszcze zupełnie obce zjawisko :sorry:

kasoku super ten projektor, a wiesz może gdzie limonka go kupiła? bo jak wklepałam nazwę w google to wyskoczył mi tylko na ebayu, nigdzie na polskich stronach go nie widziałam :eek:
 
fiu fiu to trochę jestem spokojniejsza,brzuchol mi opadł,oddycham lepiej :-) ale kurcze jak czuję ból jak na okres to mnie aż wrrrr mam wrażenie że wody chlapną hehe przy Kubie brzuch zaczął boleć a potem plum wody zaczęły lecieć
 
hej laski za tydzień polog mi się konczy ale w sumie już nic ze mnie nie wylatuje oprócz blado brazowej wydzieliny, ide do gina i jak mi da zielone swiatlo będę w pon i piatki biegac a w srody na airbitreku (nie wiem jak to się pisze), mój młody je o 5.30 tak wiec o 6 mogę na godzinke ulotnić się z domu, wracam kochane do jakiegoś wyglądu ale jak na razie wolno mi to idzie, tzn gora oprócz dużych jak na mnie cycow ok, ale dupa i uda masakra w żadne spodnie nie wchodzę :no:

FOT4A2F.jpga to mój ciaputek straszak.
 

Załączniki

  • FOT4A2F.jpg
    FOT4A2F.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 39
Hej dxiewczyny

U nas wiosna sie robi;) jest super moge wiecej wychodzic:)

Anabelka jeszcze ze 2 tygodnie pozaciskaj nozki:)

Kasoku boniu jaki pyszczek slodziutki:)
 
reklama
hej, właśnie wróciłam z pierwszych zajęć z położną. To nie jest szkoła rodzenia tylko spotkania z położną organizowane przez Gminny Ośrodek Zdrowia ale program spotkań wypisz wymaluj ze szkoły rodzenia :tak: a plus jest taki, że to mam na miejscu, idę spacerkiem 15 min a do szkoły rodzenia muszę dojechać 20 km :baffled:

spotkania raz w tygodniu a potem po 30 tc dwa razy, jeśli nie pasuje mi dany dzień, godzina lub z innych przyczyn nie mogę tam przyjść a chciałabym być na danych zajęciach bo interesuje mnie temat tych zajęć to położna przyjedzie do mnie do domu. No nie powiem, mile mnie to zaskoczyło!

posiedziałam z nią prawie 2 godzinki, pogadałam, opowiedziała mi co będziemy robić na zajęciach itd, zmierzyła mnie, zważyła, sprawdziła ciśnienie i tętno, zmierzyła brzuszek, nadawała ulotek, broszurek, pożyczyła książkę o karmieniu piersią, pokazała jak wygląda plan porodu i przeanalizowałyśmy punkt po punkcie, opowiedziała jak to wygląda u nas w szpitalu, dostałam też torbę z prezentami, dużo próbek, min. Sudocrem, Ziaja płyn do higieny intymnej, Ziaja krem na rozstępy, próbki różnych emulsji do kąpieli, oraz co mnie najbardziej cieszy, butelkę 125mm Philips Avent :tak: fajnie bo akurat te butelki mam zamiar kupić. Tak więc po prawie 2 godzinach wyszłam super zadowolona z całą torbą prezencików, ulotek, broszurek, teczek na papiery i dokumenty. Oby tak dalej to będzie naprawdę super!
 
Do góry