reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Hej laseczki!
Anabelka- nie sra..., tylko czekaj ;-):-p. Trzymaj jeszcze te nogi zaciśnięte 2 tygodnie, dobra?
Kasoku- pamietam, że Jaśko też strasznie szybko przybierał na piersi. Co facecik to facecik :-)

A ja wczoraj byłam na nieplanowanej wizycie. Chyba pisałam, że od 3 miesięcy przyjeżdza do mnie położna. Teraz to nawet co tydzień. Bada mi ciśnienie i doplerem bada małej tętno. No i była we wtorek, małej tętno skakało do 200!!. W mega przyśpieszonym tempie spakowałam torbę do szpitala. Zadzwoniłam do gina, on umówił mnie na KTG dnia następnego. Powiedział, że mogły nerwy moje przejść na małą a fakt był taki że oststnie dni to ciągła nerwówka. Wczoraj pojechałam na KTG, zapis idealny, tętno przy ruchach do 160 paru, i nawet skurcze do 20 i 30 miałam hehe. No i sam pan ordynator poza kolejnością przyjął mnie na wizytę. Pogadaliśmy i zrobił mi USG, wody w normie, łożysko dobre. Panna główka i brzuszek ma mniejszy niż tc ale za to noga odpowiada tygodniom :-). I w tydzień przybrała zaledwie 100gram, obecnie ma 1900 i nie jest to najwyższa waga ale jeszcze w normie. Uspokoiłam się troszkę. Jaśko jutro kończy 3 lata. Iggifigla zrobiła, na torcie będzie bo syn sobie zażyczył, biszkopt upieczony. Dziś jeszcze śmietanę nałożę, owocę i czekoladę a na jutro zostanie mi położenie masy cukrowej.

Miłego wieczora!!!
 
reklama
Anabelko to ty nie wiesz,ze stringi lubia grzyba???nie nos lepiej ich w ciąży :no:no ladnie masz na plusie, ja przytylam 22 kg i zostało mi z 12-11 kg i mam już dość siebie, żadne bluzy , wiosenne płaszczyki jeszcze nie pasuja cholera :no:kasia-beka, tak sobie pomyslalam, zobaczcie zaledwie rok a ja zmieniam wage rok temu w marcu wazylam 48 kg:szok:a w tym roku w marcu 64 kg:szok:, wiem wiem bylam w ciąży to wszystko tłumaczy, ale zobaczcie jaka roznica, poza tym cos mi do lba strzelilo i zjadłam wczoraj kokosa i mnie na plecach wysypalo, a Mlodego na buzi, jezu ja zawsze cos skonoce , albo uczulilam się po batonach zbozowych, hmmmm???nie wiem.

Krowko dobrze, ze z mala ok, ma czas jeszcze przybrać na wadze :tak:, wszystkiego dobrego dla jasia, no nic ja ide się zrelaksować, wypic wapno i nyny poki mogę.
 
Ty się odstresuj a ja zacisnę cip.e ok :-)
Mówiłam to mojemu m i zapytał czy ma się już pakować i wracać hehe stwierdził że 23 wraca by jeszcze mi śniadanka do łóżka porobić i obiadki hehe
malutką masz tą niunię,ciekawe jak moja,brzuch mi rośnie jak szalony więc mogę się domyślać,pamiętaj że jeszcze są pomyłki jeśli chodzi o wagę wg usg,nie wiem od czego to zależy,jedne mają rodzić dzieci 3800 a rodzą 3400,u mnie przy Kubie nie było pomyłki w ogóle,moja gin oszacowała go na 4300g na końcu i pomyliła się jedynie o 100g więc niewiele,tili też miała dziecko podobno spore a urodziło się w miarę

może się podkarm trochę hehe,ale jakby liczyć że będzie przybierała teraz np.150g to na końcu będzie 2800g więc fajnie


Anabelko to ty nie wiesz,ze stringi lubia grzyba???nie nos lepiej ich w ciąży :no:no ladnie masz na plusie, ja przytylam 22 kg i zostało mi z 12-11 kg i mam już dość siebie, żadne bluzy , wiosenne płaszczyki jeszcze nie pasuja cholera :no:kasia-beka, tak sobie pomyslalam, zobaczcie zaledwie rok a ja zmieniam wage rok temu w marcu wazylam 48 kg:szok:a w tym roku w marcu 64 kg:szok:, wiem wiem bylam w ciąży to wszystko tłumaczy, ale zobaczcie jaka roznica, poza tym cos mi do lba strzelilo i zjadłam wczoraj kokosa i mnie na plecach wysypalo, a Mlodego na buzi, jezu ja zawsze cos skonoce , albo uczulilam się po batonach zbozowych, hmmmm???nie wiem.

Krowko dobrze, ze z mala ok, ma czas jeszcze przybrać na wadze :tak:, wszystkiego dobrego dla jasia, no nic ja ide się zrelaksować, wypic wapno i nyny poki mogę.

a no wiem,każde bakterie z tyłka itd lubią stringi :-) więc się już uzbrajam w normalne majciory :-)
po batonach zbożowych nie mogłaś się uczulić chyba że bardzo długo nie jadłaś kokosu-mowa o świeżym tak ? kokos uczula więc dlatego malucha Ci wysypało,Kuba jest uczulony na kokosa
 
Myślę, że za dużej pomyłki nie ma w wadze córci. Dwóch lekarzy sprawdzało w przeciągu tygodnia. Jak doleci do 3200 to będę przeszczęsliwa. Tak podkarmiam się, diabolo pomidoro :rofl2:. Ja mam 9 na plusie, znając mnie to jeszcze co najmniej 5 przybędę. A i odebrałam wczoraj wyniki moczu, w życiu takich dobrych nie miałam, Brak bakterii, szok normalnie. Dość liczne szczawiany zostawię bez komentarza. GBS wyszedł ujemny.

Anabelka, kobieto Ty naprawdę czekaj za mną z tym porodem!!!!!
Kasoku- Ty nic nie sknociłaś, przecież wszystko mogło uczulić. Nie wiń się, zaraz Wam przejdzie!
 
hej, kokos był surowy niestety :cool:,a mnie wkurw chwyta ,bo co tydzień w piatki się waze i...od zeszłego tygodnia waga stanela jak zakleta cholera 64 kg i ni hu hu, co tu robic, macie jakiś sposób na ruszenie wagi tak, zebym pokarmu nie stracila???????
 
witam :-D:-D

najpierw zarzuce was zdjeciem bo nie macie fejsa wiec nie widzialyscie;-)
marzec.jpg

o jaaaaa wy normalnie zaraz rodzicie :-D:-D

Kasoku - ja tez przytylam 22 kg - przybij piateczke
nie oszukujac sie to z 12 kg byla ciaza a te 10 kg to tluszczyk niestety:confused2:
no i ciazowe kg spadly szybko w miare a teraz sie mecze :sorry:
mam jeszcze 6 kg do zrzucenia i zaczelam cwiczyc bo inaczej sie nie da...
diety nie moge bo karmie jeszcze wiec odpada malokalorycznosc :sorry:

ale jakby nie bylo 9 miesiecy sie tylo to i 9 miesiecy na schudniecie jest
spokojnie Kasoczku

u nas ciagle cos sie dzieje... dla mnie dni leca jak blyskawica
oo wlasnie mi sie Mala budzi.. to se popisalam :eek:
 

Załączniki

  • marzec.jpg
    marzec.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 53
Myślę, że za dużej pomyłki nie ma w wadze córci. Dwóch lekarzy sprawdzało w przeciągu tygodnia. Jak doleci do 3200 to będę przeszczęsliwa. Tak podkarmiam się, diabolo pomidoro :rofl2:. Ja mam 9 na plusie, znając mnie to jeszcze co najmniej 5 przybędę. A i odebrałam wczoraj wyniki moczu, w życiu takich dobrych nie miałam, Brak bakterii, szok normalnie. Dość liczne szczawiany zostawię bez komentarza. GBS wyszedł ujemny.

Anabelka, kobieto Ty naprawdę czekaj za mną z tym porodem!!!!!
Kasoku- Ty nic nie sknociłaś, przecież wszystko mogło uczulić. Nie wiń się, zaraz Wam przejdzie!

staram się hehe
co do wagi,skoro Ty przytyłaś tylko 9kg to możliwe że mała ma tylko tyle,ja za to 20kg haha i młoda zapewne waży dwa razy tyle hehe
koleżankę dzisiaj spotkałam,rodziła 3 miesiące temu i stwierdziła że wyglądam jakbym już miała rodzić hehe
teraz to ja na prawdę zwalniam bo nie mam sił hehe śpię tylko w nocy,nie potrafię się zdrzemnąć w ciągu dnia,w dzień po spacerze mam dość i myślę jak pokonać 2 piętra :-) no ale dalej delektuję się ruchami i tym że mogę spać do 10 :-)


hej, kokos był surowy niestety :cool:,a mnie wkurw chwyta ,bo co tydzień w piatki się waze i...od zeszłego tygodnia waga stanela jak zakleta cholera 64 kg i ni hu hu, co tu robic, macie jakiś sposób na ruszenie wagi tak, zebym pokarmu nie stracila???????

chociaż wiesz na co mały może być w przyszłości uczulony ;-)
co do kilogramów to wiesz,by nie stracić pokarmu nie możesz za szybko zrzucić większej ilości,lepiej wolniej i mieć np.mleko niż szybko i zakończyć karmienie,zrzucisz to na bank bo nie masz figury która by była stworzona do "nadwagi" czy też do tego by było tych kg za dużo
Ja mam 20kg,dojdzie powiedzmy jeszcze jakieś 4-5 kg ale zleci tak jak przy Kubie,przy nim poszło szybko i mleka brakło po 3 miesiącach więc teraz mi to będzie zwisało,byle 10kg poszło w dół by było lżej,nie będę się musiała podpierać wstając z łóżka hehe


tiluchna leci czas jak szalony ale mi się chyba zaczęło dłużyć,wiadomo chciałoby się już ale ten 40tc
 
Tili super fotki, ale masz fajna fryzurke, a dzidiz usmiechnieta, superancko.

Boze dziewczyny padam na ryj, az mi się w glowie kreci, małemu Limonka kupila przypinany do lozeczka usypiacz, wyciszać, w każdym razie jest bombowy, gra spokojne melodyjki i w zaleznosci od ruchow malca dostosowuje meladie i miganie swiatelkami, zarabisty prezent, no nic spadam, bo padne, buzki.
 
reklama
Hej ja na sekundke..nie odpisze bo padam na twarz.. emis spi a ja robilam f1 na tort dla m...tzn f1 bedzie stala na torcie...jutro bede konczyc a tu zdjecie jak mi wyszlo..jeszcze kilka detali... dobra zmykam buziaki.
 
Do góry