reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

malinka41 moim zdaniem jest cień drugiej kreski :) także jak masz możliwość iść na betę to leć! A jak nie to jutro powtórz test, ale najlepiej kup ten o czułości 10 :) choć zdaje mi się, że chyba będziemy mogły Ci gratulować :))
 
reklama
dobra byłam na becie, wynik bedzie po 16. nie moge uwierzc ze udalo sie za pierwszym razem jejku nie dociera :-D
testy 10 (15 sztuk) zamowilam maja mi dzisiaj przyjsc jak nie to jutro.
kurcze teraz troche sie boje ze cos moze byc nie tak, tyle dziewczyn traci ciaze we wczesnej fazie... myslicie ze jest sens zebym szla do gina na przepisanie czegos na podtrzmanie ? czy nie stosuje sie takich metod? biore prenatal classic ale to tylko witaminy i kwas foliowy
przyznam ze jestem troche przerazona :baffled:
 
Myślę, że jak nie masz żadnych problemów to lekarz nie przepisze Ci nic na podtrzymanie, ale oczywiście warto pójść i zapytać. najlepiej idź już z wynikiem bety :)
 
Mi moja gin powiedziała że jak tylko na teście wyjdą mi II kreski to mam przyjść i dostanę coś na podtrzymanie,ale może to dlatego że jestem po IUI :) Ale możesz zadzwonić żeby się upewnić :) I nie denerwuj się , to Ci teraz jest najmniej potrzebne :-):-) A ile Ty jesteś dni po owu? Bo ja jutro będę 9 i zastanawiam się czy jest sens już robić bete jutro czy zaczekać... ?? Jak myślicie?:)
 
Zobacz załącznik 552376
dziewczyny zrobilam dzisiaj test czulosc 20 i nie wiem czy sie dopatruje czy mi sie wydaje ze jest jakis cien drugiej kreski... zdjecie zrobione po 10 min.zastanawiam sie czy nie isc zaraz na bete
a dodam ze jeszcze dzisiaj temp mi skoczyla na 37,09
jest !!!ja bylam w takiej samej sytuacji, bralam na wlasna reke dufaston ale tylko dlatego ze nie wiedzialam czy musze czy nie a juz bylam w uk i tutaj mi zabronili bo maja inne metody
 
mia90 jestem 10 dni po owulacji (tet robilam 2 dni temu i wyszedl negatywny)
Verita czyli nie czekac do 6 tyg i isc od razu do gina? a dufaston moze zaszkodzic? czy tylko pomoc?
 
m_i_a90 ja myślę, że mimo wszystko może być za wcześnie na betę (może nie być wiarygodna), bo nie wiadomo kiedy dokładnie, tzn. którego dnia po owu było zagnieżdzenie, więc hormon mógł jeszcze wystarczająco nie wzrosnąć :) więc poczekałabym chociaż do 12-13 dnia po owu :)

ale jak chcesz zrobić koniecznie już to po prostu w razie negatywnego wyniku powtórz za parę dni :)
 
ja w pierwszej ciazy poszlam w ten sam dzien do ginekologa w ktorym zrobilam test. nie mialam zadnych objawow problemow itp. wiec gin zbadala mnie i kazala brac witaminy i przyjsc za 3-4 tygodnie. jezeli mialabys isc prywatnie to nie wiem czy jest sens. bo jezeli nie dolega ci nic to pewnie nic ci nie przepisze...a w razie w zawsze mozesz w kadzdej chwili pojsc prywatnie-gdyby ODPUKAC cokolwiek sie dzialo
 
reklama
No właśnie chyba tak zrobię..Jutro pójdę na betę a jak nic nie wyjdzie to powtórzę za kilka dni.. :) I najwyżej będziecie mnie pocieszać i uświadamiać że za wcześnie zrobiłam ok?:-D:-D
W sumie to od owu będzie jutro 10 dni bo była 7 ale IUI 8 więc ja tak liczę:).. 12 i 13 dc mam szkołę to i tak odpada a do poniedziałku nie chcę czekać bo nie wytrzymam :p...
 
Do góry