reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Bubel to by był gdyby nic nie pokazało tak jak mi ostatnio :( nic na teście się nie pojawiło chociaż zrobiłam wszystko jak trzeba. Jak coś to kup dziś test i zrób o jutro rano to będziesz miała pewność, a w poniedziałek badanie krwi
 
reklama
pegas - no gratulację!!!!!!!!!! Rob bete, zobaczymy jaki wynik!!!!


sandra_best - hej, ja chodzę prywatnie do gin w Michałowicach - anna zygler przysucha, ona też przyjmuje w klinice novum. a chodzę do niej dlatego, że ja zachodziłam w ciąże 1,5 roku, miałam stwierdzoną niepłodność, a jak już się udało - dzięki gin właśnie, to poroniłam.... i teraz jestem pod jej opieką i zaszłam za pierwszą próbą :D
ale mogę też polecić gin do prowadzenia ciąży z NFZ - moja siostra 3 ciąże u niego prowadziła - super lekarz - dr. Bartoszewski, on z NFZ przyjmuje w Ursusie i na Pradze.
 
Nuuuśka co do gina, opowiem swoją historię.

Jako nastolatka miałam bardzo nieregularne miesiączki. Moja mam ciągała mnie po lekarzach. Po wielu, trafiłam do dr Marka Kudły.
Jako jedyny, nie faszerował mnie hormonami w ciemno i skierował do endokrynologa.
Tak trafiłam do jego żony Beaty Kos-Kudły.
Oboje przyjmuję prywatnie, lecz Pani dr skierowała mnie do kliniki w Zabrzu, gdzie wykonali mi mnóstwo badań i rozpoczęła bardzo przemyślane leczenie. Po paru latach, zostałam wyprowadzona na prostą a potem sam monitoring- robiłam wizyty 1-2 razy w roki i mierzyłam wolny testosteron i androstendion.
Pół roku temu zrobiłam ostatnią wizytę, wyniki dobre i do gina. No to wróciłam do jedynego, który był dobry.
Pan Marek przyjmuje teraz w Gliwicach, wizyta nie jest tania bo 250 zł.
Za to za monitoringi nie płacę nic. Umawiamy się na telefon, przyjeżdżam do Szpitala w którym pracuje.
Mimo ceny, czuje się bardzo bezpiecznie pod jego skrzydłami. Wiedza i rozwaga to cechy, które bardzo w tym małżeństwie cenie.

U mnie sytuacja jest taka, że po odstawieniu tabletek, jeżeli nie zajdę w ciąże- muszę do nich wrócić, żeby znowu podkręcić obroty.
A do jutrzejszego testu, postaram się być dobrej myśli :)

Jak to jest z tymi badaniami kwi? Ile czeka się na wyniki?
 
to zależy gdzie, ale zazwyczaj są na następny dzień. Aczkolwiek u mnie nawet w normalnych przychodniach wyniki są już tego samego dnia, bo teraz drukuje się z neta. Jak zrobisz w lux med to też będziesz mieć tego samego dnia.
 
pegas jak pisze michalinka,wszystko zalezy oczywiscie gdzie takowe badanka wykonujesz, ale najczesciej sa na drugi dzien. Chyba ze laboratorium jest na miejscu to niekiedy i w tym samym dniu po 15. U Nas akurat z racji tego, ze laboratorium mamy w Rudzie Sl wyniki sa po dwoch dniach.
 
Nuuuśka strasznie długo musicie czekać.... ja bym zwariowała!!!

Babeczki, będę zadawać głupie pytania, ale Wy jesteście bardziej doświadczone, a to można rzecz jest moja pierwsza ciąża (tamtą cieżko liczyć... cmok cmok Aniołku *). Dziś w nocy zaczął boleć mnie brzuch tak jak na okres i ciągle boli, ale to chyba normalne, prawda? Bo macica się rozszerza... nie mam się denerwować?
Wiecie już, że ja panikara jestem.

Aaaaa, dziewczyny które tu są i się nie uda zajść w kwietniu to mam nadzieję, że nie uciekniecie do staraczek majowych tylko zostaniecie ze mną, bo się do Was przywiązałam...
 
reklama
Nie denerwuj sie niczym michalinka 4 tydzień ciąży - Rodzice - Rodzina - Polki.pl poczytaj sobie dla uspokojenia :-)
Takie bole podbrzusza sa normalne, mnie bolal na poczatku przez pierwsze 6 tygodni potem ustalo. Na pewno wszystko jest w jak najlepszym porzadku i nie nakrecaj sie !! Bo nie masz sie denerwowac, a jak sie denerwujesz to mala fasolka tez :wściekła/y::angry:
I ja na pewno sie nigdzie nie wybieram :-DCzy sie uda, czy nie bede tu caly czas, i nie przenosze sie na inne fora wiec bedziesz skazana na moje towrzystwo i moje gderanie :-p:-p
 
Do góry