reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

reklama
Michalina jako potrójna matka ( a w sumie 5 ciąż na koncie) napiszę ci że bóle brzucha w ciąży to najnormalniejsza rzecz na świecie o ile nie są tak silne że nie możesz chodzić i towarzyszą im krawienia. I w sumie tak już będzie do końca ciąży, tu coś zaboli tam coś zaboli , potem jeszcze dojdą twardnienia macicy itd. także spokojna głowa i staraj się nie denerwować :))

pogoda się popsuła.
Niedawno wróciłam z pobierania krwi i badania EEG z synem. Oj spłakał się biedny na pobieraniu krwi. Mam dzieci niesamowicie wrażliwe na ból. Tacy co to u dentysty mawet buzi nie otworzą...
 
happymama82 - dzięki za odpowiedź :D wow, 3 dzieci - jak Ty dajesz radę??? a teraz starasz się o kolejne???
a czemu EEG? coś się dzieje? Moja młodszą siostra ma padaczkę, a pierwszy atak miała w wieku 18 lat. w nocy. mama do mnie zadzwoniła, że Kalina umiera.... ja w 5 min się ubrałam, zadzwoniłam po pogotowie i biegłam w środku nocy (bo dziewczyny mieszkają z 500 m ode mnie).... biduli to się powtórzyło jeszcze raz na wyjeździe (na szczęście też z mamą) i teraz od prawie 3 lat bierze lekarstwa i jest super. Nawet Pani doktor (a mamy najwspanialszą doktor od padaczki w warszawie) powiedziała że jeszcze pół roku i będzie mogła odstawić.
 
michalina - jak daję radę? a no normalnie;-) szczerze to z pierwszym dzieckiem nie miałam czasu się umyć a dom tonął w brudzie:tak:a z każdym kolejnym dzieckiem byłam lepiej zorganizowana i było jakoś tak łatwiej. Tak staramy się o czwartego maluszka ( wiem wiem w dzisiejszych czasach to patologia;-)), moje dzieci nas ciągle namawiają na kolejne rodzeństwo. Nic jeszcze nie wiedzą o staraniach ale jak się uda to będzie niesamowita radość u nas w domu :)
 
Dziś, to już nie mam żadnych wątpliwości, że te dni są moje:-)

Oto dowód
20130426_160710.jpg
 

Załączniki

  • 20130426_160710.jpg
    20130426_160710.jpg
    7,2 KB · Wyświetleń: 19
reklama
Do góry