reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Ojej Natka
Nie wiem co mam pisać.brak mi słów.
To takie smutne.
Ale myślami jestem z tobą i 3mam &&& żeby to nie było coś bardzo poważnego.
Ja dziś po usg i wizycie u drki ale narazie nie widać czy jakiś pechol rośnie. W piątek i w poniedziałek kolejne wizyty oraz badania.
Jakoś tak spokojnie do tego podchodzę, zero radości ani wzruszenia.
 
reklama
anuszka może to i lepiej że się nie nastawiasz... choć ja jestem dobrej myśli i trzymam kciuki żeby się udało :-)
 
Natka jak tam u ciebie?
Jakieś nowe wiesci?
Melponea
Gdzieś ty?
Ansen jak tam?
Happymama jak żyjecie?
Moniqaa Michalina
a u was ?
Taka tu cisza aż smutek łapie za serce :-(
 
Natka, co ja czytam, nie wiem czy tutaj zagladasz, ale myslami jestem z Toba i nadal mam nadzieje na pozytywne zakonczenie! Tak nie moze byc! Boze, jakie to zycie jest okrutne...

Anuszka, na jakim etapie jestescie?

Dziewczyny, ja sie nie odzywalam, bo 2 ostatnie tygodnie spedzilam w trasie, musialam pozalatwiac kilka spraw w Norwegii i Polsce a w piatek w koncu wyladowalam w nowym miejscu. Oby to bylo szczesliwsze dla nas, bo juz mam dosc tych przeprowadzek!
 
Melponea
Opowiadaj gdzie jesteś, chwal się.
Natka czekamy na wiesci od ciebie.

A ja jestem na etapie po transferze :-D
Odpoczywam do końca miesiąca. Podchodzę do tego na spokojnie i za dużo nie myślę :-D
 
Ostatnia edycja:
No i dobrze Anuszka! Czekam na dobre wiesci i kciuki trzymam mocno zacisniete! &&&&&&&&&&&&
W koncu ktorejs musi sie udac! :)

Jak tam dziewczeta z dzieciaczkami? Wszyscy zdrowi? Planujecie jakies wakacje?

A my wyladowalismy w Singapurze :) ja w tej chwili na zaszczytnym stanowisku house wife :) rozeslalam wczoraj kilka cv, ale jakos bez przekonania. Zobaczymy, mam czas do listopada, bo wtedy zaczynaja sie tutaj kursy w college. Wiec albo znajde prace, albo zajde w ciaze, albo sie doedukuje. Zobaczymy co bedzie pierwsze, juz nic nie planuje, bo zycie lubi zaskakiwac...
 
Natka czytałam na lutówkach, strasznie mi przykro kochana:-:)-:)-(mam nadzieję że jednak sobie poradzisz i jeszcze będziesz szczęśliwa!

dziewczyny u nas wszystko ok.
trzymam kciuki za was staraczki!
 
Cześć,
Jak już wiecie u nas źle. Nasza mała córeczka nie miała szans przyjść na ten świat, serduszko przestało bić. Ostatnie dni to był koszmar, następne też zapewne takie będą.
Kiedyś może wrócę, na razie sił mi na cokolwiek totalnie brak.
 
reklama
Do góry