reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

moja jedna kuzynka po odstawieniu tabsów zaszła w chciana ciążę w kilka miesięcy, druga kuzynka po 3 miesiacach a moja sis po niecałych dwóch ... więc nie wierzę w to że po tabsach trudno jest zajść w ciążę
poza tym ja nawet przed rozpoczęciem brania tabsow już miałam nieregularne @@@
czasem miałam co dwa miesiące
nikt mnie nie zbadał, np hormony, nikt nic nie sprawdził tylko dał receptę bo ja chciałam ... masakra jakaś ... a juz wtedy powinnam być leczona, dzis to wiem
 
reklama
To podobnie jak u mnie. Ja przyszłam z nieregularnymi miesiączkami, bez żadnych badań dostałam tabletki anty- "na uregulowanie" jak to określił gin. No więc brałam dopóki nie miałam podejrzenia zakrzepicy. A okazało się ze te nieregularne cykle to "zasługa" pco. Zmieniłam lekarza...
 
U nas bez zmian - nadal w dwupaku.
W poniedziałek KTG i ewentualne skierowanie na CC i z tym skierowaniem mam iść w czwartek do szpitala...
Tak więc Anuszka wychodzi na to, że rzeczywiście czekamy za Tobą ;-)
W sumie to nie mam pojęcia za czym oni czekają... Po prostu wkurza mnie już to wszystko... dla pocieszenia dziś zrobiłam zakupy dla Młodego. Dokupiłam większe rozmiary ;-)

Anisen niby jak samo się ruszy to zdrowiej dla dziecka... Chciałam już jechać do innego szpitala, ale kumpela mnie nastraszyła, iż tam nieważne co i jak to SN i koniec :szok:


Anisen
nie słyszałam o tych zastrzykach, ale muszę poczytać... Troch dziwi mnie za to fakt, że pielęgniarka nie podała zastrzyku.
Przecież to jej praca, co mają do tego przekonania religijne :wściekła/y:


Natka cieszę się, że ze zdrówkiem lepiej :tak: No a mdłości nie zazdroszczę... zniesiesz to, dla Maleństwa wszystko się znosi :tak:
Z niecierpliwością czakan na to Twoje USG - normalnie jakbym na swoje czekała :-D



Anisen
oby udało się szybko wykończyć dom &&&&

Anuszka kciuki za te Twoje pęcherzyki &&&&& Do czwartku już niedaleko.... :tak:
 
reklama
Do góry