reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

michalinka jak już napisala patu$ka na imie mi Agnieszka :)
Wiecie co, dziś robiłam powtorke, testu, zdjecie dam Wam wieczorkiem, ale nie wiem sama co o tym myslec. Znowu taki bledzioch, jeszcze słabszy od wczorajszego :( powinnam potraktować to jako negatywny i tu wlasnie pojawia się moje pytanie - kiedy w takim razie pojawi się owulka ? miała być jutro...:no: szlak by to trafil.
Michalinka delikatne plamienia w pierwszych tygodniach ciąży sa możliwe, wiec to nie jest niepokojące, jeżeli nie wystepuje caly czas w ciaglosci paru dni, bądź jeśli nie stanie się intensywiejsze. Nie martw się, denerwujesz się i ot co !:wściekła/y:
 
reklama
Aga, ja ostatnio czytałam taką fajną książkę " W oczekiwaniu na ciążę" tam jest napisane, że każdy wynik pozytywny ( nie ważne czy kreska jest blada, czy wyraźna" to wynik pozytywny :tak: zależy od czułości testu i innych rzeczy :-) tak więc gratulację :)
 
No ja jestem panikarą. ale mam prawo po ostatnim poronieniu. Zadzwoniłam do swojej gin. mam wziac no-spe. leżeć dziś, jakby jeszcze jutro było coś to zamiast 2 razy to mam 3 razy brać luteinę. I się nie denerwować. Latwo mowic... ehhhh

Nuuuśka - ja tych testów nigdy nie rozumiałam na ovu. Ja zawsze miałam bardzo regularne cykle i sobie obliczałam, a monitoring mi pomagał. Po prostu musisz codziennie próbować z mężem ;)

Sandra - no z bemowa nie znam żadnego dobrego gin. Ja swoją znalazlam na portalu znany lekarz.

A jutro mój ukochany mąż zabiera mnie nad wodę, on ma z moim tatą łowić ryby a ja mam dostać leżak, koc i książkę i mam leżeć na słoneczku cały dzień i wypoczywać :D
 
Gratulacje dla tych którym się udało. Ja mam owu za 2 dni i zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Z tego co zauwazyłam to się troszke we mnie coś zmieniło , brzuch mam nabrzmiały i śluz jakiego jeszcze nie miałam ( mleczno biały bez zapachu ).
Moze w końcu nam sie uda :(
 
pegas a widzisz :) Mowilam , ze to fasolka, a tescior wcale nie wadliwy ! Super gratuluje i ciesze się, ze jest Nas coraz więcej :tak:

Moniqaa Nam gdzies zginela po drodze a tu trzeba liste staraczkowa zaktualizować :happy:

sandra_best ale ten tescior to nie ciążowy :rofl2: to owu testy, bo usiluje dociec czy ta owulka to może być dziś czy nie ale obawiam się ze znowu się wszystko poprzestawiało. Szlak.

michalinka wpoczywaj wiec Kochana :-)niech się fasolcia wyopala w brzuszku i wygrzeje :happy:
Ja tez zawsze miałam regularne cykle, po odstawieniu jak w zegarku 28dni, ale w zeszłym miesiącu przez owu w 20dc wszystko się poprzestawiało, i cykl trwal 33dni :-(Liczylam ze ten wroci do normy i będzie jak dawniej, ale jak spojrzysz na mój wykres, to nic na Nim nie widać, a owu powinna być teoretycznie dziś.
 
Witajcie dziewczyny. Nie mam kiedy do Was zagladać, ale staram się czytać wszystko.
Gratulacje wszystkim , tym, którym udało się. Ja testuje 30 .04. i obiecałam sobie, ze wcześniej testu nie zrobie, ale dziś mój G namówił mnie i niestety negatywny:( po co dałam się namówić... fakt, że @ jeszcze nie ma,dopiero we wtorek powinna być. Ale wydaje mi się, że nic z tego:(
Robiłam sobie badanie TSH i wynik : 2,1 . Orientujecie się czy to dobrze, czy źle??
 
reklama
Do góry