reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipiec 2013!!!

No i szlak by to trafił, dzien wczesniej dostałam okres który poprzedzony był dwoma dniami plamienia koloru brązowego, siła wyobrazni jest ogromna bo mdliło mnie od około tygodnia. w tym cyklu który własnie sie rozpoczoł olewam : testy dni płodne dbanie o siebie, wieczne czytanie o ciązy o jej objawach i wyczekiwanie na okres. mam jedno dziecko- drugie może byc ale nie musi ważne że jest jedna ukochana i cudna, trzymam dziewczyny za Was kciuki, szczególnie mocno za te co nie mają jeszcze wcale dzieci, bardzo Wam współczuje bo życie bez dzieci jest tragiczne tym bardziej wiem że bardziej Wam zależy na dziecku pierwszym niż mi na kolejnym. Powodzenia:)
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Dawno mnie nie było. Praca, praca jeszcze raz praca. Teraz mam dwa dni wolne. Właśnie upiekłam placek z rabarbarem i teraz czekam aż trochę ostygnie żeby spróbować:-)! Uwielbiam takie ciasta!

Karola przykro mi. Wiem co czujesz, bo też się nakręcałam jak widziałam swój wykres w poprzednim cyklu. Ale dupa, nic nie wyszło. Teraz jestem pełna pozytywnych myśli, że w lipcu się uda.

Piaska ja biorę Castangus. Teraz 4 cykl zaczęłam. On nie działa tylko na prolaktynę. Generalnie bardzo pozytywnie wpływa na układ hormonalny, regulując cykl miesięczy. Wiele osób go przyjmuje, żeby zmniejszyć objawy PMS. Ja mam masakryczne PMS i zauważyłam dużą poprawę odkąd go biorę. Niepokalanek może również wydłużyć fazę lutealną i pomóc przy niewydolości ciałka żółtego. Ja mam go zaleconego od mojej ginekolożki i bardzo sobie chwalę. W tej chwili biorę 3 razy dziennie wegański preparat firmy Viridian. To jest 200mg ekstraktu+150mg zmielonego ziela w jednej kapsułce. Ponoć zielarze zalecają przymowanie ekstraktu wraz z zielem, bo lepiej działa.Widze, że interesujesz się wpływem diety na organizm człowieka. Z chęcią bym się dowiedziała coś więcej na temat Tej diety "na ciepły brzuch", o której pisałaś ostatnio. Założyłaś nawy wątek?
 
Ostatnia edycja:
mam jedno dziecko- drugie może byc ale nie musi ważne że jest jedna ukochana i cudna


Też bym chciała mieć takie podejście :sorry2: Na dobrą sprawę drugie dziecko zupełnie nie jest mi potrzebne do szczęścia :zawstydzona/y: Kocham moją córeczkę i wcale nie chce mi się wracać do pieluch, szczególnie, że te pierwsze 3 lata życia dziecka to nie jest dla mnie zbyt atrakcyjny okres :zawstydzona/y: Staramy się z mężem o drugie dziecko tylko dlatego, że jeśli wszystko się uda, będziemy w tym roku budować dom, w przyszłym go wykańczać i się przeprowadzać - a to będzie totalne zadupie i córka musi mieć towarzystwo :dry:
Poza tym nie chciałabym żeby córka była sama z problemem starzejących się rodziców, kiedy już na nas przyjdzie czas :baffled: Mieszkamy w malutkim, jednopokojowym mieszkaniu, w którym będzie ciężko z dwójką dzieci, ale staramy się już teraz, bo córka niedługo będzie miała 3,5 roku, więc różnica wieku robi się spora, a poza tym wolałabym być w ciąży w mieście, niż na wsi zabitej dechami :sorry2:No ale co ma być, to będzie... Wybaczcie tę chwilę szczerości :sorry2:
 
olapalo- to o czym piszesz to jedyny powod dla ktorego staralismy sie z mezem o dziecko, jak dla nas jest nam dobrze, nie narzekamy na brak pieniedzy i moglibysmy teraz zajac sie soba bo mieszkamy na osiedlu na którym moja córka ( 5,5 roku) ma prawie wszystkic rówiesników ze swojego przedszkola i spędza z nimi całe dnie na podwórku przed blokiem, wiec na brak towarzystwa nie narzeka a my mamy cały dzien dla siebie, jednak boje sie że zostanie kiedys sama jak nas zabraknie i to dla niej chcieliśmy miec drugie dziecko:( ale los chce inaczej smutne.
 
Olapalo i Keit na forum łatwiej o takie szczere wyznania, ja nie ukrywam że chciałabym aby moje dziecko miało rodzeństwo bo pomiętam chwile z mojego dzieciństwa czy młodzieńczych lat kiedy to siostra była moją najbliższą przyjaciółką, ale to nie jedyny powód. Nie chcę aby drugie dziecko było tylko "narzędziem" by uszczęśliwić to starsze! Mój mąż pochodzi z wielodzietnej rodziny i wiecie co? są takie okresy kiedy widzę jakie to jest wspaniałe, szczególnie święta ale też wtedy gdy pojawiają się problemy i o wiele łatwiej można sobie z nimi radzić kiedy ma się na kogo liczyć. Poza tym ja właśnie tęsknię za takim maluchem, za tymi jak to określacie "pieluszkowymi" czasami, pierwszym kroczkiem, pierwszym uśmiechem itp idt itp...
 
lemonca jak czegoś nie wiesz to pytaj!!! :tak:

hmm, może przed braniem czegokolwiek zrób najpierw badanie hormonów, bo tak na ślepo to nie wiem czy jest sens brać, niby nie zaszkodzi bo to ziołowe ale ja np. nie biorę bo boję się o tą prolaktynę by nie spadła za bardzo.

piaska Gin chciał w poprzednim cyklu, ja to przełożyłam, jutro będę się umawiać do niego na wizytę po @ i wtedy dowiem sie o dokładny termin. Ostatnio jak u niego byłam to chciał mi zrobić HSG za 3 dni :szok: więc może i tym razem pójdzie szybko i nie będę czekać zbyt długo.

dośka no i zobacz co mi po tej "idealnej temperaturze" :-D
poza tym, moja też przed owulacją idzie raz w górę, raz w dół. Masy dokadny termometr y 2 miejscami po przecinku wiec i tempka dokladniejsza. :tak:
a moze to cykl bezowulacyjny i dlatego nie bylo skoku?

sorry ale zjadlo mi polskie znaki :zawstydzona/y:

Nigdy tego nie mialam wiec szybko poszlam kupic test owulacyjny i wyszla mi bladziutka kreska 2 . Ale to chyba nie dni płodne co myślicie??

kinga żeby móc spodziewać się dni płodnych robiąc test owu, oby dwie kreski muszą być tego samego koloru i tak samo mocne.



oto mój test z poprzedniego cyklu, sorry za wyrażenie ale tak chamskiego pozytywa to ja jeszcze nigdy nie widziałam u siebie! :szok: :-D

test.JPG

żabucha, madley u mnie następne dni płodne dopiero na początku września więc ewentualny rezultat dopiero w połowie wrzesnia , trochę sobie poczekam :baffled:
 

Załączniki

  • test.JPG
    test.JPG
    13,7 KB · Wyświetleń: 34
Ostatnia edycja:
dośka no i zobacz co mi po tej "idealnej temperaturze" :-D
poza tym, moja też przed owulacją idzie raz w górę, raz w dół. Masy dokadny termometr y 2 miejscami po przecinku wiec i tempka dokladniejsza. :tak:
a moze to cykl bezowulacyjny i dlatego nie bylo skoku?

sorry ale zjadlo mi polskie znaki :zawstydzona/y:


oto mój test z poprzedniego cyklu, sorry za wyrażenie ale tak chamskiego pozytywa to ja jeszcze nigdy nie widziałam u siebie! :szok: :-D

Zobacz załącznik 572318

wiesz, właśnie boje się, że te moje wszystkie cykle to cykle bezowulacyjne, powiedzcie mi dziewczyny, w ktorym dniu cyklu najlepiej isc do gina zeby zrobil mi monitoring ?? Czy jezeli poprosze go o zastrzyk na wywolanie owulacji to go przepisze/ da (oczywiscie odplatnie) ?? i tak wogóle o co pytać, o jakie badania prosić? Cos mi sie wydaje że chyba gina zmienie..
co do testu owu - to zajebi sty pozytyw !! ja aż takich nie miałam ;/
 
karola - myślałam o Tobie cały dzień!!! Nie mogłam wejść dziś w pracy na forum :/ Teraz wróciłam i czytam, że przyszła ta głupia @ :-( A naprawdę już myślałam, że Ci się udało :-(


Co do testów to mi wychodzą podobne co miesiąc, a i tak dupa z tego :crazy:

U mnie dziś 24 dc. Brzuch mnie coraz bardziej boli. Teraz tylko czekać na @!!! :wściekła/y:

Na 31.07.2013 mój J umówił nas do naszej gin :-) Pogadamy z nią i zobaczymy co dalej robić, może jakieś badania itp.
 
Ja kochane właśnie wróciłam od rodzinnego...dostałam antybiotyk !!!
Już chyba gorzej być nie może :crazy:

Mam wrażenie że wszystko jest przeciw mnie...że może mi ta druga dzidzia nie jest pisana...że dlatego tak długo i cały czas pod górkę !!! ???

Dobrze że ten dzień się już kończyn !!!:-(
 
reklama
Do góry