reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

kasoku ale fajna kluseczka :-):-):-):-)



Hej dxiewczyny

U nas wiosna sie robi;) jest super moge wiecej wychodzic:)

Anabelka jeszcze ze 2 tygodnie pozaciskaj nozki:)

Kasoku boniu jaki pyszczek slodziutki:)

dzisiaj lepiej się czuje,no wiadomo z rana to wstaję jak żółw bo mnie krocze boli jakbym miała wielkiego sińca na kościach hehe
a co najlepsze budzę się dopiero po 6-7 na siku i potem kładę się znowu,nie mam specjalnego parcia w nocy pomimo że przed spaniem jeszcze czegoś się napiję :-)

skurcze mam niektóre bolesne ale jest ich max 3 na dobę


karola
a kupiłaś ten wózek ?
 
reklama
Anabelko tez tak mialam spojenie mnie tak bolalo, ze hej, a teraz wlasnie sobie uswiadomilam, ze juz hoho nic ta mnie na dole nie boli, nie rwie, jupii, a jeszcze po porodzie z jakis czas narywalo.
 
mnie niedługo czeka ostatnie usg,niech ten czas szybko zleci bo chociaż jak się okaże że poród siłami natury to od 37 będę mogła odstawić leki a jak cc to może jakiś inny lek będę miała zamiast tych co mam na tą końcówkę bo jelita mi już szwankują od nadmiaru nospy i całej reszty,wolałabym zaparcia niż to co mam :-D :-) za dużo tego na rozkurcz mięśni to i jelita inaczej pracują,ale dopiero przy nospie pojawiły się problemy
 
Kasoku sliczny pysiaczke ;) a jaki oulpecik malutki hehe.

Anabelko jeszcze chwilka I cora bedzie z wami ale lepiej by te 2 tyg jeszcze posiedziala w brzusiu. Oszczedzaj sie.

Karola super ze tak fajnie na tych zajeciach ;) no I wiem ze w l duzo probek daja.

Ja wlasnie maluszka wykompalam I zasypia w kolysce... od po ad tygodnia sam zasypia bez cyca noszenia itd. Tylko smoczusia mu daje ;) jestem przeszczesliwa ..no I juz ma swoj staly tryb. Jak go nie wykompie to nocka do bani. Hehe

Bylam dzis tez u starszakow na wywiadowkach. Alex super, pani jest zadowolona z jego postepow a ja mega dumna z synka. Mowi ze jego angielski nie odstepuje juz od grupy, jedynie czasem zdanie napisze o angielsku ale zlozone po polsku jesli wiecie o co mi chodzi ;)
Z liczeniem problemow nie ma, czasem nie chce sie wypowiadac w grupie mowiac ze nie wiem ale wtedy pani mu mowi ze na pewno wie I ladnie mowi ;). Mowila tez ze Alex jak o duzo zeczy sie pyta prosi o wypowiedzenie wyrazow czy sounds czyli np. Ee daje I oo daje u itd. Mowila tez ze sma otrafi sobie ulozyc zdnie I je napisac..raczej pisze bezblednie, ogolnie sie slucha jest uprzejmy I pomocny .

Victorek tez grzeczny, poprawil sie. Super ma postpy w angielski dogaduje sie super. Pani mowi tez ze potrafi sie domagac swojego. Zna kolory ..potrafi policzyc I probuje cos pisac ale czesto sie psoci I udaje ze nie potrafi...np. zamkast liczyc poprawnie to liczy 1.5.2.7 itd.. a wiem ze potrafi. Ogolnie teraz beda z nim cwiczyc troszke pisanie, liczenie, I zwracac uwage by siedzial w czasie obecnosci I jak maja czas na czyt ksiazki itd.ze wzgledu na to ze w tym roku ma isc do szkoly.
 
od jakiego wieku u Was idą do szkoły ? Kuba z rocznika 2009 ale przypada mu dopiero za 1,5 roku szkoła a nie w tym

a jak tam średni reaguje na najmłodszego członka rodziny,jakieś problemy mieliście ? bo mój troszkę starszy ale zastanawiam się jak to będzie
 
Anabelka w uo idzoe sie do szkoly od 5 rz...ale w zwiazku z tym ze Viki urodzony w lutym to mamy wybor I moze isc jak ma 4.5 lub 5.5
Nie bylo zadnej scency zazdrosci ani od Vikiego ani od Alexa.
 
kasoku ja wiem jak się czułaś na końcówce,chociaż nie wiem czy miałaś identycznie ale dzisiaj to ja wstać nie potrafiłam,tak mnie kości w kroczu bolą ze hoho :szok: chodzenie sprawia mi ból a jak siadałam na wc to myślałam że z moczem poleci mi miednica :-) przy Kubie mnie tylko samo krocze jako mięśnie bolały,wejście do pochwy bo opuchnięte wiadomo jak pod koniec jest ale ani jedna kość mnie nie bolała a teraz chodzę jakbym miała gips na miednicy :szok: muszę to rozruszać ale nie da się bo boli,najlepiej jest jak nie ruszam nogami i siedzę lub leżę ale problem się pogłębi więc chyba się zmuszę i pójdę na jakiś spacer z Kubą i co dziwne skurcze odpuszczają,wczoraj miałam bardzo malutko ale do wc mnie goni hehe

Zaczęły mi się śnić dzieci :-) jak jakieś prorocze sny :-D ale przy Kubie o dziwo też mi się śniły,dzisiaj mi się śniło że urodziłam córę z wagą 3790g haha a jaką dokładną wagę zapamiętałam co nie hehe i sn a cesarka będzie zlecona od 3800g więc chyba dlatego mi się śniło że tyle ważyć będzie hehe
 
Oj Anabelko nie umiałam wstać, kroku zrobić, plakalam tak mnie krocze bolało, jak siedziałam na kanapie a mnie Matylda zawolala i usilowalam wstać zajmowalo mi to z 10 minut taki bol, wiec wiem co przezywasz.

Mój Mlody dal mi dzisiaj do wiwatu, cala noc od drugiej nie spal i teraz na balkon w wozku go wywaliłam a i tak się kreci już nie mam sily.
 
to może na spacer go weź,nie ma to jak trzęsący się wózek na wybojach :-) pogoda piękna,też się wybieram może w godzinę się wybiorę hehe zanim się rozruszam to chyba inni będą myśleć że rodzę :-D :-)
 
reklama
Hej my tez dzisiaj po spscerku gkraco wrecz:) az niewiadomo jak dziecko ubrac:/

Wogole to mam ochote zabrac sie za generalne porzadki i nie mam kiedy:/
 
Do góry