reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipiec 2013!!!

benefica to w sumie jak dobrze liczę to w 9dc Wam się udało :-). Mnie też bolał brzuch jak na @ ale niestety @ nie przyszła :tak: więc różnie to bywa, niektóre kobitki nic nie czują, a inne wiedzą jeszcze przed terminem @ że jest w ciąży.

Ewka358 7.07
19ania90 10.07
benefica 21.07
AniołekBB 25.07
Fuma_Foch 29.07


benefica ze względu na to, że jesteś niezdecydowana w którym dniu będziesz testowała to wypośrodkowałam termin :tak: może tak być? Jeśli chcesz to w każdej chwili możesz zmienić ;-)
 
reklama
U mnie załamka :( Koniec 36dc a ja nadal nie mam okresu...Tempka spadła na kilometr, jak nigdy. Do tego PRZEOGROMNE bóle krzyżowe, wielkie męki i niepohamowane ataki płaczu w ciągu dnia :( Zamiast okresu lekkie jasnobrązowe plamienie i kapka czerwono-brązowej krwi. Już ledwo wytrzymuje...Czym to może być spowodowane???:confused:
 
Mika, no jasne, robiłam już chyba kilkanaście testów, w tym betę jakieś 3 dni temu ale łudziłam się, że może jeszcze się nie zagnieździło... Jednak uaktualniam: DOSTAŁAM WŁAŚNIE MEGA KRWAWIENIE. Nareszcie! Nie pamiętam kiedy cieszyłam się z okresu. Już miałam dość tego czekania i patrzenia na ten nieudolny cykl :( jest mi źle. Boli mnie brzuch, jestem wykończona tymi 35-cioma dniami. Idę spać.... A teraz byleby przetrwać kolejny dzień bólu i można dalej żyć...
 
Nanncy współczuję i przytulam:-( oby tylko ten wczorajszy dzień był taki okropny, może dziś ból trochę przystopuje...

ewka może być ten 21.07 :-D i tak pewnie podzielę się wynikiem dopiero jak wrócimy, bo nie będę miała dostępu do netu :cool2:

ale dobrze, że już piątek :rofl2: jako, że M w delegacji a to on zaprowadza naszego Królewicza do żłobka, bo chodzi później do pracy, mnie przez kilka dni przypadł ten zaszczyt. A łobuz mały, jak zwykle wstaje z kurami, tak przez te kilka dni o 6:10 nie mogłam go dobudzić. Za to pewnie jutro przyjdzie do mnie przed 6 :eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny!

Nanncy współczuje Ci bolesnego okresu i tak długich cykli. Ja w przeciwieństwie do Ciebie mam bardzo krótkie cykle między 24-26 (26dniowy rzadko się zdarza), a ten cykl będzie jeszcze krótszy 22 dniowy ponieważ owulka w 10dc+12FL=22 ;-)

Mika1986 2.07
Rybka33 5.07
Ewka358 7.07
19ania90 10.07
benefica 21.07
AniołekBB 25.07
Tygryseczek 28.07
Fuma_Foch 29.07
 
Do góry