reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipiec 2013!!!

reklama
ailatan u nas tez różnie było z tymi przytulankami, ale wreszcie się udało. W maju sobie odpuściliśmy, w czerwcu przegapiłam owulkę... To nie takie proste zrobic dzidziusia:-)Tobie też się uda!!! Trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie staraczki. I przesyłam ciążowe fluidki:-)!

Mam nadzieję, że u oli wszystko dobrze...
 
Ale nie ma nikt z Olapalo żadnego kontaktu !!! ????

Odezwij się kochana...martwimy się !!!!!!!!!!!!!!

Żabucha ale fajnie....juppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!! Dobrze że objawy ciążowe Ci bardzo nie dokuczają !!!
 
Dorcia w pierwszej ciąży mdłości przyszły pod koniec 6 tygodnia więc jeszcze wszystko przede mną;-). Chociaż mam cichą nadzieję, że mnie ominą tym razem. A Ty w którym dniu cyklu jesteś? Jeszcze przed czy już po owulce?
 
Witam wszystkich po mojej dość długiej nieobecności spowodowanej pracą i remontem.
Widzę, że posypały się kreseczki - ogromne gratulacje dziewczynki!
Niestety nie dam rady nadrobić wszystkich postów, ale postaram się od dzisiaj być na bieżąco :)
 
Karola dzieki za wsparcie! No właśnie testy owu cały czas negatywne ale te kreski testowe od dłuższego czasu są dość grube. Myśle ze już przyszła bo tempka zaczęła rosnąć ale przez to nasze podróżowanie teraz to może być nieźle zaburzona więc jeszcze czekam co się będzie z nią działo. Zobaczymy... Zwykle mam monitoring ale w tym cyklu i ja i gin na urlopie więc tak tylko się mogę domyślać.
Mocno &&&&& za sukces z tej niespodziewanej owu:) te zioła chyba swietnie na Ciebie wpłynęły. Już sobie je zamówiłam na następny cykl ale mam nadzieje ze mimo wszystko nie bedą potrzebne;)

Zabucha ale się cieszę! Jeszcze raz gratulacje. Na kiedy termin? Zostań tu z nami:) masz racje to nie takie proste więc super ze wam się udało i oby sierpień był szczęśliwy dla nas wszystkich!
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry,

susel termin wypada mi 20-21 kwietnia. Gin mi dopiero powie, bo ja miałam róznej długości cykle. Jeśli liczyć 29dniowe cykle to 20.04 a jak 30dniowe to 21.04.
 
Hej, nie bylo mnie w weekend i musialam nadrobic :-)

Jejku Żabucha jak ja gratuluje! ciesze sie bardzo i mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok!

Tez martwie sie o Ole, ale tak jak juz wczesniej pisalam, jak sie nie odzywa to znaczy, ze raczej jest w szpitalu, a jak jest to fasolka tez jest! i tego sie trzymajmy!

A ja czuje sie narazie dobrze. Na weselu w weekend bylam i nie chcemy nikomu jeszcze mowic o ciazy poki u lekarza sie wszystko nie potwierdzi i nie chcemy zapeszac, wiec troche sciemnialam, ze pije, czy pale...
Bo znajomi to mnie znaja i wiedzą, że pale i wodki niegdy nie odmawiam i wyobrazcie sobie, ze nagle na dlugo wyczekiwanym slubie jednych z naszych najlepszych znajomych ja nie pije lub ,,sączę" :-) Ale sie nie zorientowali!

Wiecie co? Ja to z mezem nie moge wogole uwierzyc w te ciaze. Jeszcze dzis zrobilam test, bo mi zostal, zeby sie upewnic (co tam, ze juz wczesniej zrobilismy ok 4...) i dzis:

test.jpg

Wg kalkulatora to 5 tydzien ciazy.

Ale wiecie jak to jest, ja sie tyle naczytalam o jakis poronieniach, ze sie boje! Niedowierzamy jeszcze z mezem, w tym tygodniu ide do lekarza, zeby potwierdzic, ze wszystko jest ok, ze fasolka zyje i ma sie dobrze!
Do II- tez tak macie?
 

Załączniki

  • test.jpg
    test.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Do góry