reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

avensis - a co mu się stało??

Niestety śmierć bywa nagła. Ja rok temu w czerwcu straciłam swojego przyjaciela, współpracownika, bardzo bliską osobę - zderzenie auta z głupimi dzikami.... jechali na Boże Ciało... Partner mojej mamy w listopadzie dostał udar.... po miesiącu w szpitalu umarł... w ostatnim roku dużo zetknełam się ze śmiercią i przez to bardziej szanuje życie....
 
reklama
avensis przepraszam Cie bardzo, ale kompletnie nie wiem gdzie to jest. Moglabys napisac mi jakies przybliżone polozenie ? I powiedz mi Kochana, czy ona tam na fundusz przyjmuje czy prywatnie ? Bo na pewno się wybiorę :tak:Skoro Ty jesteś zadowolona, mysle, ze ja tez na pewno będę.
Opowiedz mi wszystko i tej babeczce :-) Znalazlam taka stronke, to jest na ul. Armii Krajowej tak ?
Centrum Zdrowia Kobiety Stojko - dr n. med. Monika Bojdys - Szyndlar

A i ja mam dla Was zdjeciucha.

Zobacz załącznik 554512

Dzis 13dc, co sadzicie o tym teście ? Czyzby to znak owu? Dodam, ze czylosc - 20 :)
Ale nie chce się niepotrzebnie nakrecac, dlatego wole się Was poradzić :)Zaczynam mieć nadzieje, ze ten cykl wroci do normy :tak:

michalinka winko taaak, ale u Nas z pikanteria będzie ciężko, bo Ola za sciana a sciany cienkie :laugh2::laugh2:Ty masz usg 8 maja, a ja przy dobrych wiatrach będę wtedy testować :happy:Wiec kolejny wspólny wazny dzień :happy: A z blizniakow bym się ucieszyla nie powiem :rofl2:Zawsze mnie straszyli ze tak się skończy, bo po urodzeniu Oli jak by na to nie patrzeć tabletki anty brałam 8 lat :crazy:wiec cholercia nafaszerowalam się jak trzeba...
Nuuuśka--> to kierunek na Kostuchnę, Podlesie. Dr Szyndlar przyjmuje prywatnie, wizyta u niej, wraz z USG kosztuje 130zł. Ponadto, pracuje w szpitalu Bonifratrów (tam miałam zabieg) i w razie ciąży zawsze dobrze mieć lekarza, który pracuje w szpitalu.
 
avensis dziekuje Ci slicznie Kochana, a powiedz mi jak czesto do Niej chodzisz ? Bo zastanawiam sie nad tym, czy jesli zlecilaby monitoring to musialabym co tydzien placic 130zł :baffled:? kurcze duzo.
Ale babeczka wyglada na bardzo sympatyczna i mila, i atut duzy wlasnie, ze pracuje na Bonifratow, ktory jest jednym z lepszych Szpitali u Nas :tak:
Strasznie mi przykro z powodu Twojego kolegi. Mam nadzieje, ze teraz jest juz spokojny
[*].
Co do dzikow, u Nas sa na porzadku dziennym, nie wiem skad dokladnie jestes, ja mieszkam na Brynowie, i tu tego jest na peczki. Dzis w nocy rozkopaly pol podworka :dry:
 
Hej dziewczyny.

Zacznę od początku.
W 27 dniu monitoring. Bardzo dobra wiadomość- była owulacja więc stymulować nie trzeba (dla mnie cud:))
Dzisiaj początek nowego cyklu - bez @ (póki co).
Zrobiłam rano test, niestety chyba bubel.
Pierwsze zabarwienie kreski kontrolnej- takie jakby nie pełne.
Kreska testowa- bardzo delikatna.
Zepsuty? czy delikatna kreska do jakaś nadzieja?.. IMAG0303.jpgIMAG0304.jpg

Pierwszy test 5 minut po. Drugi 15 po.
Zakładam jutro powtórkę.

Jeżeli można, to jestem w stanie polecić ginekologa w Katowicach.

Buziaki!
 

Załączniki

  • IMAG0303.jpg
    IMAG0303.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 48
  • IMAG0304.jpg
    IMAG0304.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 53
Hej dziewczyny.

Zacznę od początku.
W 27 dniu monitoring. Bardzo dobra wiadomość- była owulacja więc stymulować nie trzeba (dla mnie cud:))
Dzisiaj początek nowego cyklu - bez @ (póki co).
Zrobiłam rano test, niestety chyba bubel.
Pierwsze zabarwienie kreski kontrolnej- takie jakby nie pełne.
Kreska testowa- bardzo delikatna.
Zepsuty? czy delikatna kreska do jakaś nadzieja?..Zobacz załącznik 554619Zobacz załącznik 554620

Pierwszy test 5 minut po. Drugi 15 po.
Zakładam jutro powtórkę.

Jeżeli można, to jestem w stanie polecić ginekologa w Katowicach.

Buziaki!

Test jest OK,a Ty jesteś w ciąży:tak::tak::tak:

Nuuuśka--> byłam u Niej, zaledwie, raz, ale na pewno będzie to moja ginka. Najlepiej zadzwoń i zapytaj albo umów się na jedną wizytę i dowiesz się wszystkiego u źródła.
Mieszkasz na Brynowie, to powiem Ci, że jesteśmy sąsiadkami, a przez Brynów przejeżdzam codziennie w drodze do pracy.
 
Dziękuję dziewczyny!:)
To duże wsparcie i nadzieja.
Pielęgnując swojego wewnętrznego pesymistę- poczekam z tą radością do jutra i ewentualnie badania krwi w pon.

AAaaaaa serio? nie bubel???
 
reklama
pegas jaki tam bubel :D To jest prawdziwa, najprawdziwsza fasolka :D nie ma mowy o felernym tescie, lec na betke Kochana.
A co do ginka, to tak jak najbardziej pisz pisz, bo pytalam Cie wlasnie o to, we wczesniejszych postach:tak: Warto miec rozeznanie, a jak piszesz o monitoringu to juz mam blysk w oku, bo szukam wlasnie ginka, ktory podejdzie do sprawy z sercem, a nie z portfelem :baffled: wiec bardzo Cie prosze :tak:

avensis o popatrz :) milo wiec ze jestesmy sasiadkami :tak:
 
Do góry