reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Łaaaaa... to ja trzymam kciuki za Waszą godzinę ZERO i życzę miłych i owocnych starań :cool2::cool2::cool2:

papolo - a Ty czym się zajmujesz??
Ja właśnie siedzę nad pracą, ale zastanawiam się czy nie skoczyć na basen - chyba nie ma żadnych przeciwwskazań, prawda???
 
reklama
Jestem ratownikiem medycznym i pracuję w pogotowiu ratunkowym tylko, że na kontrakcie a do tego prowadzę szkolenia z pierwszej pomocy i nie tylko. A poza tym za 2 miesiące bronię mgr-a i będę chciała trochę zmienić profesję, bo taka praca jaką mam teraz raczej nie jest na całe życie, to ciągłe noszenie, użeranie się z pijakami i praca po nocach, w święta.... masakra jednym słowem, szkodliwe warunki na maxa, a gdzie tam do 67 roku życia :( przynajmniej jakbym teraz zaszła w ciążę to miałabym dobrze płatne zwolnienie lekarskie :D
 
avensis ja juz nie wiem kiedy jest ta moja godzina zero :laugh2: Bo po ostatniej owolce w 20dc nie wiem jak sie pouklada w tym cyklu :| Ale niewatpliwie tempka sie budzi bo dzis poskrobala nieznacznie do gory. Nie znam sie na wykresach niestety jak Wy, to dopiero moj drugi cykl mierzenia tempki dlatego jestem wdzieczna za kazde rady i porady :tak:
a kiedy twoja godzina "0" ? :rofl2:

michalinka jasne ze nie ma, w okresie zafasolkowania to nawet wskazane. Ja jutro ide do tej mojej wczesniejszej gin, wiec prosze o kciukasy co by sie okazala bardziej kompetentna od tej "srodowej"...:no:mam nadzieje, ze zleci mimo wszystko jakies badania, zrobi usg i zobaczymy co dalej.

papalo tez pracuje w sluzbie zdrowia, zarabiam najnizsza srednia krajowa, w niedziele chodze chetnie bo przynajmniej za to Nam placi, ale w soboty np jak nie raz siedzimy od 7.30-17.00 nie dostajemy ani grosza. GODZINY mozemy sobie wybierac, tylko oczywiscie tak sie dziwnie niefortunnie sklada, ze nie ma jak i kiedy, bo na dwie zmiany jestesmy 3 rejestratorki i jedna pielegniarka (!) wiec kosmos po prostu. Ale nikt normalny nie chce tu pracowac, ja trzymam sie, bo powiedzmy udalo mi sie zalapac na umowe o prace na czas nieokreslony, a ze o to ciezko wiec siedze tu. Zreszta praca to praca, teoretycznie powinno sie cieszyc ze sie ja ma, ale niestety to co my tu robimy nie jest kompletnie adekwatne z Naszym wynagrodzeniem.
Ksiazke moglabym napisac o tej przychodni i machlojkach jakich sie dopuszcza, ale nasowa sie wtedy pytanie - gdzie teraz tego nie robia.Wiekszosc zakladow niestety stala sie skorumpowana, i zawzieta na swoj wlasny osobisty sukces. A ludzie ? to tylko robole dbajacy o renome placowki.
Z ratownictwem medycznym mialam tez do czynienia w poprzedniej mojej pracy w Szpitalu :) Cos Nas wiec laczy :)
 
Ostatnia edycja:
Nuuuśka--> ja nie mierzę temperatury, robię tylko testy owu, a poza tym mam ten "luskus", że czuję kiedy mam owulację. Przed ciążą i zabiegiem (niestety) miała owu w okolicach 14dc i po zabiegu, na szczęście, tak zostało. Ostatnia owu potwierdzona przez ginekolożkę. W tym cyklu, również, zrobię test w owu w 12 dc i zobaczymy co będzie, a liczę, że będzie dobrze.
 
Ale się dziewczyny rozpisałyście :p.. Dzięki wszystkim za pocieszenie i Witam nowe staraczki, ja dziś leże , bo strasznie mnie boli brzuch, chyba @ nadchodzi wielkimi krokami ...Ale już przywykłam do tej myśli po tym jak wylałam morze łez;p ...

anuszka Jeśli chodzi o IUI to tak, dużo osób podchodzi nawet 6,7 razy ale nam nasza Pani dr. powiedziała że u nas sens będą miały 2 bo ze mną jest wszystko ok ale problem z plemnikami i nie da się tego naprawić witaminkami itp. może być z roku na rok tylko gorzej, za każde IUI i tak wychodzi z lekami i wizytami ponad 1000 zł więc lepiej odkładać na in vitro.
 
m-i-a
to teraz rozumiem
więc Iv zostaje?

Nuśka
suwak do wykresu wrzuce po robocie
3mam&&& za nowego-starego gina
ja idę do nowej że środę
też mam obawy ale mało bierze za usg więc na monitoring chociaż tam pochodzę
 
Dziewczyny zajmujące się medycyną - może Was wykorzystam! Może macie jakiś pomysł co to może być. Stało mi się to w sumie 3 razy w życiu, w tym dzisiejszej nocy (poprzednio w styczniu).
Obudziłam się w środku nocy i miałam wrażenie, że moje serce nie bije i nie mogę oddychać, usiadłam, zaczęło mi się robić ciemn przed oczami, dopiero po chwili doszłam do siebie - spanikowana obudziłam męża i serce biło mi jak szalone. Ja byłam pewna, że umieram wręcz... Bałam się potem zasnąć. Dodam, że przeszłam nerwice lękową z której do końca jeszcze nie wyszłam...
Sorka, że zmieniam temat, ale jakoś Wam ufam i nie jest mi wstyd przed Wami.... a innym wstyd mi to powiedzieć...
 
reklama
Cześć, ale mam do nadrabiania w czytaniu :tak:
Pogoda taka ładna, że praktycznie cały dzień na spacerkach spędzamy :-)
Małżonek namówił mnie w końcu też na nowy telewizor, więc seansik filmowy wieczorkiem będzie jak nic :-D

My staranka w tym miesiącu chyba jednak odpuścimy...
Pomagają mi na zatoki te kropelki do nosa, więc chcę je użyć do końca, a są ze sterydami więc trochę boję się ryzykować... Nie znam się, ale sterydy źle brzmią w połączeniu z dzidziusiem... tak więc Tygryseczek, jakby co to ja Ci dotrzymam towarzystwa w tym maju...
Kurczę... szkoda mi trochę tego cyklu...




02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg 296 :)

10.04.2013 - Aka85 - są dwie kreski :)
10.04.2013 - AniołekBB - są dwie kreski :)
12.04.2013 - Marce_la - wynik pozytywny :) hcg 11.04 = 1 24.3
13.04.2013 - Patanka - jest bladzioch, czekamy na wynik hcg
14.04.2013 - Ananaska - są dwie kreski :)

20.04.2013 - Malinka41 - są dwie kreski :) hcg 16.04 = 37,68
18.04.2013 - Michalina_ch - jest bladzioch:))
19.04.2013 - Anneeczka - dwie kreski :)
21.04.2013 - Agaawa
22.04.2013 - M_i_a90
22.04.2013 - Papalo
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
30.04.2013 - 90_natka
30.04.2014 - Dżina
01.05.2013 - Mimimoo
05.05.2013 - Patu$ka
08.05.2013 - Moniqaa

14.05.2013 - Avensis
??.04.2013 - Angelaa_w
??.05.2013 - Anna2101
??.05.2013 - Nuuuśka
??.05.2013 - Carolina84
??.06.2013 - Kasiawr
 
Ostatnia edycja:
Do góry